Platonik

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve el_muscle98 tarafından 22 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. el_muscle98

el_muscle98 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Bilmiyorum yasakmı benim gibi bir sürü kişi olduğunu düşünerek ve siz abilerime sormak istiyorum.
    Ben bir kız sevdim,seviyorum hala ama açılamıyorum çünkü hayır deme ihtimali %80e yakın ama buna rağmen öyle bir itiraf isteği varki içimde :D :(,
    Kız üniversite okuma hayali var ve bu tür aşk işlerinede bulaşmak istemiyormuş enazından etrafından öyle duydum sizce herşeye rağmen konuşmalımıyım yoksa duygularımı sineyemi çekmeliyim?
    Ha bide abisi var çoğu kişiye göre bu önemli bir engel ama ben bu konuda babamı örnek alıcam :D onun gibi geri adım atmıycam..

2. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    Kadın erkek ilişkilerinde en önemli faktör, karşı cinste çekicilik yaratabilmek.
    Bunu başar, ondan sonra açıl. Ama asla teklif etme. Teklif etmek kadar saçma bir şey yok, pazardan mal alır gibi, pazarlık yapar gibi...Zaten, tekliflerin çoğu hüsranla biter. Karşı cins istese bile, işin içine teklif girince, korkuyorlar, belli bir sorumluluk altında hissediyorlar kendilerini.
    Biz erkeklerin amacı, kızlara güvende olduklarını hissettirebilmek olmalı. Elbette hoşlandığını bilmeli ama bunu sadece hissederek bilmeli.

Mesela, kıza şunu diyebilirsin. Bir gün oturup çay içip, sohbet etmeliyiz vs...Kabul etmezse, zaten sana bu yönden bir şey hissetmediği kesindir, yol yakınken vazgeçersin.
    Ama kabul ederse, 2 ihtimal var.Ya iyi bir arkadaş olarak görüyor, ya da senden hoşlanıyor. Bunu da ağır ağır sınarsın. Ama asla teklif etme.

Ben sayısını bilmediğim kadar çok kızla çıktım ama bir gün bile birisine teklif etmedim.Çünkü teklif etsem, çoğu reddedirdi.Şunu unutma, öyle bir aşk oyunu oynamalısın ki, karşındakini HAYIR cevabına yönlendirmemelisin. Mesela, benimle çıkar mısın sorusuna HAYIR cevabı kuvvetle gelebilir.
    O halde, öyle demek yerine, birgün bir yerde oturup sohbet etmeliyiz...diye konuşursan,HAYIR cevabı çok düşük olasılıktır. Çünkü, soru sormuyorsun ki, emri vaki yapıyorsun. Ne telefonda, ne de ayak üstü konuşurken, asla kızla uzun sohbetler yapma. O zaman sana muhtaç erkek gözüyle bakar. Yani onu tavlamak için çırpındığını hisseder. Bu ise ters teper.
    İlişkide asla zaafiyet gösterme. Bir kafeye gittiniz diyelim, kıza dönüp, canım nereye oturmak istersin gibi saçmalıklar yapma. Oturacağınız yeri sen seç. Kızlar, lider ve yön veren erkeğe daha çok sempati duyarlar. Dozunda olduğu müddetçe :)
    Şunu unutma. İlkel dönemlerden bu yana, çok şey değişti. Mağara dönemlerinden, uzay çağına geldik. Her şey değişti ama kadınların genleri değişmedi.
    kadınlara muhtaç izlenimi vermeyen, uçarı kaçarı, zeki, ne yapacağı kestirilemeyen ama gelecek vaad eden, ve bakımlı erkekler, her zaman çekicidir. Bu çekiciliği ona hissettirdiğin an, taşlar yerine oturur.

ctn1 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş