Power System L-Carnitine Kullanımı...

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve sh0ck tarafından 30 Mart 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    Herkese Slm

Power System Marka L-Carnitine liquit aldım.. 20 tüp var kutu içerisinde her tüp 2700 mg...

2700 mg tek seferde cok olacağı için şöyle kullanmak istiyorum sizce cokmu gelir veya gereksizmi olur.. sizce nasıl kullanırsam daha etkili ve verimli olur ??

sabah 9 da antremana gitmeden önce yarısını yani 1350 mg ı alıcam kalıcak yarısı... akşam da bb antremanından önce kalan 1350 nin yarısını yani 675mg alıcam ve yatmadan önce geriye son kalan 675 mg ı alıcam.. sizce böyle cok verim mi alırım yoksa boşa mı kullanmış olurum sizce nasıl kullanmalıyım ??

Not: Boy 185 kilo 85 Diğet yapıyorum..

şimdiden teşekkürler :)

2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
  3. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    termo+cla+lcarnetine kullananlar var
    onlara bişi olmuyorsa...

4. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    yok bişey olurmudan kastın sağlık açısından değil.. o kadar cok l carnitine i vücut emilim yaparmı kullanırmı...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 12:39 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:29 ----------

Tşk Ederim Despo fakat benim demek istediğim bu kadar cok l carnitine alınca vücutda yan etkilo olurmu değilde daha cok bu l carnitine i dağılış olarak nasıl değerlendireceğim di.. konuyla ilgilendiğin için teşekkür ederim :)

Sayfayı Paylaş