Nutriway CLA 500'ü 1 aydır kullanıyorum..

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve katara tarafından 20 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. katara

katara Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhabalar..
    Arkadaşlar ben bir aydır CLA 500 kullanıyorum. Rejim yapıyorum ve hergün olmasa da günaşırı spor yapıyorum. 30 dakika.
    Ben henüz hiçbir etkisini görmedim. Daha ne kadar kullanmalıyım bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. 6 kilo fazlalığım vardı 3 kilo verdim ama bu rejim sayesinde oldu karnımdaki yağlar olduğu gibi duruyor.
    Ayrıca sabahları kahvaltıdan 45 dk. önce alıyorum mide bulantısı ve karnımda sancı yapıyor bu normalmi?

2. muscle_pump

muscle_pump Yeni Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    cla nın yağ yakımına fazla etkisi olduğunu sanmıyorum keşke muscletech hydroxycut - hardcore ,animal cut yada hot-rox gibi yağ yakıcılar yani termojenik etkili olanından alsaydın işini görürdü eğer yağlar olduğu gibi duruyorsa ya su atmışşındır yada kasdan yemişşindir önemli olan belin incelmesidir

başarılar

3. luciano

luciano Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    0
    CLA daha çok kan şekerini düzenleme ve carb'ların blokesi ile ilgili olduğunden etkisini çabuk göstermez. Uzun süreli ve düzenli bir kullanım gerektirir. Ayrıca yapılan diyet kaliteli olmalı. Birde kombine kullanımlar daha çok işe yarar. Arkadaşın da söylediği gibi l-carnitene, hydroxycut hardcore, animal cut gibi ürünlerle desteklenirse daha iyi sonuç verir.

4. vteCAN

vteCAN Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ceo
    Yer:
    İzMiR
    CLA yemeklerden hemen önce alınıyo,günde 2,5 gram alman lazım en az,sendeki 0,5 gramlık tabletler halinde sanırım,bu da demek oluyo ki 5 tablet atman lazım günde,ben de geçen ay ultimate in cla sını kullandım,1 ayda faydasını gördüm,yemeklerden hemen önce aç karnına aldım ben,ne mide bulantısı ne başka bişey oldu.

5. küçük kemik

küçük kemik Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    izmir
    sn vteCAN, ne gibi faydalar gördünüz CLA dan ? yazabilirmisiniz rica etsem..

tşk

KK

6. vteCAN

vteCAN Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ceo
    Yer:
    İzMiR
    abdominal bölgedeki yağlanma 1 ay gibi bir sürede azaldı,resmimde de belli oluyo ztn karın kasları ufaktan,daha önce hiçbişey belli olmuyodu yağ tabakasından dolayı,tabi mekik hareketleri eşliğinde bu faydayı gördüm.

7. katara

katara Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bana arkadaşım tavsiye etti. Yemeklerden 45 dk. önce 2 kapsül alıyorum. Günde 6 adet almış oluyorum. Mekik çektim bi ara ama düzenli olarak yapmadım. Günde kaç kere ve ne zaman mekik çekmemi önerirsiniz?

Bi arkadaş düzenli kullanınca sonuç verdiğini söylemiş acaba kaç ay daha kullanmalıyım kalıcı sonuç için?

8. vteCAN

vteCAN Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ceo
    Yer:
    İzMiR
    biraz araştırırsanız genel olarak 3 ay içinde etkisini gösterdiği söyleniyo,o zmn günde 6 tablet almaya devam edin ,yemeklerden hemen önce almanızı tavsiye ederm,mekiği kaslar harekete alışasıya kdr hergün çekebilirsin,tekrarları günden güne arttır,çekme zamanı sana kalmış fark etmez.

9. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
    Konuyu supplementler bölümüne taşıdım.
    Bilginize.

Sayfayı Paylaş