Nutrex Lipo 6 Black / Tek kelimeyle müthiş!

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve HGH tarafından 8 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 58 üye.
  1. un_i

un_i Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu gün lipo 6 black in 2. kutusunuda bitirdim toplamda 240 adet yani .... hiç ara vermeden kullandım kullanma talimatında nasıl yazıyorsa öyle kullandım bilin bakalım kaç kilo verdim 0 evet 0 ... 115 kg la başladığım ilacın 2 kutusunu bitirdim kilom hala 115 kg ... kullanmak isteyen arkadaşların dikkatine ....

2. chromeX

chromeX Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    idman ve beslenme düzeninize dikkat ettinizmi acaba? iyi bir antrenman ve beslenme programı olmadan supplamentlerden mucize beklememek lazm

3. un_i

un_i Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    haftanın 5 günü kardiyo ( 60 dk tempolu ) , 12 hareketten oluşan 2 ayrı programda kas antrenmanı rejim yapmadım bilerek ilacın etkisini görmek için sadece yediklerime dikkat ettim ....

4. chromeX

chromeX Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    hmm böyle bir programla ilaçsız bile ufakta olsa fark görülmesi gerekir. sanırım yediklerinize dikkat etmişsiniz ama yağ ve karbonhitrat alımına pek dikkat etmemişsiniz. şahsi görüşüm...

5. un_i

un_i Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    :) sevgili chormex burda bu ilaçla birlikte kilo veren tüm arkadaşlarla görüş hepsi 0 yağ 0 şeker ve 0 karbonhidratla ve sporla kilo vermişler bunları yaptığın zaman zaten kilo vermemek imkansız herhangi bir ilaca lüzüm yok benim test ettiğim asıl şey ilacın bir etkisi varmı yokmu .... evet ilacın bir etkisi var oda uyku düzenini berbat etmek o kadar ...

6. efeyle

efeyle Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar lipo 6 black bende kullandım bendede etki yapmadı terletmedi bile uyku düzenimi bodu boğazlarım günlerce yandı tiroid bezinin aşırı çalışmasından ama lipo 6 black çok iyi değil bncede lipo 6x bundan çok daha etkiliydi onuda kullandım terden yerimde duramıyordum alacak olanlar buna dikkat etsin derim ben de lipo6x daha etkili bence..

7. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    arkadaşlar beslenmeye dikkat etmediğiniz sürece bu tür ürünlerin size ne kazandırmasını bekliyorsunuz?

8. danger35

danger35 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    buraları okudukça ne marka yağ yakıcı alacağıma asla karar veremem:)
    kimi arkadaşta iyi sonuç verirken kiminde hiçbir işe yaramamış:(

9. ARNOLDschwarzeneggeR

ARNOLDschwarzeneggeR Üye

Beğenileri:
    371
    Ödül Puanları:
    93
    Yer:
    C:\
    birgün illaki yağ yakıcı kullanıcaksam ventolin kullanırım.

10. un_i

un_i Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    beslenmene çok dikkat ettiğin sürce zaten kilo verip yağ yakıyorsun .... suplement in etkisi olmayacak ise neden para veriyoruz ??? 240 adet hap 1 kg oynama bile yok neden ??? daha öncede belirttiğim gibi yediklerime dikkat ettim 5 günde kardiyo ... benim bu suplementi kullanma nedenim kilo vermemin durmasıydı .... bedava konuşmayın kesinlikle hiçbirşeye yaramıyor sadece şişirilmiş bir ürün ....

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:45 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:42 ----------

iyi sonuç veren diye birşey yok sonuç alan herkezle mesajlaş hepsi çok ağır diyet ve kardiyo yapmışlar ... zaten bu şekilde yaptığın zaman sonuç almaman imkansız ...

ben bu suplementi kullanırken zaten bilerek kendimi kasmadım hakikaten bir etkisi varmı diye etkisi andersenden masallar ...

11. builtman

builtman Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    pazarlama iletişimi uzmanı
    Yer:
    Istanbul 216
    Antreman öncesi alırken hiç SuperPump gibi ürünlerle birlikte alanlar oldu mu?

12. motunx

motunx Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Beslenmene dikkat edip, 5 gün kardiyo yaptıktan sonra supplementin etkisini hiçe sayarsak bile, kilo vermemen mantığa aykırı...

13. rodenward

rodenward Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    0
    yan etkisi en az olan en etkili yag yakıcı kafeindir bence arkadaslar. bilmediginiz ilacları kullanıp saglıgınızla oynamayın

14. builtman

builtman Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    pazarlama iletişimi uzmanı
    Yer:
    Istanbul 216
    Ben ve burdaki çoğu kişi bu ürünü veya benzerlerini eminim iyice araştırarak alıyorlar. Bilinmeyen ilaç kategorisinden çıktıktan sonra bilgi sahibi olunan bir ürün olarak alınıp kullanılıyor.

Kafeinin ne kadar masum olduğu ayrı bir tartışma konusu.

15. efeyle

efeyle Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kafein bende kalp atış ritmini bozdu neredeyse baygınlık geçiriyordum tekrar içeceğimi sanmam..

16. selefi73

selefi73 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    en iyi ,ama en tehlikeli yag yakici DNP. (EUROPEAN DISPENSERY TR)

17. underdark04

underdark04 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektrik
    Yer:
    cyprus
    LİPO 6 BLACK 'ı kotüleyenler olmuş... ben ve arkadaşım bu ilaç'a yeni başladık, arkadaşım LİPO6X aldı, bende LİPO6 BLACK, (kullanmaya başlayalı 1.5 hafta) spor salonuna beraber gidiyoruz ve aynı programı çalışıyoruz, ikimizde aynı teri döküyoruz. o benden daha zayıf oldugu için etkisini gördügünü söylüyor ama ben pek inanmıyorum çünkü diet'de yapıyor. benim görüşüm ise şu ;
    LİPO 6 BLACK 2+2 KULLANIYORUM VE ARTIRMAYI DA DÜŞÜNMÜYORUM. vücuttaki suyu attıgım için tuvalete günde 5-6 kez çıkıyorum (eskiden 2 den fazla küçük tuvalete çıkmazdım). iştah kapatması süper, bütün gün canım birşey çekmiyor, acıktıgımda ise 1 bardak su veya yarım elma beni doyuruyor. devamlı su içme isdiyacı hissediyorum.... bunlar benim için yeterli çünkü diet e başladım ve dieti uygulayabiliyorum... iştah kapatmasını çok sevdim.......... 1 hafta sonra kilo farkını yazarım ama dietin de çok faydası olduguna inanarak yazacagım......bench_O

18. underdark04

underdark04 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    elektrik
    Yer:
    cyprus
    EVET BU GÜN AYIN 4 Ü VE TARTILMA GÜNÜM, BU GÜN TARTILDIM VE 4 KİLO VERMİŞİM. 2.3 KİLO YAĞ, 650GR KAS GERİSİDE BİLMİYORUM ARTIK NEREDEN GİTMİŞ. kollarım yarım cm küçülmüş, bel 3 cm ve omuz kısmı 2cm, lipo 6 black hakkında yeni birşey keşvettim , o kadar etkili bir ilaç ki kasdan da yakabiliyor, biri daha önce bana böyle olacagını söylemişti... yarın gidip protein tozu alıcam belki kas'ı biraz da olsa kurtarır. bu arada 3 gundur bogazımda bir yakma var ve korkmaya başladm, 3 gün önce maçta bagırmıştım umarım ondan dolayıdır, ilacın tiroid bezlerimi bozmasından korkuyorum :D:D

19. sh0ck

sh0ck Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    sleepy ye katiliyorum.. ben haftada 4-5 kez 1 saatlik uzun kosular yaptim ve ayni anda animal cuts kullandim bu kadar etki etmedi tahminimce fazla su kaybi saglamis arkadasima.. once sonra fotograf koyarsaniz bu tur konularda daha iyi yorum yapabilme imkani sunabilirsiniz tesekkur ederim

20. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    merhaba arkadaşlar lipo6 black ultra concentrate almayı düşünüyorum kullanan varsa etkilerini paylaşabilirmi? haftada 3 gün süper setlerden oluşan ağırlık antrenmanım ve sonralarında 20şer dk cardio artı 1 gün sırf cardio yapıyorum nasıl kullanmalıyım dinlenme günlerinde de kullanmalımıyım?

Sayfayı Paylaş