Protein tozuna ne zaman baslamaliyim

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve UZİKONİGRASSE tarafından 19 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    Merhaba arkadaslar salonda 4.ayimin ilk haftasindayim suan baya bi gelişim gordum olcum olsun kilom olsun simdi ben protein tozuna basliycaktim normalde siparisini bugun veriyodum arkadasim daha cok erken ben 2.senemde basladim felan dedi siz bu duruma ne diyosunuz optimum whey alcaktim bel kismim cok yaglandi acikcasi bi fayda gormuyceksem baslamak masraf yapmak istemiyorum sonuçta 7 8 ayda bir alabilirim öğrenciyim beslenmem duzenli degil genelde ama sabahlari yumurtam lorum kesin 3 4 yumurta 300 400 gr keci loru oglen ton baligi pilavim etim cogunlukla oluyo eve gelince 4 5 gibi karbonhidrat bol bol spor sonrası tavuk gogusu pilav felan ama hergün olmuyo 80 kiloyum 188 boyum

Ekli Dosyalar:

2. Mahmutkrdnz

Mahmutkrdnz Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Arena Fitness / Trainer
    Yer:
    Adana
    öncelikle protein tozu yağ yakımına yardımcı olmaz bölgesel hiç deil.Mesela senin günlük protein ihtiyacın 170 gr protein tozu ort 25-30 gr yardım eder.Sihirli deynek deildir.Günlük protein ihtiyacını karşılıyamadıgını düşünüyorsan bir nebze yardım etsin diyorsan al ort .1.5 ay yetecektir 2.300 gr lık protein kutusu.
    --- Mesaj birleştirildi, 19 Mart 2016 ---
    Hacim alman gerekiyor karbonhidrata yüklen kaliteli yağ al kuruyemiş vb muz yulaf süt shake yap .Yüklen yani

3. UZİKONİGRASSE

UZİKONİGRASSE Üye

Beğenileri:
    107
    Ödül Puanları:
    53
    Zaten amacim yag yakmak degil biliyorum yag yagmadigini oraya eklemek istedim yanlis anlasilmis mucizevi bir sey olmadigini da biliyorum gunluk karsilayamadigim gunler antrenman sonrası kullanmak istiyorum yani bana 2 .2.5 ay gider bu surede gelisimime faydasi olur mu cok mu erken diye soruyorum bemim bildigim bi zamani yok cunku

Sayfayı Paylaş