Protein Tozu Tavsiyesi

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve CanMert07 tarafından 8 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. CanMert07

CanMert07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba sayın abilerim ve kardeşlerim; benim almam gereken protein tozuyla ilgili kafam çok karıştı, sizlerden yardım istemeye geldim.
    öncelikle ben 1.85 boyu ve 70 kg da ağırlığı olan 17 yaşınızda bir kardeşinizim.ben ne zaman yeni birisiyle tanışsam herkes ne kadar zayıfsın biraz kilo al derdi önceleri pek takmazdım ama yaklaşık 2 ay önce karar değiştirip bu spora başladım.şimdi benim boyuma göre ideal kiloma ulaşabilmek için yaklaşık bir 10-15 kilo almam gerekiyor ancak 70 kiloyken bile karın bölgem acayip yağlı göbeğim çıkmış şekilde duruyor.şimdi ben tamamen izole bir protein tozu mu almalıyım yoksa bsn syntha 6 gibi karbonhidrat oranı yüksek bir protein tozu mu almalıyım?

2. CanMert07

CanMert07 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yardımcı olabilicek kimse yok mu?

3. BodycNs

BodycNs Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Merhaba kardeşim öncelikle kilo almak istiyorsan protein tozu almak bana sacma geldi. yağsız bi şekilde kilo almak istiyorsan karbonhidrat alıcaksın bunun için güzel ürünler var tabi beslenme de şart ve 70 kiloyken bile göbeğim yağlı diyorsun sık karında calışman lazım.

Sayfayı Paylaş