Plaj Ve Siz

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve lubu tarafından 27 Eylül 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. lubu

lubu Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Evet 2007 yazı artık tamamen bitti.Tatil yerleri boşaldı tatilciler döndü.Yazında plajda kendimizden emin bir şekilde yürüdüğümüz kesin.Plajda nasıl bir tepki uyandırdınız?.size uzun bakıp vücudunuzu süzenler oldumu?biri gelip ne kadar zamanda bu vücudu yaptınızı sordumu.Kısacası kendiniz,vücudunuz ve plaj sakinleri arasında yaşananları anlatın:)

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    bu sene sadece 1 gunlugune dikiliye gittim.sahilin sorumlusu etrafımda 2-3 tur attıktan sonra gelip sporcumusun abi dedi,bende evde hergün 20-30 şınav çekiyorum dedim:)
    sonrada subaymısın dedi.yurtdışından gelen askerlere benzetmiş.eee türkçe bile bozuk olunca adam yabancı zannetti beni.plajda sporla ilgilenen toplamda 2 kişi vardı ben gittiğimde ama aramızda buyuk bir siklet farkı vardı.

3. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    bi arkadasım denizde diğerini omuzlarına aldı.alan kişi yaklasık 70-73 kilo aldığı kişide 59-60 falan.bende gaza geldim tuttum bunları aldım omuzlarıma ordan adamın biri gördü bizi böyle adamın biri dediğim 25 yaslarında tuttu bu vatandaş onların ikiside kaldırıyo bende sizi kaldırırım dedi arkadaslarına.arkadasları yapma etme derken tabi bizim gaza gelmiş türk insanını kimse durduramaz.bi arkadası diğerinin çıktı omuzlarına buda ikisı almaya çalıştı.sonuç: adamı denizden iki kişi çıkardı belimi ne tutulmus :D

Despo bunu beğendi.
  4. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    adam tam sener sen lik bir hareket yapmis,sehzade.

5. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Görmek isterdim :D:D

6. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    saydam ve despo . abim ben 63 kilo birisiyim adam o yuzden gaza geldi ama bilmiyoki ben cep herkülüyüm :D şaka tabi çocukluktan beri sporla uğrasan biriyim 3 tane dövüş sporu yaptım bacaklar sağlam sayılır.ben gene onları kaldıramasamda çakal biriyimdir ne yapar eder şartları kendime çevirir rezil etmezdim kendimi ama adamda böyle bi yetenekte yok gerçi benim işime yaradı havam oldu biraz :D

7. kliwaj

kliwaj Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    hehe bende yapmiştim herkes baktı ama 3 kişiyi aldim 5 saniye anca durduk kule gibi dengeyi bozuyor en üsteki kişi ama hayret ettiğim squatta az basarim ,toplam 100 kgdan fazla ağirliği nasil kadirdim bi anda :badgrin:

8. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    valla kusura bakmayında ben sahildeyken siz öyle 3 kişi üstüste çıkmaya çalışsanız hakkınızda pek iyi şeyler geçirmezdim kafamdan :)

9. kliwaj

kliwaj Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    biliyorum manyaklık yaptiğimiz ,bidaha da yapmadık zaten , çoluk çocuk işi :D

10. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    ya kliwaj bence güçten ziyade biraz denge meselesi sanırım yani ağılığı vucuduna dengeli dağıtınca oluyor.ben kaldırırken dengede baya zorlandım suyun içinde ancak kaldırmama suyun kaldırma kuvvetide yardımcı oldu :D

marthel dikine yukarı çıkıyoz herhalde o kadarda kötü şeyler düşünmessin hyper_

Sayfayı Paylaş