Powerlifter'in Hazin Sonu (Video) Kaburgacı Selim Usta...

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Pump Forever tarafından 13 Haziran 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Partner, benim çok şanssız olduğum bir olgu, sebebi, bu sporda nedense düzenli çalıştığım hiç arkadaşım olmadı, bazı insanlar kendi başına çok verimli çalışır, bazıları ise partnerli çalışmadan çok büyük verim alır.
    Mesela ben yapı olarak, çok kolay motive olan, gayrete gelen, ve karşımdaki insanı ateşleyen birisiyim, ancak aynı hızla o ateşi yitiriyorum.
    Bu sebeple, bir partnerin eksiğini özellikle bir arkadaşla çalıştığım zaman anlıyorum.
    Mesela sırt kaslarımı hissetmekte zorlandığım halde, bir partnerle çalıştığımda sırtımdaki tüm kasları, liflerine kadar hissedebilen birisiyim, burdan çıkan sonuç kendi başıma çok çok verimsiz çalıştığım.
    İnsan düsününce, yahu, kendimi şartlasam olur diyor, ancak buna katılmıyorum, bazı insan "topluluk uyarımından" güç alırmış, ben bu gruba girdiğime eminim, birisi bakarken, birisine birşey gösterirken kendimi aşarım, severim izleyen birilerinin baskısını ve orada kendimi kanıtlama duygusunu, bazısı ise bundan olumsuz etkilenir.
    Açıkcası, forumumuz iyi güzel, ancak kendime bu forum aracılığıyla devamlı ve kafa dengi bir idman arkadaşı bulamamının burukluğu içindeyim, yok mu Kadiköy civarında oturan, bu işe gönül vermiş birisi, ilan verecem sonunda gazeteye :lol:

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    yok mu Kadiköy civarında oturan, bu işe gönül vermiş birisi, ilan verecem sonunda gazeteye

ayrica sokak kavgasinda iyi olan... :lol: :lol: :lol:

3. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Valla partner ıyı bıle olsa tam olarak guvenmemek lazım , bır kere benım partner basımda dururken kızın bırı ıle lafa daldı
    ve ınclıneda bar elımden kaydı , allahtan kemıge falan gelmedıde gogsumde zıpladı ve tutabıldım tekrar, her zaman sunu dusunmek lazım , Allah korusun bır tarafın kırılsa partnerının basına bı sey gelırmı , gelmez, hele turkıyede adama yıyemeyecegın seyın altına yatmasaydın derler olan sana olur, bu yuzden ısrarla yardım edecek kısıyı uyarmak lazım agır kılolarda

4. CYBER_COUNTER

CYBER_COUNTER Yeni Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    Öyle Yazınca aklıma geldi. Ben de bir keresinde bi arkadaştan yardım istedim. Adam ben ıkınırken bi baktım başka alemde... Kulağını karıştırmakla meşgul. (göyya başımda bekliyor) Bi gülme geldi bana :D sakatlanacaktım. Adam diyor -Ne oldu oğlum? Niye gülüyorsun. Dedim ben ölüyorum sen kulağını karıştırıyorsun. :lol: Ne yaptığıma baksana. :D

5. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Salonlardaki hocalar biraz daha yardımsever olsalar aslında partnerin tek fonksiyonu motivasyon olacak ve birçoğumuz kendini motive edebiliyor ama bazı hareketlerdeki yardımcı şartı ve hocaların başka işle meşgul olmayı tercih etmeleri gerçekten can sıkıcı. "Partner arıyorum" ilanları içeren bir başlık mı açsak ne :p

6. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul

%100 kaıtlıyorum... partnersiz %60 performans calısırken, partnerli calısma da bu %110 a cıkıyor.. bir antreman gününü anlatmak istiyorum..
    Mekan : hillside..
    Normal bi biceps-omuz antremanına gelmisim.. bi baktım salona benle aynı dakikalarda Ahmet Özgül (Sinyal programının sunucusu Tv de) ve bir de zenci vücudu süper bi adam girdi... Ben Ahmet abi'yi tanıyodum, o da zenciyi tanıomus, hemen muhabbet ve kaynastık ve beraber antreman yapmaya karar werdik... Oyle bir biceps triceps antreamanıydı ki.. tüm salon işi gücü bırakıp bizi izledi.. 1.5 saat sürdü ( dogru - yanlıs tartısılır) .. ama sunu soyleyim... 3 müzde bi sonraki gün antreman yapmayı planlamamıza ragmen agrılardan ve kasılmalardan antremana gelemedik..
    Ben duyurular kısmına bi baslık acıyorum.. belki bulurum kimbilir...

7. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Acamıyormuşumm

"Sadece bölüm yetkilileri bu foruma başlık gönderebilir " :)

yetkililer " PARTNER ARIYORUM 0900 900 XXX " diye bir baslık bekliyorum sizden Duyurular kısmına .. cok isimize yarayabilir...

8. Veyron

Veyron Özel Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    Republic Of Fenerbahce
    salonda bi abimize yardım ediyordum benchte 130 kilo 4 tekrarı zor çıkarıyor 2. tekrarda tam kaldırırken elektrikler kesildi her taraf zifiri karanlık tabi.ama adama takalım dedim olmaz dedi 2 tekrar daha çıkardı görmeden taktık sonra barı yerine zorda olsa..:D

Akay bunu beğendi.
  9. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    abi ya o adamın kemikleri nasıl kırıldı? normalde bu adam bu ağırlığı her zaman kaldırıyordur neden o gün kaburgalar gitti?

ve biri bana ben yardım istemeden yardım etmeye çalışırsa kaldıra bildiğim ağırlığın altında kalıyorumya. yada bütün ağırlığı kaldırıyor uyuz oluyorum

10. hardrock

hardrock Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    ufff cok fena

Sayfayı Paylaş