Nutrend Whey Core 100

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve elite35 tarafından 3 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. elite35

elite35 Üye

Beğenileri:
    516
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    İzmir
    nutrend_whey_core_100_protein_2250_gr_6010.jpeg Adsız.png

Yüksek biyolojik değeri ve hızlı emilimi ile % 100 saf peyniraltı suyu. whey core 100, en iyi kaynaklardan yapılır. Mesela; Ultrafiltrasyonel WPC (whey protein concentrate) ve CF WPI (whey protein isolate)

Her porsiyon 5 gram BCAA - L-Leucin, L-Isoleucin ve L-Valin- içerir. Whey core, herkes için uygundur. Whey core, fitness egzersizleri yapan insanlar, vücut geliştiriciler ve güçlü fitness sporcuları için uygundur.

Whey Core 100: Gün boyunca her zaman protein sağlar.
    • 80 % Protein
    • Her Porsiyonda 5000 Mg BCAA
    • Whey Protein (WPC, TEFE)
    • Lezzetli Tadı
    • Iyi Çözünürlük
    Kaynak: www.supplementler.com

Ürün yeni stoklara girmiş. Kullanan var mı ? Yorumlarınız nedir ?

2. zoomasta

zoomasta Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    aklımda olan bir ürün. sanırım bir kaç gün içinde sipariş vereceğim ve kullandıktan sonra fikirlerimi paylaşacağım.

elite35 bunu beğendi.
  3. tarantino16

tarantino16 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Ben de siparis ettim yarin gelir. Yorumlarimi paylasirim

elite35 bunu beğendi.
  4. tarantino16

tarantino16 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Evet.. uc dort olcegin ardindan yorum vakti. Ilk olarak soyle diyim tada hic onem vermem ancak bunun tadi gercekten harika. Cogu sekerli milkshaketen bile iyi o kadar diyorum. Aspatram vs de yok. Tad icin mukemmel yani.Kutu 1250gr. 30olcek diyor ama bence daha fazla gelir olcek baya kucuk. Fiziksel anlamdaki degisim icin daha vakit var.

elite35 bunu beğendi.
  5. Endenmer

Endenmer Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Arkadaşalar, Nutrend Whey Core bence fiyat performans olarak çok iyi bir protein tozu, çok yakında kullanım arttıkça popülariteside bir o kadar artacaktır. Şu anda ortalama protein tozu fiyatlarının çok altında. Eğer iyi bir konsantre whey arıyorsanız, tam isabet :)

elite35 bunu beğendi.
  6. tarantino16

tarantino16 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Cek cumhuriyeti ve slovakya gibi ulkelerin olimpiyatlar dahil olmak uzere spor dallarinda sponsoru ve tedarikcisi bu arada.

maietnigri ve elite35 bunu beğendi.
  7. tarantino16

tarantino16 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    O kadar ovguden sonra performansimda veya buyumemde kullanmadigim donemlerden bir fark gozlemlemedigimi kamuoyuna sunarim:) karar yine size kalmis.

8. FoReVeR_S.F

FoReVeR_S.F Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    f/p olarak gayet başarılı optimum falan uçmuşken iyi bir seçenek olabilir ve yan ürünleride gayet iyi f/p ürünleri başarılı bir marka bence.

9. Helldorad0

Helldorad0 En iyi tartı aynadır

Beğenileri:
    97
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    mağmur
    evet, 1 ayı devirmiş biri olarak beklediğimin altında diyemem. bence fiyatına göre gayet başarılı. tadı güzel topraklanma vs gibi sorunlar zaten ürünün formu sayesinde ortadan kaldırılmış.

ama benim asıl söylemek istediğim, ürünün pek tanınmadığı halde içerik olarak fazlasıyla iyi olması. bcaa oranı çok iyi. sırf aminoasit içeriği yüzünden ben sürekli hardline kullanırdım ama nutrend benim için alternatif oldu. tabi bcaa'yı tablet olarak hardline kullanmaya devam ediyorum.

ayrıca bir değişiklik göremedim diyen arkadaşlara şunu söyleyeyim, supplementlerin tek başına (sadece whey, sadece bcaa, sadece komplex aminoasit kullanımı) etkisi zaten yüzde 10 kadardır. ancak kombineler çok daha farkedilir etki yaratabilir. misal verecek olursak, bu whey ile universal 2700 aminoasit hardline bcaa ve tercihe göre glutamine de ekleyebilirsin, bu kombine emin olun fazlasıyla katkı sağlayacaktır. ama tek başına wheyden katkı beklemek saçmalık olur. anladığım kadarıyla whey kullanıp şişmeyi bekliyorsunuz :D ancak protein sentezi için whey tek başına yeterli değildir bunu da hatırlamak gerek.

elite35 bunu beğendi.
  10. eyyup27

eyyup27 Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Şef/Aşçı/Gastronom
    Yer:
    Kırgızistan

ürünü çok inceledim bende çogu kişi övdü çoguda prof yapıyor işi supplementler.comda çok pahalı ürün birçok yerde buldum çok çok ucuza ve güvenilir yerden indirimli fiyatıyla tabiki :) ürün yeni oldugu için heryer indirim kullanıyor bence Wheygolda rakip bir ürün abi. Ama ben güvenip alamadım başka yerden daha daha ucuza daha kaliteli bir ürün aldım :)

11. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Ülkemize yeni giren ürünlerin aslında tanınmaması iyi oluyor. Bu ürün bence içerik olarak gayet iyi. Özellikle fiyata bakılırsa. Markayı yurtdışında araştırırsanız zaten iyi olduğunu görürsünüz. Sadece Türkiye'de tanınmadığı için fiyatları bu seviyede diye düşünüyorum.

Helldorad0 ve elite35 bunu beğendi.
  12. pacquiao

pacquiao Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Uygun diye 1 kutu aldım off günlerde kullanmak amacıyla. Çilekli kullanıyorum tadı başarılı. Aminoasit değeri biraz düşük. f/p olarak güzel bir seçenek.

13. baris23

baris23 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    türkiye'deki adresi
    • Sere Gıda ve Dış Tic. A.Ş.
    • BOSB Bakır ve Pirinç San. Sit.
    • Orkide Cad. No:3
    • Beylikdüzü / İSTANBUL
    sanayi sitesinde olması ne alaka anlayamadım :D biraz bu yüzden soğudum markadan ama kullanan varsa deneyimlerini paylaşsın burada

14. Akhilleusunyeğeni

Akhilleusunyeğeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    merhaba spora başlayınca ilk olarak bu ürünü aldım ve bu ürünü tam 3 ay boyunca kullandım ilk ay günde sadece 1 ölçek aldım çok fazla bi etki görmedim sebebi heralde spora başlamamın ilk ayı olmasıydı sonra günlük iki ölçeğe çıkardım ve çok iyi bir etki gördüm ilk suplementimdi şimdi bitiyor bu arada kolum 4 cmden fazla büyüdü fiyatına göre bence iyi bir ürün alınabilir bence ha ben tekrar almıyacağım sebebi ise daha yüksek değerli bir ürün alicam

Sayfayı Paylaş