Olmuyor,Ne Yapsam Olmuyor

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Selim Egem tarafından 14 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Selim Egem

Selim Egem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hepinize Merhabalar,Ben Selim 16Nisan 2000 Kayseri Doğumluyum Hayatimin Çoğunu Spor Yaparak Geçirdim Önce Boksla Başladim Kars Seçmelerini Kazanamayinca Kendime Olan Güvenim Yerle Bir Oldu Ve Bıraktim Ardindan Komşumuzun Tavsiyesiyle Güreşe Başladim Biraz Zaman Sonra Ailemin Istememesiyle Onuda Bıraktim Ve Ardindan Bir Kaza Geçirdim Sağ Göğsümden Yanlışlıkla Ateş Alan Bir Silah Tarafindan Vuruldum Sağ Kolumun Sinirleri Yırtıldı Doktorlar Hareket Etmez Derken Aylar Sonra Cok Şükür Kolumu Hareket Ettirmeye Başladim Aylarca Yattim Ve Iyileştikten Sonra Içimde Hep Olan Ama Bir Türlü Beceremediğim Karın Kası Isteği Depreşti Ve Evde Çalışmaya Başladım Maddi Imkansızlıklar Yüzünden Spor Salonuna Gidemedim 60 Lira Diyor Vicdansızlar Neyse Abilerim Ablalarim Sizlerden Ricam Bana Hocalık Etmeniz Program Oluşturun Uygulayayim Lütfen Yorumlarinizi Bekliyorum Bana Zaman Ayırdığınız Için Minnettarım Bir Kusurum Olduysa Affedin Saygilarımla.

Son düzenleme: 14 Ocak 2015

Sayfayı Paylaş