optimum whey yan etki

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve alicemim tarafından 19 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. alicemim
    Offline

    alicemim Üye

    Katılım:
    16 Şubat 2010
    Mesajlar:
    25
    Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar gnc nin ürününden sonra optimum whey kullanmaya başladım.yalnız burnum kanıyor kullandıktan sonra.sebebi ne olabilir sizce.
     
  2. yolcu02
    Offline

    yolcu02 Üye

    Katılım:
    4 Mayıs 2009
    Mesajlar:
    446
    Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    43
    ilk kez senden duydum şaşırdım böylebi yan etki olacağını sanmıyorum
     
  3. rekliox
    Offline

    rekliox Üye

    Katılım:
    23 Eylül 2009
    Mesajlar:
    174
    Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    dr
    Yer:
    adana
    optimumda l-arginin miktarı yüksek buda NO ve cGMP yapımını arttırıp damarların genislemesine neden oluyor vg icin bu guzel birsey genis damarlar demek kasların daha iyi beslenecegi demek ama bazı kişilerin burnundaki damarların duvarlarının ince olması yada dayanıksız olması nedeniyle burun kanaması olabilir kullanmayı bırakmanı öneririm illa kullanmak istiyorsanda 1 ölçek alma yarım ölcek al 3-4 saat sonra yarım ölcek daha bu sekilde ara vere vere yarımsar ölcek alırsan belki kanama olmaz
     
  4. alicemim
    Offline

    alicemim Üye

    Katılım:
    16 Şubat 2010
    Mesajlar:
    25
    Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ediyorum.çok bilgilendirici oldu.
     

Sayfayı Paylaş