No-xplode+cell mass+nitrix

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve KeoS tarafından 28 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. KeoS

KeoS Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    28
    merhaba arkadaslar uzun bi aradan sonra ilk mesajimi atiyorum foruma baslikta yazmis oldugum No-xplode+cell mass+nitrix kombinasyonunu bugun uygulamaya basliyacagimdan sizinde oneri ve goruslerinizi almak istedigim icin bu konuyu actim

vg'ye 3 yil mukemmel bir duzende devam ettikten sonra 6 ay ara vermek zorunda kaldim simdi ise 3 aydir eskisi gibi duzenli devam ediyorum haftada 4 gun antreman yapiyorum eger partner bulabilirsem 5'e cikartacagim gunde 4 ogun yemek yiyorum urunlerimi kullanma seklim ise soyle olacak

antreman gunleri
    8:00 1 olcek cellmass 5 dk sonra 3 tablet nitrix
    8:45 kahvalti
    11:30 3 tablet nitrix
    12:00 ogle yemegi
    3:15 antreman oncesi yemegim
    4:55 2 olcek no-xplode
    5:30 antreman
    6:45 antreman sonrasi hemen 1 olcek cellmass 10 dk sonra 1,5 olcek whey
    7:30 aksam yemegi

buradaki sorum nitrixi cellmasla beraber hemen arka arkaya alipta bi problem yasayan oldumu acaba simdiye kadar,sizce nitrixin 2 kez kullanilmasi yeterlimidir yeterli degilse 3. kullanim aksam 9:30'da olsa bi sakincasi olurmu acaba tum tavsiye ve yorumlar icin simdiden tesekkurler

2. KeoS

KeoS Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    28
    dunku antremanimda urunleri bu dedigim sekilde kullandim aciksasi hic beklemedigim bir pump etkisi yaratti noxplode antremandan sonraki 1-1,5 saatte devam etti ilk gun icin gayet memnun kaldim etkiden hereks bi kere denemeli en azindan bu urunu

3. Ahura-Mazda

Ahura-Mazda Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ramazan
    Yer:
    Ankara
    bu ürünleri kullanmadım ama kullanımında pek yanlış yok gibi geldi bana sağlam pump etkisi aldıysan sorun yok demektir ya

4. deathlifter

deathlifter Üye

Beğenileri:
    2.739
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    bilgisayar muhendisi
    Yer:
    istanbul
    Salonda uzun süredir (17) yıldır vg yapmış ve kür olayına girmeden çok çok sağlam vücut yapmış biri bana şiddetle şunu önerdi, yemeği ye, 4 saat bekle, nox u o zaman al. Tabi son yediğin öğün çok sağlam olmalı. Çok fark eder dedi, dene mutlaka dedi ısrarla. Ama mesai saatleri yüzünden deneme şansım olmadı, keos sizin saatler uygun gibi, belki bir gün deneyebilirsiniz. Adam o kadar övdü ki mevzuyu, bir gün işten yarım gün izin alıp deneyeceğim sırf merakı gidermek için değilse her zaman böyle bir imkanım yok maalesef.

5. KeoS

KeoS Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    28
    deathlifter suan herturlu seyi denemek icin zamanim var gercekten senin dedigin sekilde yapinca 12:00 de yemegi yiyip 16 da noxplode alip 16:30 da antreman yapmam gerekiyor bi gun denicem senin dedigin sekli ama ogunle antreman arasinda dort bucuk saat oluyo benim kan sekerim dusuyo o zamana kadar istedigim agirliklara girememe durumuda yasayabilirim deneyip gormek lazim en kisa zamanda sonucu burdan yazarim

Sayfayı Paylaş