Optimum mu Weider mı?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Bilinç D. tarafından 31 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Bilinç D.

Bilinç D. Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Şuanda Weider Amino 2200 kullanıyorum, fakat antrenmanlarımın ağırlığı sebebiyle çok uzun bir süre protein gıda takviyesi almadan devam etmemin bir anlamı yok, şuan için her antrenman sonrası(öğün olarak değil protein tozunun yerini tutamasa da en azından ekstra protein amaçlı) amino dışında 1 litre moova light süt içiyorum (1 litrede 350 kalori 35 gr protein 1.5 gr yağ ve benim kafamın en takıldığı 50 gr karbonhidrat var ki bu da laktoz yani süt şekeri olsa gerek) gerçekten bu kadar kasmak yerine aminolar bittiğinde(50-60 tablet kaldı) bi protein tozu alacağım.

Sorum çok basit, sizce Weider Premium Whey mi? Yoksa Optimum %100 Gold Standart Whey mi? Optimum bir porsiyonda 4 gram glutaminc asit ve glutamine içerirken 5.5 gram BCAA içeriyor, Weider ise bir porsiyonda 7.5 gram BCAA içerirken 6.5 gram glutaminc asit ve glutamine içeriyor.

Fakat kalite ve güven derseniz her zaman Weider'dan yanayım. siz ne dersiniz?

Sayfayı Paylaş