ntvmsnbc haberi "Yumarta sigara kadar tehlikeli iddiası"

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve cikcik tarafından 16 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. cikcik

cikcik Üye

Beğenileri:
    116
    Ödül Puanları:
    53
    bu yumurtadan niye bu kadar nefret ediliyor anlamiyorum.4 tane tam yesem sanki uyuşturucu kullanmışım gibi bakıyolar

2. brhmcr

brhmcr Guest

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Ağustos 2012
  3. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Al buyur ,k, arada bir derede kalmak buna denir.Yabancıların söyledikleri ve bizim doktorların söyledikleri,bizimkilierin yazdıkları özellikle vatana konuşanın dediği hemen hemen her vg cinin bildiği şeyler..

Sarısı olayına katılabilirim kolestrolü yükseltir ama diğerleri çok nandırıcı gelmiyor.

Acaba hagisi doğru

4. Jesse_James

Jesse_James Yeni Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    0
    ben spora ılk basladıgım bılıncsız zamanlarımda 5 yumurta sarısı tam yedım 1.bucuk ay sonra karacıger yaglanması oldu hemde cıddı boyutta dırek sarısı ıptal ettım ınosıtol ve deve dıkenı hapı kullandım sımdı her sabah 3 veya 4 beyaz yıyorum

5. Extravaganza

Extravaganza Üye

Beğenileri:
    2.573
    Ödül Puanları:
    123
    1.si haberler doğru düzgün bir değer taşımıyor. Gözleme dayalı yapılmış. Arkasında herhangi bir kontrollü deney yok, makale yok. O yüzden kaale almaya değmeyeceğini düşünüyorum.

2.si çok küçük yaşlardan beri her gün aksatmadan 3-4 tam yumurta yerim. Çok ciddiyim böyle alıştım, böyle büyüdüm. Bugüne kadar bir kere bile kolestrol değerim kötü çıkmadı hiç bir testte. İnanın normal bir insandan çok çok fazla kırmızı et ve yumurta tüketiyorum. Bu konularda yapılanlar bence bol bol spekülasyon.

Bu kadar besleyici birşeyere bu kadar ithamda bulunulması garip geliyor. Sigara ile kıyaslamak nasıl bir kafadır? Bir tarafta resmen zehir var, içerisinde yüzlerce zehir kimyasal mevcut; diğer tarafta çok güzel aminoasit profiline sahip, omega'lar b vitamini içeren, besleyici ve güzel bir besin.

Neyin kafasıyla neyin haberini yapıyorlar anlamıyorum...

technical1967, Antony ve (silinen üye bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş