1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

playertr

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve playertr tarafından 5 Nisan 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. playertr

playertr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

yaş 16

2. Rapper_Boy

Rapper_Boy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yaş 16 da :) neyaptın olum böle kaç sene gittin kür supplement varmı ?
    Biraz açarsan sevinirim konuyu ama yaşına göre harika bence ...

3. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Hocanın fıkrasını herkes bilir,
    Hoca çarşıdan kasaba uğrar iki kilo kıyma alır eve gelir hanıma der hanım ben kahveye gidiyorum sen şu kıymayı al bir köfte yoğur ben birazdan gelirim hanım olur der!
    Hoca kahveye gider bir müdet eğlenir acıkmışta eve gelir köfte yeme niyetiyle gelir ne görsün köfte falan yok ortada hanıma sorar hanım hani köfteder hanım der hoca kıymayı kedi yedi onun için köfte yapamadım hoca kızgın o ara kedide ayak altında dolaşmakta hoca kediyi kaptığı gibi teraziye atar kedi iki kilo hoca sorar hanım bu kediyse kıyma nerede, yok bu kıymaysa kedi nerede!

Sen 120 kilo basıyorsan göğüs nerede?

4. playertr

playertr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    16 aydır yapıyorum bu sporau aldıklarım: creatin(iff)
    amino 6000 (fig)
    l-karnetin (iff)
    glutamin (iff)
    yakındada clenbuterol

göğüs konusuna gelincede basıyorum yani ne deyim yalan söylicek halim yok. bazı adamlar var vücut olmamasına rağmen basıyor o kdr kiloyu. hiç duymadım görmedim deme sen daha iyi bilirsein 60-70 kg lik adamlar basıyor o kg leri ben 86 kg yim

5. bestmodel

bestmodel Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    manken
    Kolların bence gayet iyi
    16 ay ii o kol için kısa bile bir zaman yani güzel çalışmışsın kol..
    Başarılar

6. kerem

kerem Yeni Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    28
    güzel

O süre için iyi gelişme göstermişsin. Göründüğü kadarıyla kol omuz iyi. Peki diğer taraflar nasıl? Göğus, sırt bacak ölçüler ne?? Boy kilo falan ayrıntılı yazarsan.. Çatı biraz dar gibi

7. bestmodel

bestmodel Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    manken
    playertr bide ( clenbuterol ) kullanıcam demişsin sanırım bu doping değilmi.
    Yanlış biliyor olabilirim.Değilse de bunun eksisi ve yan etkisi nedir bunu söylersen bilelim uygun bişi ise bizde kullanırız:p

8. playertr

playertr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    clenbuterol hakkında tüm bilgiler forumda var. genel olarak yağ yakımı,güç arttırımı nı sağlıyor. yani antremanlar daha sağlam geçer. ayrıntılar için forumda arattır orda daha iyi bilgi bulursun

9. omer41

omer41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    valla bi kere bodye 15 yasında falan basladın o zaman cook erken.ben bile erken basladıımı düşünüyorum bazen..Sen 120 kg basıyorsan bu yaşta buralarda hiç durma buralarda harcanma:)Karasan beLki iLk defa tamamen gönülden sana katılıyorum:D

10. playertr

playertr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ayrıca şuana kadar tek ölçtüğüm kol oda antreman sonunda 41-41,5 cm geliyor. diğerlerinide yakında yazarım

11. playertr

playertr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sen kaç yaşında başladın?

12. omer41

omer41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    ßen 16nın başları 3. ayı falan geçen mayıs ayında sanırım 1 yıla yakındır yapıyorum resimlerim mevcut

13. playertr

playertr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    senin vücutta süper ya. sahilde body yaptığın belli olur yani ;)

14. omer41

omer41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    sağol teşekkür ederim sende azcık yağ fazlası war gibi bunları atmaya bak..sakın olaki steroid henuz düşünme..hatta hiç düşünme;)

15. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    16 yaşında 120 kilo basılmaz diye bir düşüncem yok yanlış anlaşılmasın, çok yetenekli bazı insanlar bu gücü oluşturabilir.
    Ancak bu basılan 120 kilo hiç mi göğsü etkilemez ben bunu anlamadım...

16. playertr

playertr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yağları yakmaya başladımn işte. cardio yapmaya başladım ayrıca karnetin ve clenbuterol o yağların sonunu getirecek :D

17. omer41

omer41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    o dediğin ilaç ilk defa duydum steroiidmi?

18. playertr

playertr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yeni resim çekince atarım ;)

19. playertr

playertr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    CLENBUTEROL
    Etkin Madde Clenbuterolhydroclorid (Clenbuterol)

GENEL BİLGİ;
    Clenbuterol çok ilginç ve önemli bir üründür. Steroid hormonu değildir, aksine bir Beta 2 -Sempatikkomimetika'dır. Ama etki bakımından Steroidlerle karşılaştınlabilir. Winstrol Depot ve Oxandrolone kombinasyonu gibi Clenbuterol'de sağlam, kaliteli, yüksek değerli kas gelişimi sağlar. Bu güç artımı ile paralel gider. Clenbuterol ilk olarak anti - katobolizan etki yapar, yani proteinin kas hücrelerinden atılma payım azaltır, ve kas hücrelerinin büyümesini sağlar. Bu yüzden birçok atlet Clenbuterol'e ve bununla bağlanüh bir steroid tedavisine baş vururlar. Bu tedavi ortaya çıkan katabolizan dönemi atlatmak ve maksimum güç ve kas yapısına ulaşmak için yapılır. Clenbuterol'ün diğer bir etkisi de yağlan yakan bir etkiye sahip olmasıdır. Yağlan, vücut ısısını sağlamak için yakıcı madde olarak kullanılması için vücudu uyararak, vücut ısısını kolayca yükselttiği için Clenbuterol diyetsiz olarak bile yağ yakıcı bir etkiye sahiptir.
    Clenbuterol profesyoneller için popüler bir yarışma ürünüdür. Yoğunlaştınlmış bir yağ yakımı LT-3 tiroit hormon ürünü Tiromel ile sağlanabilir. Yükseltilmiş vücut sıcaklığı sayesinde Clenbuterol anabolizan / androjen steroidlerin etkisini artunr. Çünkü proteinin özümlenmesi hızlandınlmıstır.

DOZAJ
    Dozajlama vücut ağırlığına bağlıdır ve vücut sıcaklığının ölçümü sayesinde daha uygun bir şekilde yapılabilir. Genelde atletler günde 5-7 tablet, 100-140mcg alırlar. Bayanlara 80-100mcg/ gün yeterlidir. Önemli olan, kullanmaya ilk gün sadece bir tabletle, ve tablet sayısını istenilen maksimum dozajlamaya ulaşılana dek, günlük bir tablet arttırmaktır. Yağ yakımına ağırlık verilen veya güç ve kas yapısının dengeli ilişkisi amaç olarak belirlenen değişik kullanma şemaları olabilir. Kullanma süresi dengeli ilişkisi amaç olarak 8-10 haftadır.

YAN ETKİLER!
    Clenbuterol hormon ürünü olmadığı için, anabolizan steroidlere özgü yan etkiler görülmez olası yan etkileri; rahatsızlık hissi, çarpına, tremor (hafif el titremesi), baş ağnsı, fazla terleme, uykusuzluk, olası kas krampları, yüksek kan basıncı ve keyifsizliktir.
    Bu belirtiler geçicidir ve 8-10 haftadan sonra kullanmaya devam edilse bile kendiliğinden kaybolur.

KARABORSA FİYATI
    Clenbuterol karaborsada çok yaygındır ve fiyatı her 0,02mg tablet için 1-2 Euro arasındadır. Alman eczanelerindeki fiyatı 100 tablet için 4O Euro'dur. Etkin madde Clenbuterolhidroklorid Avrupa'nın her yerinde reçeteye tabidir . Clenbuterol, en ucuz doğu blok ülkelerinde bulunmaktadır, fakat homojen değildir. Bu ürünün rağbet görmesine neden profesyonel vücutçuların kullanması ve ucuz olmasıdır. Bu ürün 50'lik kutularda satılmaktadır ve fiyatı 9-15 Euro arasındadır. 50 tabletlik Bulgar Clenbuterol' u 9-16 Euro arasında alıcı bulmaktadır.

20. omer41

omer41 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    ISTANBUL
    yalnız anladıım kadarıyla bu ilaç kombine gzl oluyor tek basına nasıl olr bilmem dahada ii arastır

Sayfayı Paylaş