Protein Tozu ve Baş Dönmesi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve emirhan26 tarafından 6 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. emirhan26
    Offline

    emirhan26 Üye

    Katılım:
    1 Eylül 2008
    Mesajlar:
    48
    Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Optimumu Whey Protein tozuna başlayalı 5 gün oldu fakat protein tozu kullanmaya başladıktan sonra sık sık baş ağrılarım olmaya başladı idman öncesi 25 idman sonrası 25 gram olarak alıyorum boy 1.83 kilom 73 ne yapmam gerekli yardımcı olursanız sevinirim
     
  2. hakankabaoglu
    Offline

    hakankabaoglu Üye

    Katılım:
    25 Kasım 2011
    Mesajlar:
    524
    Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    Yok artık.Protein tozundan oldugunu düsünmüyorum ki yıllardır ilk defa böle bi sikayet le karsılasıyorum bence acilen bi doktora gitmelisin dostum
     

Sayfayı Paylaş