Okulların açılmasına seviniyor musunuz ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Cigabyte4 tarafından 15 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 13 üye.
  1. Cigabyte4

Cigabyte4 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Okulu seven var sevmeyen var. Hadi sevenleri ve sevmeyenleri görelim.

Ben mesela hiç sevinmedim.

2. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Sevindim, salon az da olsa rahatlayacak (okul saatleri içinde).

Dip not: Sakın, okul çıkış saatlerinde salona gitmek gibi bir hataya düşmeyin, düşürmeyiniz.

3. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    neresine sevincem Allah aşkına kafa_

hiç sevmiyorum. sınav stresi , erken kalkmak , beslenme ayrı bi dert , bazı öğretmenlerin egolarını öğrenciler üstünde tatmin etmeye çalışması , bazı ergen sınıf arkadaşlarının saçma hareketleri kafa_

zaten okulun bitiş saati 4.20 . 8 ders var her ders 45 dk buna kafamı dayanır !

@Aranel

neden okul çıkış saatlerinde gelmeyin yazdın ben çıkışlarda gidicem :evil:

Son düzenleme: 15 Eylül 2013
  4. legenDary

legenDary Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    Okulların açılmasıyla üzerime daha fazla sorumluluk düşecek.Okuldan çık eve gel tekrar yap spora git eve gel yemek ye tekrar ders çalış:Dbüyük ihtimal spor olan günler düzenim böyle olacak.

5. Çubuk Kraker

Çubuk Kraker Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bende hiç sevinmedim. Beslenme düzeni bozuluyor.

6. phonix

phonix Yeni Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    siyaset iş spor klasık hayat aq işte
    Yer:
    istanbul çağlayan çaya beklerim püskevitde var
    Sevinmiyorum.Üzülüyorum nefret lanet ediyorum.çünkü içimdeki nefreti dindirebilmek için akşama kadar küfür edip kendi ateşime odun atıyorum.Bi kere sabah dayak yemiş içki içmişcesine baş ağrısıyla kalkmak ve bunun ardı ardına olması 8 ay.Sonra okula gitmek için o yolu yürümek.Sonra yemek derdi.OKULUN DERDİ BİTMEZKİ BEN NİYE SAYIYORUM....NESE...

Kısaca egosu artık patlayacak tawanları kırmış aşmış ego manyağı ultra egolu hocalar ve sınıf öğrencileri ile aynı havayı 12 saat solumak bile yeter yeter yani..Üstüne yorulmak.Hem zihnin yoruluyor hemde bedenen.Nasıl bir işse.Öte yandan bunları bırakıyosun geleceğin var işin içinde..diye bi kenara atıyosun bu dertleri ama.HOP 2 SN SONRA YİNE AYNI BOMBA PATLIYO KAFANIN DİBİNDE.Hele hele 45 geçer notunun 50 yükseltilmesi...Yapanların ebeveyinlerini burdan çokca öpüyorum...

Yani okul dert yaa diğerek sallıyorum.Bu senede kahkamız eğlencemiz ve KAVGALARIM olacak.Olsun yha ölen ile olacağın önüne geçemiyoruz...Hadi ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN ..BANADA DUA EDİN LA .....................

Suçicek bunu beğendi.
  7. TheBlack_D-D_

TheBlack_D-D_ Üye

Beğenileri:
    113
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sochi
    Bu sene rahatım açıköğretimin faydaları :badgrin: Gidenler düşünsün derdim de diyemiyorum çünkü çok çektim valla okuldan. Kimse okul ilim irfan yuvası muhabbeti yapmasın. Türkiyede böyle bir şey yok çünkü. Türkiyede ne var biliyor musunuz, işi gücü olmayan serseri takımının zorla yollandığı binalar var, hal böyle olunca sürekli düzgün adamları rahatsız eden denyolar var, doğru düzgün eğitim veremeyip kendi egolarını öğrencileri üstünde kabartan öğretmen sıfatını hak etmeyen bomboş insanlar var, öğrencisine hakaret edip dayak atmak için adeta yanıp tutuşan saçma sapan müdür yardımcısı müdür sıfatındaki insanımsı kişiler var, "çıkışta bekle lan" lar var, olay çıkartmak var, çıkışa adam çağırmak var, sigara var, dalga var, rencide var, kısacası eğitim dışında herşey var. O yüzden bir gencin okul lafını duyunca bile midesinden ateş çıkması veya moralinin bozulması normal. İstisnalar kaideyi bozmaz fakat durum bu. Geçen sene açıkçası beni okula bağlayan tek şey kız arkadaşımdı. Okulu benim için güzel yapan zevkli yapan tek şey de oydu zaten. Gerisi bomboş işler, elin serserileriyle uğraş dur, saçma sapan muhabbetlerin döndüğü kümesimsi sınıflarda sabahtan akşama kadar otur. Bu sene sık sık gidicem eski okuluma mecbur kız arkadaşımın son senesi zaten herkes tanır beni ararlar hal hatır sorarlar nasılsın abi diye. Kabul, çok eğlendiğim güldüğüm hatta gülmekten öldüğüm zamanlar oldu ama çok nadir. Gerisi yukarıda bahsettiğim tablo işte. Üstüne para verseler kabul etmem o yıllara dönmeyi hele hele en başından asla. O yüzden şimdi okula giden genç kardeşlerime herkese başarılar ve sabırlar diliyorum. Sayılı gün çabuk geçer siz herşeye herkese rağmen derslerinize gereken önemi verin, geriye kalan herşey bomboş gelip geçici şeyler thums:

Rodwell, rockybalboa7, SiR_Arawn ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  8. Sporcu35

Sporcu35 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir/Konak
    Valla hiç sevinmedim kızlar seviniyor genellikle kızlarla takılcaklar diye :D bende öyle bişey yok görsem ne görmesem ne lavukları :D :D bide bu sene staj var 3 gün staj 2 gün okul şeklinde :( adam sabah 8 aksam 8 yaparsa stajı sporu falan ertelicem.Ben öyle yapmak istemiyorum öğlen yemeği arasında gitmeyi planlıyorum.Bakalım hayırlısı diyelim :D herkese okul hayatında sporda başarılar iyi akşamlar

Suçicek ve TheBlack_D-D_ bunu beğendi.
  9. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Neyine sevineyim?
    Saçmalıktan ibaret olan , eğitim sistemine mi?
    Bugün okul müdürü,sabah konuşma yapıyor.
    Güle güle , mutlu bir şekilde bizlere nasıl hardcore yaptıklarını açıklıyor.
    Gençler, 10 gün devamsızlığınız var direk kalırsınız,sorumluluk yükseltme sınavları kalktı,sözlü notları kalktı, vs vs...
    Allahtan bu sene son senem.
    Staj desen tam bi saçmalık.
    3 gün staj,2 gün okul.
    Web programlama okuyorum, hocanın beni staja gönderidği yer,fotoğrafçılık. Programcılıkla alakası yok..
    Meslek lisesine gidiyorum, mesleğim ile adam akıllı 11.sınıfta ders gördüm.
    12.sınıfta programcılık adına ders yok,gittiğim staj yerinde zaten programcılıkla uzaktan alakası alakası yok. Stüdyo sahibinin bana dediği , ortalığı süpürür temizlersin.
    Peki ben şimdi mesleğimemi odaklanayım ?
    Ygs sınavına mı ?
    Okulama mı?
    Staja mı?
    Dersaneye mi?
    Ygs sınavına çalışıcam diye zaten,aklımda ki kodlar uçtu gitti..
    Mesleğim adına çoğu şeyi unuttum.
    Sporu zaten bu sene es geçtim.
    Bu kadar şeyin arasında , spora zaman nasıl ayırayım?

Son senemin zor olağını biliyordum ,ama bu kadar da zor olacağını düşünemedim açıkçası.

Böyle bi saçma eğitim sisteminde,okullar açıldığına mı sevineyim?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:19 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:46 ----------

Tabi birde sayamadıklarım.
    Egosu tavan yapmış hocalar, kendini birşey sanan müdürler.
    Bunun yanı sıra işlenmeyen dersler.
    Sınıf ortamında , gürültü yapan tipler.
    Serseri , psikopat dolu öğrenciler.
    Lafta öğrenci tabi.
    OKulda her türlü pisliği yapan öğrenciler.
    Bizzat bizim okuldaa yaşanıyor, kadın hocalara sapık davranışlar.
    OKulda esrar,cigara,baly çeken ********ler.
    Kızlara abazalık yapan lavuklar, tabi kızlarında aşağı kalan yanı yok ama. En çok lavuklar en plana çıkıyor.

Birde bu tiplerin aynı okuduğu okulda sevgiliminde okuması.
    Beni derinden etkiliyor arkadaş.
    Artık düşünmek istemiyorum, acaba başına birşey geldi mi acaba biri sarktımı.
    içime ne zaman şüphe düşse giderim okuluna.
    Bu sebeblerden dolayı kavga ettiğim çok oldu.
    Çok karakolluk ta oldum.
    Ben böyle eğitimden ne anlayayım?

Bu mu öğrencilik?
    Bu mu eğitim?

Ben okulların açılmasına nasıl sevineyim arkadaş...

phonix ve TheBlack_D-D_ bunu beğendi.
  10. cikcik

cikcik Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    ben sevindim açıkcası salonda terlikle ant yapan liseli tipler gece geliyor veya hafta sonu ben onlar gelmeden çokdan ant bitirmiş oluyorum öteki türlü çekilmiyor

11. canberkdinc

canberkdinc Yeni Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    tabıkıde sevındım hayatım duzene gırdı

12. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    okul zamanlarım kabus gibiydi utangaç. içine kapanık ders çalışmaya odaklanmış biriydim ama okulun yarısı serserilik peşinde olan zibidilerle doluydu durduk yere bana sataşıyorlardı öğretmenlere deyincede oralı olmuyorlardı çünkü korkuyorlardı hadi onu geçtim serserilere sinirlenip acısını biz sakin utangaç kendi halinde olan öğrencilerden çıkarırlardı benim bildiğim eğitimci dediğin öğrencilerinin sorunlarınada duyarsız kalmaz ancak ufak bir sorum olunca benle hiç ilgilenmezdiler güzel kızlar mı onlarda bir acayipdi okuldaki zibidilerle takılırlardı böylece o zibidiler şımardıkça şımarırlardı eğitim desen zaten istisnalar hariç öyle çok iyi ders anlatan öğretmenler yoktu dershanelerde bile yoktu sözün kısası eğitim bahane serserilik şahane tarzı işler yürürdü üstelik aile içinde sorunlar olunca birde maddi durumunuz kötü olunca diğer arkadaşlarınızdan geri kalmakta sinir bozucuydu kaza ile kızla konuşuyordum aklımda eğer bir yere gidelim derse ben ne yapacağım diye düşüyordum aman okullar açılınca hiç sevinmezdim açıkçası neyse yinede lise çağındaki arkadaşlara iyi öğrenim yılları diyelim

Son düzenleme: 18 Eylül 2013
  13. bugatti

bugatti Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    bizim okul anadolu lisesi kıyak bütün gün harala gürele :D okulda da zaten dominant bi tipim kimse yan bakamaz içlerinde en irisiyim. en iyi durumda olsam bile yine de sevmiyorum arkadaş :D sevemiyorum :D

Sayfayı Paylaş