Optimum %100 whey gold standart protein alimi ve hikayem :d

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve baran315 tarafından 23 Haziran 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. baran315

baran315 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Slm arkadaşlar forumda yeniyim ama 1.5 senelik vg geçmişim var son 2 ayda içinden çıkamadığım bi durum war. vg ye başlamadan önce kollarım 28.5 cm di ve vücudum inanılmaz biçimde yağlıylı.Yağları eritmek için 15 haftalık air alert 3 diye bi program yaptım ve çoğundan kurtuldum daha snra optimum gold standart diye bi ürünle karşılaştım ve bu ürünü 2 ay kullandım 1. ayda diyet fln hiçbirşey yapmadım ve sadece spordan önce 1 ölçek spordan sonra 1 ölçek ürünü kullandım
    ve kollarım 33 cm ye yükseldi 2. ayda yine aynı şekil hiçbir diyet yapmadım bu seferde spordan önce 1 spordan sonra 2 ölçek içtim bir de gh kullandım kollarda bi patlama oldu 38 cm ye çıktı yaz tatilinin başlamasıyla kendime günlük 350gr protein 400 gr karbonhidrat yani mükemmel bir diyet hazırladım gh aldım genrise diye bi protein tozu aldım + creatin ve 25 gündür bu diyeti uyguluyorum fakat kollarda 1milim değişme bile olmadı kafama takılan şey su şimdi tekrar optimum whey protein alıp sabah 1 spordan önce 1 spordan sonra 2 ölçek yani günde 4 ölçek kullansam bir zararı olabilirmi çevremde bir çok akrabam ve yakınım doktor ama tabi bu konuda bir şey bilmedikleri gibi bide çabuk ölürsün-tansiyon olur-kalp damarların çatlar gibi inanılaz yorumlar yapıyolar her şeye karşılar kimseye danışamadığım için burda böyle bi konu açayımdedim yardım ederseneiz sevinirim umarım konuyu doğruyere açmışımdır :D

2. Ohzman

Ohzman Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    fazla protein alımı kas gerilemesi yaratmaz, kas gelişimini yavaşlatmaz-engellemez.

Fazla protein boşaltım sistemi ile vücuttan atılır. Sokak ağzı ile çişiniz bol proteinli olur diyebiliriz :).

O gelişim de vücudun kırılma noktaları ile alakalı, protein alımı ile değil. Kreatin de yavaşlatmaz ama kreatin kullanımı bırakılırsa vücut su tutmayacağı için biraz hacim küçülmesi görülebilir

Sayfayı Paylaş