1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Profesyonel bisikletçiyim.2 yıldır bb ile ilgileniyorum.

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve actionman tarafından 14 Kasım 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. actionman

actionman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Profesyonel bisikletçiyim.Hobi olarak fitness ile ilgileniyorum.Yorumlarınızı bekliyorum

2. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Define bir vucudun war ancak, goguslerinde deformasyon ve asimetri gozukuyor.. bunun sebebi cok fazla overtraining olabilir.. agır kilo az tekrarlı bir calısma oneririm

3. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    selam;

güzel bir gelişme var ama şekil biraz değişik olmuş. gözüme takılan, Pump Forever ın dediği asimetri durumu herhalde. ya da genetiğinle alakalıdır herhalde. başarılar

4. beat me

beat me Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    vücut güzelde simetri bozukluğu var biraz göğüslerde başarılarının devamını dilerim

5. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Bisikletçi olduğun için ben asıl üst bacak ve kalfları çok merak ettim, açıkcası sadece üst vücut resimlerini koyman şaşırttı beni, bisikletçilerdeki kalflar çok iyi oluyor genelde...
    Üst vücut gerçekten bir bisikletçi için fazla bile iyi, zira bildiğim kadarıyla o sporda düşük kilo çok önemli, örneğin 1.80 boya 70 kilo ideal, sen kütlen takdire değer.
    Göğüs konusuna bir defa daha değinmeye gerek yok, ama sebebini araştırıp çözümlersen vücudun çok daha estetik duracak, özellikle başarılı olduğun konu, omuz bel orantısı ve sırtının bele doğru eğimi, gerçekten üçgen bir görüntü yakalamışsın, tebrikler.

6. actionman

actionman Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tüm yorumlar için teşekkür ederim.Bacak resimlerini de en kısa zamanda eklerim

7. weider_2200

weider_2200 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İST
    bacak fotolarını en kısa zamanda bekliyoruz

8. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Gerçekten de üçgen çok bariz. Gögüsteki dengesizlik 3. resimde azalıyor. Sanırım duruşundan ya da kasının kasılmasıyla alakalı olabilir. Ama üçgen vücut Takdir edilecek kadar var.

9. ammun

ammun Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci=dilenci
    Yer:
    Denizli
    bi bisikletçiye göre mükemmel vücudun var,tebrikler,başarılar,
    omuz-bel oarantısı ve kanatlar gayet iyi.
    ama karasanı ın dediği gibi kalf ve bacakların resimlerini dekoy da merakta bırakma bizi,üst taeraf bu kadar iyiyse bacakları da görmek lazım

10. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Ben boy ve kiloyu da merak ediyorum. Ayrıca her bb yapan bu kadar keskin üçgen olamayabiliyor. Zaten muntazam bir çatın varmış. Sen de omuz başlarını eklemişsin.

11. _Çapkın.olguN_

_Çapkın.olguN_ Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Gayet iyisin..
    Tedarikli ve düzenli çalışma ile vucudu uzun bir süre koru..

12. Afanesyeva

Afanesyeva Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    Ben göğüsün ortasının genetikle alakalı olduğunu düşünüyorum.
    Omuz, kol, bel ölçülerini ve boyunu yazabilir misin? Özellikle omuz bel oranını çok merak ettim..

13. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    gayet başarılı bir vücut olmuş.
    Ancak arkadaşların dediği gibi göğüste simetri bozukluğu var ama düzenli bi göğüs antrenmanı ile kısa zamanda düzelebilir.

14. zabazingo

zabazingo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Neden kimse kullanılan Supplement ve/veya Stereoid'leri sormamış ? Gerçekten önemsiz bir konu mu ? Benim bu tür konularda ilk aradığım bilgi bu...

15. KD

KD Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    evet bende merak ettim. olmamasi zor diye dusunuyorum
    ama vucut tam istedigim vucut o ayri :D

16. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Ben de bunu anlamiyorum, her guzel vucut yapana kesin supplement ve/veya streoid kullanmistir damgasinin vurulmasini. Uzun bir zamana yaydiktan sonra dogru beslenme/antremanla hepsi olur. Belki belli bir limitin ustune cikmak zor bunlarsiz, ama cikani da takdir etmek lazim.

Yanlis anlamayin, lafim size degil ama surekli ayni tartismayi okumak yorucu oluyor bir saatten sonra. Kimsenin kimseye yalan borcu yok diye dusunuyorum bu forumda.actionman geri bildirim almak istemis vucut yapisi hakkinda ve de almis. Eger moderatorlar uygun gorseydi olculere ek olarak alinan supplementler yapilan kurleri de yazmamizi isterlerdi. Oyle bir istek olmadigina gore, her seferinde bunlari sormayi dogru bulmuyorum.

17. ammun

ammun Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci=dilenci
    Yer:
    Denizli

1.sayfayı okuyup ikinci sayfaya geçerken seninkine benzer bişeyler geçti kafamdan,yazayım bari dedim,ama zaten sen hislerime tercüman olmuşsun..
    arkadaşımızın bu vücuduna ulaşmak hayallerde değil arkadaşlar,resimde göründüğü kadarıyla çok çok abartı ölçüler 45 kol,120 göğüs yok,definasyon güzel,bel-omuz oranı güzel ama kürsüz ulaşılmayacak bir vücut değil yeter ki beslenme-çalışma-azim üçgeni içinde devam edelim çalışmaya.supplement bi yere kadar ama herşey dee kürle olmaz,bunun forumda en canlı örneği pump forever..
    azim-beslenme-çalışma sayesinde neler yapılabileceğinin göstergesi,tabi supplementlerin de etkisini gözardı edemeyiz.
    bu vücuda ulaşmak için kür yapmayı düşünmemeli insan.
    bu lafım actionman a veya kürle ilgili yorum yapanlara değil,genel olarak düzgün vücut görünce kür kelimesinini de hemen arkasından gelmesi beni rahatsız ediyor.
    tekrar söylüyorum,laflarım bu başlıkta kür hakkında yazan arkadaşlarıma değil,genel düşüncelerim bunlar,bu sefer dillendirmek istedim..
    belirteyim,kür hiç yapmadım,yapmayı da düşünmüyorum,kür yapan adam beni rahatsız etmez ama aneximandros un da deiği gibi bu tür tartışmalarla biçok başlıkta karşılaşmak bi yerden sonra sıkıyor insanı

18. zabazingo

zabazingo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Anladığım kadarıyla "supplement ve steroid" kullanımının sorulmasını, "vücut güzel ama, hadi canım sende, kesin stereoid kullanmışsındır, dopingci seniii..." şeklinde yorumluyorsunuz.

Bir de olaya şu açıdan bakabiliriz:

Bu spora yeni başlayanlar için gelişim öyküleri son derece önemli. Yani "kim ne yapmış da hangi aşamaya gelmiş (sadece kullanılan maddeler değil, aynı zaman antreman, beslenme hakkında temel bilgiler)" sorusuna örneklerle ne kadar cevap çeşitli alınırsa, sporcunun rotasını belirlemesi için elinde o kadar bilgi olur.

Ama eğer siz diyorsanız ki, "bu konular bilgi alışverişi için değildir, sadece koyulan resimler hakkında yorumlar yapılır, başka bir irdeleme yapılmaz", bu görüşünüze saygı duyarım ama katılmam; bence forumlardaki bilgi alışverişi çok yönlü olmalı, bireye odaklı olmamalı.

Zaten ben böyle bir durum varsa, ben burada boşuna burada vakit harcamayım, başkasının vücut resmini görüp, hangi kas grubunun zayıf veya iyi durumda olduğunu bilmek bana birşey katmaz...

19. KD

KD Üye

Beğenileri:
    54
    Ödül Puanları:
    0
    steroid kullanmadan bu seviyeye ulasabilen insanlar ulkemizde cok az yanlissam duzeltin. soyle bi resmi inceledigimde meme ucuna kupe takmis sira disi bir ksi goruyorum iki de dovme olsaydi kesin kullaniyo derdim ama yine derim kullaniyo kardes kullansinda cunku hakkini veriyo

20. ErCıN

ErCıN Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    genetiğin braz acayip ama gusel geliştirmişsin omuzlara agırlık vermeni oneriyorum ..

çalışmaya devam...

Sayfayı Paylaş