Protein Tozu ve Amino Asit için?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mehmetmehmet tarafından 1 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mehmetmehmet

mehmetmehmet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaslar merhaba. Ben 8 ay vucut gelistirme yapip 1 sene once biraktim simdi tekrar basladim ve 1.5 ay oldu. GNC Whey protein kullaniyorum, GNC nin bir olceginde 15 gram protein oldugu yaziyor ve farkindayim bu miktar biraz dusuk bu yuzden spordan sonra 1.5 olcek aksam yatarkende yarim olcek aliyorum spor yaptigim gunler yapmadigim gunler sabah 1 olcek ve gercekten agir calisiyorum pestilim cikiyor calismam bittiginde calismamin iyi olduguna sanirim eminim. Size onemli bir sorum olacak dostlarim bilgili biri yardimci olursa gercekten cok sevinirim.. Simdi amino acide baslamayi dusunuyorum fakat yine GNC den almayi dusunuyorum Bunun sebebi Optimum kullanan arkadaslarimin solediginde gore Optimum Universite Arastirmasi ile urun cikartiyormus ve bu bir urune yapilabilecek en hafif onaymis. Saglik bakanligi onayindan gecmemis sizden istedigim Bana onerebileceginiz *SAGLIK BAKANLIGI ONAYLI* bir Protein Tozu Ve Amino Asit varmidir acaba tesekkur ederim ve saygilarimi sunarim..., Bunun disinda kreatin alanlardan faydalarini gordum fakat zararlari yada etkileri ile ilgili bir bilgim yok bir kaynakta Vucut bir miktar kreatin salgilamakta yetersiz olmasina ragmen bu ilac kullanildiktan sonra dogal salgisi dusmekte dendi bunun hakkindada bir bilgi verebilirseniz sevinirim. EGER OZEL MESAJ ATARSANIZ gormem acisindan yada buraya yazarsaniz COK MEMNUN OLURUM bu konuda yardimci olmak icin cok tesekkur ederim alacağım ürünün maksimum sağlık tarayıcılarından gecmis olmasını istiyorum sadece bu kosulda bir protein tozu ve amino asit oneriniz lutfenbench_O

2. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    bi şey sorsam peki. bana sağlık bakanlığı onaylı bir protein tozu ile tarım bakanlığı onaylı bir protein tozu arasındaki farkı söyleyebilirmisiniz ? merak ettim doğrusu. içerik olarak farkları olacak mı yoksa sadece sizin gönlünüzü mü rahat tutacak ?

3. mehmetmehmet

mehmetmehmet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    dostum inan soyleyemem cunku bir bilgim yok.. Tarim bakanligi onayindan gectini dahi bilmiyordum inan optimum tarim bakanligi onayindan mi geciyor ?

4. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    supplementler yani gıda takviyeleri tarım bakanlığının onayından geçer sağlık bakanlığı onayından geçen supplement bulamazsınız çünkü sağlık bakanlığı onayından geçerse o ilaç ' a girer. ki kullandığımız takviyeler ilaç değildir. optimum değil tüm markalar tarım bakanlığından onay alıp satışa sunulur.

5. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    bana kalırsa gnc değildi optimum gold standart %100 whey al ben aldım vanilyalısı yoktu çileklisini aldım bu akşam antrenmandan sonra kullanmaya başlıcam

6. mehmetmehmet

mehmetmehmet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    teşekkür ederim dostum. şuanda bir antremanda maksimum ağırlığı calısıyorum enerji icin bir takviye almadan ve spordan sonra bir ölcek aksam yatarken bir olcek toz alarak.. Bana önereceğim bir toz markası verimini gördüğün bir spordan sonrası için whey birde Casein aksam yatarken için Birde Amino Asit varmı önerebileceğin kullanım şekliyle birlikte ? yada herhangibi bir yardımsever dostumun ?

7. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    sayın lucifer_666tr sağlık bakanlığı ile tarım bakanlığı arasındaki fark şudur.sağlık bakanlığı onaylı ürün(ne olursa) bir canlı üzerinde denenmiş ve olabilecek etkileri belirtilmiştir.tarım bakanlığı ise supplementler konusunda ürünün içeriğinde ne vardır diye numune alır ve bakar.sonuç olarak üründe evet bunlar bunlar vardır der.çok sakıncalı birşey varsa kabul etmez sadece.sağlığa pek bakmaz sağlık bakanlığı gibi.o yüzden tarım bakanlığı sadece bir damgadır hani.

ve sağlık bakanlığı bir protein tozu vardır:Hardline Bipro...;)

lucifer_666tr bunu beğendi.
  8. mehmetmehmet

mehmetmehmet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    angry hun cok sagol tavsiye edebilecegin bir ozel ismi olan varmı bunun eczanelerde bulabilirmiyim dostum? birde saglık bakanlıgından gecme amino soyle canını yiyim senin=))

9. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    www.supplementler.com ' dan bulabilirsin bu ürünü.sağlık bakanlığı onaylı amino bildiğim kadarıyla yok.duymadım da böyle birşey.sağlık bakanlığını napıcan annene mi göstercen anne bak zararsızmış diye.sağlık bakanlığı onaylı olmayan ürünleri kullanmaktan insanlar ölseydi şimdiye insanoğlu s.çmıştı.

Sayfayı Paylaş