p90x coach wayne evde vücut ,alon gabbay salonda vücut size faydaları olabilir

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve oguzhan_039 tarafından 7 Ocak 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 24 üye.
  1. MDSK33

MDSK33 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    İŞLETMECİ
    Yer:
    MERSİN
    90 günde o hale gelmiş :) ne kadar ilginç... İnandırıcılık derecesi %0 İlaçsız Ve takviye besinsiz tabiki

2. oguzhan_039

oguzhan_039 Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    gaziantep
    arkadaşım sana kim dediki gıda takviyesi almıyo bu adamlar die gıda takviyesiz vücut geliştirm olmaz zaten yaparım dien türkiyenin 650 tl lik şatlarında imkansızdır yalan söyler çünki en azından günlük protein alımın 150 g omalı buda nerden baksan aylık 300 tl harcama demek sırf proteinle beslenmeye

3. MDSK33

MDSK33 Üye

Beğenileri:
    203
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    İŞLETMECİ
    Yer:
    MERSİN
    kimse bana demedi zaten gıda takviyesi alıyor yada almıyor diye.

İnandırıcılık derecesi %0 İlaçsız Ve takviye besinsiz tabiki yazmışım ben zaten oraya yani alarak yapmıssa olabilir almadan yapmıssa olamaz demişim :) dikkatli okuyun birazcık ne kadar tepki vermeye meğilli bu millet yaw

4. 2ist

2ist Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    p90x' in kendi gida takviyeleri var. zaten bence sirket asil parayi takviyelerden kazaniyor. :) program zaten size bu adam gibi olucaksiniz demiyor, hayatinizin en iyi seklinde olucaksiniz diyor 90 gunun sonunda. arti bu 12 (13. dvd programin tanitimi sadece) nin nasil, hangi sirayla yapilacagi da onemli. 3 farkli kullanim sekli var.

5. oguzhan_039

oguzhan_039 Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    gaziantep
    arkadasım bende dvd leri ve kitabı var hepsini tr ye çeviridim maddi imkanıda bulursam getirticem zaten gıda takviyelerinide kullanım şeklini detaylıca biliyorum,ayrıca bu şahıs hiçbi gıda takviyesini kullanmamıştır p90x in başka markalar kullanmış nasıl beslendiğini kendi sitesinde detaylıca anlatıyor

Son düzenleme: 22 Şubat 2011
  6. lordmarvel

lordmarvel Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    bu programın dvdsini indirdim, ancak ing. olduğu için birşey anlamıyorum.. bana gereken besin takviyesini ve ant. programını anlatabilecek bir usta varmıdır?

7. darkfury81

darkfury81 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaslar zamundada var oradan temin edebilirsiniz

8. FasT

FasT Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Paylaşım için teşekkürler torrent biraz yavaş 200KB'da seyiriyor ama 5 günde indirdim.

9. FasT

FasT Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ayrıca indirmek isteyenler ama fazla beklemek istemeyenler Ripped Version'u indirsinler.
    Zamanım müsait olursa ripped versionu upload edebilirim ben de.

10. TiGRaMo

TiGRaMo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    SAyın gakkos, ben spora henüz başladım ve istanbulda yaşıyorum. Bu dvdleri nasıl elde edebilirim. Saygılar...

11. tropicalpunch

tropicalpunch Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    1. vidyodaki elemanın streoid kullandığını sanmıyorum. Yalnızca supplement kullanılarak yapılabilecek bir vücut.

12. cexenes

cexenes Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    öncelikle program çok zor normal bildiğiniz body çalışması gibi değil olay her antreman 1 saat sürüyor bir karın çalışması var 15 dk ilk zamanlarda bitirebilene aşkolsun gerçi ilk 15 gün herkes zorlanır benim şahsi fikrim biraz yağlı bir vucut ile yani böyle bulk dönemden çıkmış gibi bu programa girmek fayda sağlar kesinlikle, bende hiç spor geçmişi olmadan direk başlayıp 3 ayda mükemmel olacağına inanmıyorum youtubeda iyi gelişim gösteren çok kişinin videosu var ama.
    Ben bu programı uyguluyorum güç denge esneklik herşey var içinde artık yaşım itibari ile fitnesse döndüm ama buda ağır geliyor ya alıştım:)
    Ama disiplinli çalışma ile başarılı olunacak bir program tabiki beslenmede önemli ayrıca bu programı paket olarak alanlara yanında supplementte veriyorlar beslenmede ilk ay protein seviyesi yüksek tutuluyor sonraki ayda protein karbonhidrat eşitleniyor.

13. speedtouch

speedtouch Üye

Beğenileri:
    1.539
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Angara
    90 günde bir insanın şişman halden öyle kaslı bir hale gelmesi imkansız, 3 ayda o kadar ayrıntıyı ne ara çalışıyor?
    Ayrıca adamın ilk fotolarda gayet bulk olduğu gözüküyor, bildiğimiz definasyon yapmış zaten...

14. volkia

volkia Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm

Gakkoş Merhaba
    Uzun zamandır arıyorum. Netten indirmek çok külfetli ve zaman alıcı. Eğer mümkünse senden tedarik etmek isterim.
    Benimle irtibata geçebilir misin?
    [email protected]
    Teşekkürler.

15. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    bir keresinde salona gidecek zamanım olmamıştı yaklaşık 2 ay evvel. evde barfiks demiri ve sınav aparatı var. saate baktım bu saatten sonra salonada yetişemem dedim. bari sınav felan cekelim diye ısınıp başladım.4 set sınavla barfiksi superledim. 4 sette masalar arası dips :D le ayaklar yukarıda sınavı superledim. hayatım kaydı desem yeridir :D bu tarz programlar gercektende cok zorlu oluyorlar. ben bu kadar perişan olacağımı dusunmemiştim. cok ama cok yordu. bu tarz bir programla kas almak cok zor bence. ama fit bir goruntu ve zayıflayıp şekillenmek kesinlikle mumkundur gibi geliyor bana. kardiyo ile karısık bir yaklaşımı var. yalnız bunları yapabilmek için gercektende iyi kondisyon gerekiyor. programla ilgili yukarıda bir kaç yorum okuyunca kendimi gulmekten alamadım :D:D kondisyonu zayıf olan birisi bu perogramı nasıl uygulayacak ??? nasıl olupta 90 gunde bir şekle girecek. oncelikle o sınavları barfiksleri ve dipsleri atacak guce sahip olması gerekiyor. bunu kazanmak için bile 90 gun yetmeyecektir. bu programın içeriğini tam uygulamaya başladıktan sonra 90 gun sayın bence :D:D iyi çalışmalar ....

16. spatyr

spatyr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Biraz konuyu hortlatmak gibi olcak ama 90gunde böle olmaz nayır nolamaz yalan diyen arkadaşlar videoyuyu ya izlememiş yada yeterli ingilizcesi olmadıklarını düşünüyorum, videonun sonunda bariz bi şekilde 180DAY(gün) yazıyor. Yani adam p90 yapmış, tabiri caizse bulk gibi olmuş sonra p90x yapıp son şeklini almış. Suplement kullandığı kesin başka birşey kullanıp kullanmadığını anlıyacak bilgiye sahip değilim ama 6 ayda olmuyacak şey değil bence yaptığı.

17. spatyr

spatyr Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    edit kısmını bulamadım, mesajımı ben 1. video için yazmıştım 2. videoyuda ben izlememişim :)

18. gakkos

gakkos Üye

Beğenileri:
    637
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    msn adresim Ç[email protected]
    ekle beni yada e mail at görüşelim dediğim gibi üçretsiz veririm sorun değil birçok arkadaşa bu seti kopya halinde verdim.

üsteki arkadaşa dediğim gibi sen beni eklersen daha iyi olur saygılar.

19. energyoxy

energyoxy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    istanbul
    Ankara'da ki arkadaşlar da benden temin edebilirler. Yalnız baştan söleyeyim çok sağlam diyet programı var. Ya bir yerlerde çalışmayacaksınız, yada evde bir Alfonzo olacak.Olmadı supplement dayayacaksınız.Shakeology,whey,l-carnitine,multi-vitamin, omega3-6 gibi bir sürü şey kullanmış dayılar.Videolardan görebilirsiniz.

20. MesutG

MesutG Üye

Beğenileri:
    188
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    Bu adam gercekten harika , onunla tanısmak isterdim tavsiyelerinin çok işe yarıyacagına inanıyorum

Sayfayı Paylaş