plato dönemi ve değişiklik

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve hakonek tarafından 4 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. hakonek

hakonek Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba;

yaklasık 4 haftadır definasyondayım ve cok zorlanmadan 6 kiloya yakın kilo kaybettim.bel cevresindede ciddi azalma oldu.bu hafta tempoyu bayagı arttırmama ragmen kilo kaybı olmadı yani plato dönemine girdim galiba.cesitli yerlerde bu donemi atlatabilmek icin rutinimizde bir değişiklik yapmamız gerektigini okudum ve vucudu şoka uğratmak amacı ile harfi harfine uyguladıgım diyetime ve antreman programıma 2-5 gün arası bir değişiklik yapma kararı verdim. bu sure icinde antreman ve beslenme programımı kilo alma zamanında oldugu gibi uygulayacagım yani yuksek kaloriler alıp ucunu kacırmadan istedigim herseyden yiyecegim.bunun yanında yuksek agırlıklarla dusuk tekrara donup kilo alma gerceklesirse bunun büyük bölümünün kas olarak depolanmasını sağlayacagım.metabolizmanın normale dondugunu hissettigimdede diyetime geri doneceğim. uygulamam hakkında ne dusunuyorsunuz ? yada sizin bu donemi atlatabilmek adına verebileceğiniz baska tavsiyeler varmıdır ? varsa lutfen benimle paylasın simdiden tesekkur ederim...

Sayfayı Paylaş