Olabilitem..

Konusu 'Kadınlara Özel - Beslenme & Diyet' forumundadır ve suicide tarafından 2 Şubat 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. suicide

suicide Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar öncelikle merhaba..bu siteyi uzun zamandır takip ediyorum ve bazı konularda yardım istiyorum..
    yasım 20 , boyum 1.62 kilom ise 64 maleseff..final haftası yüklenmelerim ve eve gelince tıka basa yemek yeme istegim arttıkca arttı ve sonuc 56dan 64..halaa soklardayım..bu kadarını beklemiyordum acıkcası..
    Beslenme acısından atkins diyetine baslamayı düsünüyorum..vee baslıyorum yarında..menüm sabit ve su sekilde olacak..
    Sabah : 2kupa yesilcay+salamlı omlet(2ymrta)
    Öglen : 150 gr haslanmıs tavuk+2ince dilim kasar
    Aksam : 100 gr kıyma+1adet taze sogan
    artı gün icerisinde 1adet soda ve 2lt su..
    10kilo verene kadar istisnasız devam edicem, etmeliyim de..
    Spor olarakta Hiit cardio'ya baslıyorum..
    5dk ısınma, 5dk jogging, 2dk hızlı kosma, 5dk soguma..
    toplamda 4 set seklinde uygulayacam..
    Arkasından salonumdan kaptıgım platesim..
    yalnız sorum olacak..finallerimden önce spor salonuna yaklasık 3ay gittim..haftada 3defa, hic aksatmadan..ayak baldırımda ciddi anlamda bir kas gelisimi oldu..ayak bileklerim ince ve sanki baldır kısımlarımın ic kısmına tenis topu yerlestirmisim gibi..buralardaki kasların daha da olusmasını nasıl engelleyebilirim?
    Bölgesel zayıflamanın incelmenin olmadıgını biliyorum, fakat sanki kostukca o kaslarım daha da gelisiyor gibi..ama spor icin kosmaktan baska ne yapabilirim ki?
    Ayrıca diyet menüm, eksik ya da fazla olan? umutsuzum..

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Kadınlarda kas gelişimi sınırlıdır. İlk kez yoğun antrenman gören bir vücudun böyle tepki vermesi normal. Sürekli kaslanma gerçekleşmez.

Diyetin ise gayet güzel. Sadece biraz daha protein ekleyebilirsin. Ara öğün olarak da 1 avuç fındık, ceviz, badem karışımı eklenebilir. Alacağın sonuçlara göre küçük oynamalar yapılabilir ileride.

suicide bunu beğendi.
  3. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    1 2 ay uygulayacağınız diyetler yerine beslenme alışkanlıklarınızı değiştirmeniz daha köklü bir çözüm olacaktır.

AngryHun ve suicide bunu beğendi.
  4. suicide

suicide Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sanırım bu beslenme tipini alıskanlık haline getirebilirim..karbonhidrat miktarını kilo verme hızıma baglı olarak arttırmayı düsünüyorum..bu sekilde benim icin diyet olmaktan cıkar..arada istisnalar haric.. :/

Sayfayı Paylaş