Profosyonel Masaj Hizmeti Hk.

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve Kalitos tarafından 19 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Kalitos

Kalitos Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    43
    Arkadaşlar Merhaba,
    Pazartesileri salondaki yoğunluk nedeniyle göğüs idmanımı cumartesi günleri yapmaktayım. Bu cumartesi "incline cable fly" hareketindei iki kürek kemiğinin arasına resmen bıçak saplandı.
    Yaklaşık 5 ay önce aynı bölgeden sakatlık yaşamıştım. 2. derece boyun fıtığı ve boyun düzleşmesi teshişi sonrasında fizik tedaviye başlamıştım. 1,5 ay ara vermek zorunda kalmıştım. Buna rağmen %100 iyileşme olmadı. Fakat havaların ısınmasıyla gayet iyidi.
    Salondaki hocam hemen ilgilendi. Masaja gitmemi önerdi. Taylandlı çalışanların bulunduğu bir otelde thai masajı hizmeti aldım. Masaja başlar başlamaz görevlinin bana sorduğu ilk soru "Ağır işte mi çalışıyorsun?" oldu. Spor yaptığımı söylediğimde, o da yapar dedi. Meğerse vücudumun her tarafında sinirler aşırı gergin ve sert haldeymiş. Masaj esnasında farkettim.
    Gayet faydalı buldum. Vücudunuzu bu yönden de dinleyip gerekirse böyle hizmet almanızı tavsiye ederim.
    Konuyla ilgili zarar/fayda açısından görüşleriniz varsa lütfen belirtin.
    Sağlıklı sporlar.

thekinger bunu beğendi.
  2. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
  3. Kalitos

Kalitos Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    43
    Kütahya'da termal tesislerin bulunduğu Yoncalı diye bir ilçe var. Orada bir otele gittim. İsterseniz özelden ismini ayrıca yazarım.
    Bir seans 1 saat (bacaklar yarım saat) sürüyor ve 60 TL alıyorlar. Farklı illerden gelip 1 hafta bu tedaviyi alıp gidenler var. Fakat İstanbul vb. büyük illerde bu fiyat zor.
    Biraz iyi hale geldikten sonra her hafta bir off günü evde yogaya ayıracağım. Germe ve esnetme egzersizlerinin önemini artık daha iyi anladım.

4. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    İstanbulda 30 dakikalık seans 100 dolar .1 saatlik seans varmı varsa ücreti ne kadar bilmiyorum tecrübe edenler faydalı olduğunu dile getiriyor fakat fiyatlar cep yakan cinsten.

5. Kalitos

Kalitos Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    43
    Bu kadar para verilmez doğrusu.
    Youtube dan aratirsaniz güzel yoga dersleri bulabilirsiniz. Faydalı olacaktır bence. Zaten thai masajı tembel yogası diye de geçiyor.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

PeNa bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş