panax ginseng ve lecibiol a

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve panax tarafından 30 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. panax

panax Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    lecibiol a(marka:yves ponroy);
    Beyinsel yorgunluğa paydos!

Beyinin doğal kaynaklı besinidir (ilaç veya doping değildir).
    Etkinliği kanıtlanmıştır.
    Yan etki göstermez.
    Tansiyon, kolesterol, diyabet gibi reçeteli ilaçlarla bir arada kullanılabilir.
    Tuz, şeker, gluten içermez. ​

Lecibiol A nın etkinliği kanıtlanmıştır.

32 yetişkinde iki ay düzenli kullanım sonrası;
    Yorgunluk şikayetlerinde % 76 azalma
    Düzensiz ruh halinde % 74 azalma
    Düzensiz zekasal işlevlerde % 78 azalma

Lecibiol A 2 kapsül içeriğinde neler bulunur?

Ovofosfolipitler® (84 mg)
    E vitamini 4.5 mg
    C Vitamini (60 mg)
    B vitaminleri kompleksi (B1, B2, B3, B5, B6, B8, B9, -günlük ihtiyacın %100 ü)
    Magnezyum (150 mg)
    Glutatyon (2 mg)

Lecibiol A farklı kapsül içinde yer alır.

Doğal ürün sektörünün lideri Yves Ponroy, verdiği söze sadık kalarak sadece
    ürünlerinin içeriğini değil kapsüllerini de doğadan elde eder.
    Lecibiol A kapsülleri, içeriğindeki maddeler ile uyumlu balık proteininden imal edilmiştir.
    Lecibiol A kimler içindir?
    Ders çalışıp, sınavlara hazırlananlar,
    Yabancı dil öğrenmeye çalışanlar,
    Unutkanlık sorunları olanlar,
    Konsantrasyon sorunu yaşayanlar,
    Dikkat dağınıklığı olanlar,
    Yoğun iş yükü altında çalışanlar,
    Yöneticiler,
    Stres altında olanlar,
    Mevsim geçişlerinde sebepsiz zihinsel yorgunluk yaşayanlar,
    Alanlarında başarılı olmak isteyenler,
    Sağlıklı ve uzun yaşamak isteyenler.
    Lecibiol A nasıl kullanılır?

Kahvaltıdan önce günlük 2 kapsül alınmalıdır.
    Önerilen kür 2 aylıktır.
    Yıl boyunca sürekli güvenle kullanılabilir.
    biomax panax ginseng;​
    • Enerji ve Dayanıklılık
    • Zihinsel Konsantrasyon
    • Daha Güçlü Bağışıklık Sistemi
    • Cinsel Fonksiyon Desteği
    Bilimsel adı Panax Ginseng olan Korean Ginseng (Kore Ginseng'i) tüm şifalı bitkiler içerisinde en etkili adaptojen (strese karşı direnci artıran bir ajan) olarak bilinir. Panax Ginseng, vücut direncini ve strese karşı fiziksel ve zihinsel dayanıklılığı artırır. Panax Ginseng’in uzun bir süreden beri, özellikle erkeklerin üretkenliğini, erkeklik hormonu (testesteron) ve sperm miktarını, cinsel gücünü ve dolaşım sistemlerini olumlu bir şekilde etkilediği de bilinmektedir. Ayrıca, erkeklerde aşırı stres ve yorgunluktan kaynaklanan cinsel performans düşüklüğünü de giderebilmektedir. Ginseng’in kadınlar üzerindeki beynin hafıza (bellek) merkezlerini uyarıcı etkisinin bulunması ise yenidir.
    Panax Ginseng Uzakdoğu ülkelerinde 2000 yıldan fazla bir süredir kullanılmakta olan geleneksel şifalı bitkiler içerisinde en yaygın olanıdır. Ayrıca Uzakdoğu insanları arasında gizemli bir bitki olarak büyük bir ün ve şöhrete sahiptir. M.S. 1. yüzyıla ait bir Çin metnine göre; Ginseng, zihni güçlendirici, irfan ve bilgeliği artırıcı bir şifalı bitki olarak tanımlanmakta ve düzenli kullanımının yaşam süresini artıracağı belirtilmektedir. Çin kaynakları; Panax Ginseng’in kalp, akciğer, sindirim sistemi organları, ve böbrekler üzerinde oldukça etkili bir tonik etkisine sahip olduğunu yazmaktadır, aynı zamanda ruhsal düzeni sağlayıcı, zihni açıcı, anlayış yeteneğini ve yaşam süresini artırıcı bir şifalı bitki olarak da belirtilmektedir.
    Günümüzde, Korean Ginseng (Panax Ginseng) sadece Uzakdoğu ülkelerinde değil, Avrupa ve Amerika başta olmak üzere tüm dünyada yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Ginseng adıyla satılan ve Panax Ginseng bitkisinin uzak veya yakın akrabaları olan başka bitki türleri de vardır (Amerikan ginsengi, Tienchi ginseng, Sibirya ginsengi gibi). Ancak hem geleneksel kullanımla hem de bilimsel araştırmalarla etkinliği kanıtlanmış olan ve en yaygın olarak kullanılan tür Kore Ginsengi yani Panax Ginseng'dir. Panax Ginseng, diğer ginsenglerden özellikle farklıdır. Panax Ginseng’in üretimi 6 yıl sürmekte ve diğer ginsengler 8-9 çeşit faydalı madde içerirken, Panax Ginseng 22 çeşit faydalı madde (Ginsenosid) içermektedir. Aynı zamanda Panax Ginseng, yaşlanma etkilerini geciktirici antioksidan maddeler ve diğer herhangi bir ginseng türünde bulunmayan insülin benzeri maddeler de içermektedir.
    Son yirmi yılda bilimadamlarınca Panax Ginseng’in insan vücudu üzerindeki etkileriyle ilgili araştırmalar, onun vücut üzerinde bir kaç değişik şekilde etki yaptığını bilimsel olarak ortaya koymuştur. Yapılan bu araştırmalara göre Panax Ginseng; karaciğeri, alkol tüketiminin, toksik ve çeşitli hastalıkların etkisinden korumaktadır. Deney ve araştırmalar; Panax Ginseng’in vücudun protein, nükleik asit sentezi, karbonhidrat ve yağ metabolizmasını uyardığını göstermiştir. Ginseng aynı zamanda vücut tarafından üretilen veya dışardan alınan toksik maddelerin yanmasını ve vücuttan atılmasını da hızlandırmaktadır. Bu yüzden Panax Ginseng karaciğer sağlığını korumakta ve karaciğer hücrelerinin yenilenmesini kolaylaştırmaktdır.
    Araştırmalar, Panax Ginseng’in stresi azaltıcı ve hatta yok edici etkileri olduğunu ortaya koymuştur. Fiziksel strese(radyasyon, soğuk ve sıcaktan kaynaklanan), kimyasal strese (bazı kimyasal maddeler, sigara ve alkol alımından kaynaklanan) ve biyolojik strese (virüs veya bakterilerden kaynaklanan) karşı vücudun dayanıklılığını arttırmaktadır. Zihni güçlendirmekte, radyasyon veya radyasyon (ışın) tedavisinin yol açtığı hücre tahribatını azaltabilmektedir. Bu yüzden ışın tedavisi gören hastalar için faydalı olabilir. Stres, depresyon veya diğer sert ve olumsuz koşullar altındaki vücut metabolizmasını koruyan ve bağışıklık sistemini destekleyen tonik etkiye sahiptir.
    Panax Ginseng kandaki şeker, lipit ve kolesterol seviyesi üzerindeki olumlu etkileri nedeniyle şeker hastaları için de yararlı bir besin takviyesidir. Anemiye (kansızlık) iyi gelir ve özellikle kanser hastalığında görülen kandaki bazı eksiklikleri giderebilir. Bağışıklık sistemini güçlendirir ve kalp damar sistemi üzerinde olumlu etkisi vardır.

evet arkadaşlar ben de konsantrasyon eksikliği var daha doğrusu çabuk sıkılıyorum ders çalışmaktan matematik bölümünde okuduğum için sıkılma gibi bir lükse sahip değilim,bu ürünler hakkında bilgisi olan var mı veya bu markalar sizce güvenilir mi ?

2. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    Lecibiol A 2 kapsül içeriğinde neler bulunur?

Ovofosfolipitler® (84 mg)
    E vitamini 4.5 mg
    C Vitamini (60 mg)
    B vitaminleri kompleksi (B1, B2, B3, B5, B6, B8, B9, -günlük ihtiyacın %100 ü)
    Magnezyum (150 mg)
    Glutatyon (2 mg)

SAYIN, panax yazınıza baktım da öyle expert bir maddeye rastlayamadım çogu et balık yumrtada olan maddeler. bu reklam kokan bir supplemente benziyor. siz nedersiniz bu konuda.

3. fightingfalcon

fightingfalcon Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    reklam amaçlı bir konu...nickinden vs belli..

4. panax

panax Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yahu insaf edin arkadaşlar yeini üyee oldum daha nick aklıma ilk geleni yazdım öyle bir söylemişsiniz ki sanki ben bu işin ticaretini yapıyorum size bir adresmi verdim alın mı dedim yahu anlamıyorum siz vücut geliştirirken kaslarınızla birlikte egonuzuda mı şiişiriyorsunuz,ayıptır ya zaten stresliyim sınavım var şeyim var bir soru sordum reklamcı dediniz çok kızdım gücendim kusura bakmayın internet sözlüklerinde bu sitenin adı için şöyle bir tanım girmişler:"kimsenin kaprisli olmadığı birbirini başından atmadığı sporcuların sorularına cevap alabileceği mekan"
    çok kırıldım adminlerde silsinler isterlerse reklamcıysam da banlasınlar beni ayıp,yazık başka bir şey söylemiyorum,ama bu forumda herkesin sizin gibi önyargılı olmadığını gerçeğini de gözden çıkaramam.

ayrıca bu ürün tanıtımı benim yazım değil ürünleri alacağım yerde bulunan tanıtım yazısı,bakın size site adı bile veremiyorum çünkü o zamanda adımı pazarlamacıya çıkarırsınız.

evet arkadaşlar ben de konsantrasyon eksikliği var daha doğrusu çabuk sıkılıyorum ders çalışmaktan matematik bölümünde okuduğum için sıkılma gibi bir lükse sahip değilim,bu ürünler hakkında bilgisi olan var mı veya bu markalar sizce güvenilir mi ?

mesajımın sonunuda böyle bitirmişim bari sonunu okuyup bu haksız ve kırıcı eleştirilerinizi o zaman yapsaydınız,ne kadar üzgün ve sinirli olduğumu umarım 3 mesaj arda arda yazmamdan anlayabilirsiniz,ama bu sefer de flood yapıyor derseniz hiç şaşırmayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör: 2 Kasım 2008
  5. atakan_irresistable

atakan_irresistable Üye

Beğenileri:
    710
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    özür dileriz.

6. fightingfalcon

fightingfalcon Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    4-5 tane en az 50.000 üyeli sitelerde moderatörüm..kimin ne olduğunu hemen anlarım...nickin panax ve üye olur olmaz açtığın konu panax ginseng ve lecibiol-t...benim hatam evet yazını tam okumadım ve sonundada belli oluyor bu siteye bu ürünü sormak için üye olmuşsun ve nickini ondan panax yapmışsın..neyse özür dilerim...ürün hakkındada bişey diyemeyeceğim....

saydam bunu beğendi.
  7. ibocu

ibocu Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    eğer hakik ginsengte süper bi şey ama kırmızı ore ginseng ve gerçek olcak ben kullanıyorum süper ama hakik olacak merdiven altı satan yerlkerden deil tarım ve köy işleri ve sağlık bakanlığı nın onayı olacak

Sayfayı Paylaş