PRE WORKOUT ALDIKTAN SONRA

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve calum von moger tarafından 3 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. calum von moger

calum von moger Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Pre workout içip antrenmanımı saglam yapıyprum ama sonrasında interval 20 dk kosuyorum nabzım rahat 180 üstü oluyor sizce bu zararlımı kalbe pre workout sonrası antrenman sonrası 20 dk kosu ? teşekkürler.

2. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    ben her pre-workout aldığımda senin de dediğin gibi antremanımı sağlam yapıyorum hatta haddinden fazla yapıyorum ama sonrasında bütün gece çarpıntı yapıyor. sen bir de koşu yapıyorsun bir süre sonra sende de benimki gibi çarpıntı olmaz inşallah pre w'yi bırakmak zorunda kaldım. karnitinle enerji sağlamaya çalışıyorum.

3. PeNa

PeNa Üye

Beğenileri:
    667
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Elektronik
    Yer:
    İstanbul
    Bu ürünleri kendi bünyenize göre kullanmak durumundasınız madem sizde antreman sonrası cardio da çarpıntı yapıyor (Tehlikeli bir durum devam etmeyin önce sağlık) o zaman önce hafif cardio sonra ağırlık deneyin .Hafif cardio hem ürünün etkisini hissetmenizde yardımcı olur hem ağır antreman öncesi ısınmanızı sağlar(esneme gerdirme haraketleri ile birlikte)
    Çarpıntılar tansiyon düşmesi yükselmesi ile birlikte geliyor kullandığınız ürünün dozajını düşürün.

Sayfayı Paylaş