Optimum gold standart whey TIRT deniliyor sizin yorumlarınız nelerdir..?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve DjPtoo tarafından 16 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

Optimum mu Dymatize Iso 100 mü?

1. Optimum gold standart whey

oy sayısı 1
    33,3%
  2. Dymatize ISO 100

oy sayısı 2
    66,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. DjPtoo

DjPtoo Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul Beylikdüzü
    Konu başlığındaki olduğu üzere optimuma tırt deniyor kutu kutu içsende bitirsende bir yere varılmıyıcağı konusunda hemfikir olmuş çok kişiyle karşılaştım sizin yorumlarınız nelerdir veya önerileriniz öneri olara dymtize ıso 100 öneriliyor definasyon için... yorum yapan yapmayan herkese içten bir teşekkürü borç bilirim saygılar sevgiler :)

2. DjPtoo

DjPtoo Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul Beylikdüzü
    güncel hiç mi bir baba yiğit yok yorum yapıcak bu kadar kimsesiz mi forum?

3. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Protein tozuyla zaten nereye varacaksın ki?

-Kişisel fikrimi belirtirsem, bana göre whey proteinlerin çoğu zaten kaliteli değiller, içerdikleri abartı şeker, tatlandırıcılar ve soya beni çok soğuttu. Bunun yanında süt ürünü olmaları ve doğal olarak laktoz olması ayrı bir durum. Yani içlerinde öyle pek iyisi, kötüsü yok... Whey tüketecek olsam optimum hydrowhey tüketirdim, veya saf markasız whey alırdım bir firmadan....( süt ürünlerine hassasiyeti olan birisiyim.) (soya düşmanıyım.)

-Dymatize ise kendisi yeterli kaliteye ulaşamadığını söyleyip üretimini durdurdu zaten... https://www.bodyforumtr.com/threads...ite-problemleri-sebebiyle-kapanmıştır.122238/

Bana kalırsa alacaksanız et proteini alıp tüketin, zaten kırmızı et tüketimi genel olarak az... Carnivor deneyeceğim bende. Paranoyaklar hariç genelde yorumlar iyi. İçinde maltodekstrin hariç hoşuma gitmeyen bir şey gözükmüyor.

Bu arada hep gecenin ortasında yazmışsın, görülmemesi normal :)

mehmet2576 ve DjPtoo bunu beğendi.
  4. a7fox

a7fox Üye

Beğenileri:
    34
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Kime gore ve neye gore tırtmış optimum whey onuda belirtseymissin keşke. P.tozu kimseye mucize yaratmaz zaten oyle biseyde taahüt etmiyor. P.tozu besin takviyesidir. Sen beslenmeden p.tozu alirsan en iyi dedigin markayida kullansan sonuc değişmez. Galiba insanlar wheylerden steroid etkisi bekliyor. Ben 1 kutu bitirdim optimum whey kesinlikle faydasini gördüm. Kilo aldim, kas oranim artti. Tabi bunlar durduk yere olmadi dogru antrenman ve beslenme.

5. DjPtoo

DjPtoo Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul Beylikdüzü

Değerli yorumunuz için teşekkürler et proteini dediğiniz markalar varmı isimler bakabiliceğim bu arada konu gündüz açılsada gece açılsada orada duruyor sonuçta kimse yorum yapmıyor nedense.
    --- Mesaj birleştirildi, 19 Mayıs 2016 ---
    kimse wheyden steroid etkisi tabiki beklemiyor sadece etki bekliyor yararlı her görüştüğüm kişi optimum önermiyor nedense tırt boş gereksiz gibi yorumlar alıyorum weider fazla para gereksiz diyorlar dymtize ıso 100 diyordu herkes sağlamlık gerçeklik olarak.

6. themortician33

themortician33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Bodybuilding.com tarafından her yıl düzenlenen en iyi protein tozu ödüllerindeBodybuilding.com Supplement Award” 6 yıl üst üste 1. olarak ödül alan tek protein tozu olması." Siz 2 cümleyle optimumu yavana atmış adamsınız. Hakkinda 200 sayfa yorum var şu forumda. Gözunü seveyim laf olsun zaman geçsin diye konu açmayın.

7. DjPtoo

DjPtoo Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul Beylikdüzü
    ne alaka be kardeşim sen böyle diyorsun diye biz konumu açmıyıcaz senin mi bu forum ne alaka yani olaya bak sadece demek istediğim optimumu çevremde çok kötülüyorlar definasyon için izole protein önerileri var iyi kötü birşeyler öğrenmeye çalışıyoruz soruyoruz

8. themortician33

themortician33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Bilader git forum kurallarını oku bi. Ayrıca ne diyorsun, kendin anladın mı? Kardeşim git o zaman dymatize al. Izole protein. Istediğini kullanmakta özgürsün. Cünku çevrendekiler lazar angelov, jeff seid, jay cutler tarzı adamlar. Ha bu arada ben multipower izole whey kullandım. Kana daha hızlı karışıyor, biraz daha düşük kalorili bi. Definasyon için özellikle bi izole protein almak gereksiz.

9. DjPtoo

DjPtoo Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul Beylikdüzü
    Isopure Zero Carb Whey Protein var sanırım definasyon için yorumun nedir. yoksa gereksiz mi optimum mu kullanalım :))

10. themortician33

themortician33 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Varsa kullan ama yani normal protein tozu alsan da icindeki 1 2 gr karb. tan ölmezsiniz. Abarttiğiniz gibi bi olay yok. Izole proteinin en büyük özelligi daha hızlı emilimi. Optimumda izole protein iceriyor. Raad ol sen

11. ujohnz

ujohnz Üye

Beğenileri:
    721
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    [​IMG] raaaaddd

DjPtoo bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş