Nutriway Protein

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve mert-- tarafından 6 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. mert--

mert-- Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Tarif
    NUTRIWAY Protein

Özellikleri
    Protein vücudumuzdaki her hücrenin temelini oluşturur. Kasların, kanın ve diğer hücresel yapıların ortaya çıkması için ve vücudumuzun onarılması, bakımı ve büyümesi için proteine ihtiyacımız vardır. Protein, amino asitlerden meydana gelir. Bu amino asitlerin dokuzu esensiyal kabul edilir, yani bunlar beslenmemizde yer almak zorundadır, çünkü vücudumuz bunları üretemez. Vücudumuzun diğer amino asitlere de ihtiyacı vardır, fakat vücudumuz bunları üretebilir. Bunlara temel olmayan amino asitler adı verilir. Özellikle beslenme alışkanlığınız tipik modern, hızlı bir yaşam tarzı şeklindeyse, esensiyal ve esensiyal olmayan amino asitlerin değişken karışımı, beslenmede doğru denge kurmayı zorlaştırır.NUTRIWAY™ Protein tozu, dengeli miktarlarda dokuz temel ve onbir temel olmayan amino asit sağlayan yüksek kalitede protein içerir. Ürün soya bazlı bir ürünün ek yararlarıyla doğal, düşük yağlı protein sağlar. Bir bardak süte, meyva suyuna, sebze suyuna veya başka bir sıvı içeceğe bir ölçek ekleyin. Eğer istenirse tatlandırıcılar veya lezzet verici maddeler eklenebilir. 45 saniye hızla karıştırın veya ağzı kapalı bir kap içinde hızla çalkalayın. Özel bir uygulama olarak, içine taze veya dondurulmuş meyva ekleyin ve bir blenderde karıştırın. NUTRIWAY Protein tozu kahvaltılık tahıl ürünlerinin, salataların ve çorbaların üzerine ekilebilir veya yiyeceğe ek bir besin değeri katmak için yemek pişirme ve fırında pişirme tariflerine eklenebilir.

Faydaları
    Besin Değeri Bilgisi Servis başına* her 100 gr Enerji 162 kJ (38kcal) 1617 kJ (381kcal) Karbonhidrat 0.49 gr 4.9 gr Protein 8.28 gr 82.8 gr Yağ 0.34 gr 3.4 gr *Servis ölçüsü: 1 ölçek (10 gr)

besin değeri açısından nasıl diğer protein tozlarıyla aynı mı ben bundan kullanmak istiyorum çünkü nutriway tamamen sağlık üzerine kurulmuş tercih sebebim bu ama besin değeri açısından nasıl ötekilere göre onu size sormak istedim.

2. mert--

mert-- Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    besin değeri açısından nasıl diğer protein tozlarıyla aynı mı ben bundan kullanmak istiyorum çünkü nutriway tamamen sağlık üzerine kurulmuş tercih sebebim bu ama besin değeri açısından nasıl ötekilere göre onu size sormak istedim.

3. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    MErt besin degerleri acisindan protein degeri digerlerine gore 3-4 gr daha az (100 gr da) .. Gönül rahatlıgıyla kullanabilirsin

Saygılar

4. mert--

mert-- Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sağol dostum teşekkür ederim.

5. antalya_07

antalya_07 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    ya arkadaşlar bu ürün tutulan bir markamıdır yada bilinen bişeymidir ben ilk defa forumu incelerken gördüm acaba kulanan arkadaşlar varmı nasıl etkisi merak etim

6. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    malesef tutunamayan markalar arasında yer alıyor.zaten incelenecek olursa 1-2 yerden baska satanda yok ınternet uzerınde.kullanıcılardan bırkaçı ile konuşmam olmuştu ve kesınlıkle bırdaha almayacaklarını soylemıslerdı.

7. antalya_07

antalya_07 Yeni Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    28
    çok teşekür ederim cevap için bende bu sayede almıcam teşekürler

8. xxx3

xxx3 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar ben amway serbest girişimcisiyim bu ürün hakkında söyle bir yorum yapmam sanırım doğru olur bizim diğer protein tozlarına oranla biraz geri kalmaktadır bizim protein tozları yani optimum,weider gibi markaların üretdiği tozlar body çalışmaları referans olarak oluşturulmuş geliştirilmiş ürünlerdir ve whey kaynaklıdır hayvansaldır amway ise bu protein tozunu günlük kullanımlar için tasarlamıştır.Arada ki ayrıma dikkat etmek lazım diye düşünüyorum.

9. 61laz53

61laz53 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bende alıcağımda daha önce hiç protein tozu kullanmadım eskiden fitnesa gidiyordum ama pek bir gelişme görmedim yeniden başladım bu sefer beslenmeme dikkat ettim proteinli besinleri aşırı tükettim ve eskiye göre daha iyiyim ama artık fazla gelişemiyorum bu yüzden protein tozu kullanacağım kana karışma süresi ve kas geliştirme konusunda diğerleriyle aynı olmasada yakınmıdır

10. Isabella God's promise

Isabella God's promise Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    1
    Annem de Amway girişimcisi. Nutriway ürünlerini şu ana kadar hiç kullanmadım, annem genelde ev temizliği ürünleri alıyor Amway'den. Kitapçıkta protein tozunu görünce dikkatimi çekti ama fiyat olarak bana pahalı geldi. Üstelik soya proteini ağırlıklı bir ürün, böyle bir ürün için bu fiyat fazla bence. Siz ne dersiniz, bir artısı var mı sizce? Ayrıca daha çok kilo kontrolü amaçlı kullanılan bir ürün, vücut geliştirmede yetersiz kalır zannımca.

Sayfayı Paylaş