olımp gain bolic 6000

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kaosfare tarafından 2 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kaosfare

kaosfare Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    garson
    Yer:
    izmir
    olımp gain bolic 6000 aldım dün 120 ml su ile karıştırılarak içiliyomuş biraz az geldi sanki

birda 5,5 ölçek kullanıcam ama öleçegi bulamadım galıba en altında onu nasıl cıkartabılırım tozu baska yere dokup pisletmek ıstemıyorum

2. brhmcr

brhmcr Guest

Daha fazla veya azsu koayabilirsin, kisisel tercihine bagli.Ancak onerilenden az suyla alacaksan her ihtimale karsi ertesinden bir bardak su ic.

Olcegi cikarmak icin uzun sapli bir kepce veya kasik kullanabilirsin.

3. İsmail genç

İsmail genç Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar yaklaşık bir hafta önce olimp gain 6000 çilekli ve çikolatalı olmak üzere iki urun aldım devamlı kullandığım marka faydasını da gormus bulunmaktayım. Yalnız troid problemlerinden dolayı sporu bırakmak zorunda kaldım vücudu yormamam gerekiyormus. Supplementer sitesinden almış olduğum 2 ürünü satmak zorunda kaldım urun faturaları elimde 1 haftalık ürünler 209 TL almış olduğum fiyatbshaker ve dergi hediyesi ile birlikte faturası ile birlikte 150 TL ye vermeyi düşünüyorum. İlgilenen arkadaşlar 05076232601 numaradan ulaşabilirler

4. Mr.Shoulders

Mr.Shoulders Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Konya
    Burası Alış-Satış Yeri Değil Dostum Yanlış Yere Yazmışsın

Sayfayı Paylaş