Proje:"Yağ yakımına başlıyorum, 3-4 gün sonra sıkılıp bırakıyorum" diyenler içeriye:)

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve motunx tarafından 21 Ocak 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. motunx

motunx Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Açıkcası bir insanın arkadaşları ve çevresindekiler ne ile meşgulse o insanda genelde o işle meşgul oluyorlar ve benim çevremde ne yazıkki benimle beraber cardio yapacak, diyet yapacak hiç kimse yok. Ve bu sebepten motivasyon sorunu yaşayan birçok kişi olduğunada eminim. Projem 3 aşamadan oluşuyor.
    1. Aşama:Grubun oluşturulması.
    10'ar kişilik gruplar oluşturulacak ve msn'in büyük veli nimeti olan grup servisi ile bu 10 kişi sürekli iletişim halinde olacak, böylece kişinin kendini yolunda yalnız hissetmesinin bir nebzede olsun önüne geçilmiş olunacak.

2.Aşama: Uzman tavsiyesi almak
    Forumumuzda Türkiye'nin gerçekten en değerli hocaları bulunuyor. Bu abilerimizin bizlere yardımcı olacağından hiç kuşkum yok. Onların tavsiyeleri ile bu işin altından kalkacağımıza eminim.

3.Aşama: Yağ yakımı günlüğü bölümü altında tecrübelerin paylaşımı
    Örnek olarak; açılacak olan " X grubu Yağ yakım günlüğü" adlı konu altında bu 10 kişilik gruba üye olan herkes aylık veya haftalık kilosunu ve ölçülerini paylaşacak sorulan soruları yanıtlayacak.

Şimdilik kafamda kabataslak oluşan düşünceler bunlar. Yöneticilerimizin konu ile ilgileneceğini umuyorum. Yorumlara, önerilere göre değişim yapılabilir. Önerilerinizi ve desteklerinizi bekliyorum...

karanlıksevdam ve marsfield bunu beğendi.
  2. kezahakeza1

kezahakeza1 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Sizi tebrik ederim,çok güzel düşünmüşünüz.Eğer lise çağında olanlar varsa bende onlarla gruba katılabilirim.

3. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Böyle bir gruba katılmak isterim. Aslında 6 gündür çok sıkı bri diyet yapıyordum, bugün annemler eve geldi ve çikolatalar falan derken diyeti bozdum:( Ayrıca bunun yanında 4 gündür animal cuts kullanıyordum. Vermiş olduğum 1kg nin biraz önce tartıda geri gelmesiyle moralimde bozuldu :(

4. sansasyon

sansasyon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkdaşlar bende bı tavsıyede bulunayım eger yapmak ıstersenız tabı jay cutlerın antreman vıdeolarını rocky fılmını yada farklı antreman vıdeolarını ızleyın olmadı sıtedekı uye resımlerıne grın kıyaslama yapın kendınızle daha ıı olcam dıyıp acıkcası kndınızı bı nevı gaza getırn ben hep bole yapıyorum :D

5. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Ben masaüstü arka planına Frank Mcgrath abimizin resmini koydum. Markete gittiğimde tam şeker falan alasım geliyor, direk aklıma Frank bana kızarken veyazarlarken hayal ediyorum ve etimi, sütümü alıp çıkıyorum :D

6. FameStyLe

FameStyLe Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Mükemmel bir düşünce..
    Böyle bir gruba bende katılmak isterim..

7. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Bende Katılmak ısterim madurlar listesine =)

8. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Sporu sıkılıp bırakanlardan olmama karşın yardımcı olmaya çalışabilirim. Caddebostan ile Fenerbahçe arasında yer alan sahildeki tartan pistte koşabiliriz. Dizlere yük bindirmeden sağlıklı bir şekilde ve bol oksijenle kardiyo yapmak çok daha faydalı olacaktır. Ayrıca yine sahilde yer alan barfiksi ve mekik aletlerini de unutmamalı. Koşu, barfiks, mekik derken basketbol da oynamak yine söz konusu olabilir. Benden demesi...

karanlıksevdam bunu beğendi.
  9. krnkmdd

krnkmdd Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38

Bende varım bu olaya Bostancı-Maltepe arası caddebostan vs. Koşu olayını gerçekleştirebiliriz.kımse olmadıgından dolayı koşasım gelmıyor.

10. Deniz89

Deniz89 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bende katılabilirim bu gruba.Cok hırsalnıyorum ama hırsım 1 hafta bile sürmüyo :D yaza kadar yağ denen bişey kalmamalı bende :)

11. motunx

motunx Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Ne yazıkki İstanbul'da değilim ancak sanal ortamda da olsun, beraber hareket eden bir grup tek başına sıkıla sıkıla diyet-cardio yapan bir kişiden iyidir :)

12. oguzhan_039

oguzhan_039 Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    gaziantep
    valla aynı sorun bendede var tek başımayım vandayım okuyorum ana caddelerde çarşıda herkesin gözü önünde koşuyorum valla yek başıma su an kış sokaktayım her akşam bi arkadaşım olsaydı koşacak görün beni

13. yuse

yuse Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    iyi bi düşünce bende katılmak isterm böyle bir grup kuruldugunda bilgilendirirseniz sevinirim

14. oguzhan_039

oguzhan_039 Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    gaziantep
    ah istanbul orada olabilsem ne değerlendirirdim seni grup kurardım sokak vücutcuları diye o barfiks demirleri boş duruyor yaaaa :( :( ...........

Sayfayı Paylaş