nitrofull kürü yaptım sorularım olacak

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve PUMPING IRON 75 tarafından 19 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 22 üye.
  1. alprn19o7

alprn19o7 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya beyler herkez herseyi cok iyi biliyo burda adam dioki ben su markanın aminosunu kullandım biseye yaramadı veya baska bi ürününü bu amino tarzı suplementler 1 ayda faydasını alabilceginiz ilaçlar değil zaten sürekli kullandığınızda faydasını alabilceğiniz ilaçlar universalıda alsan sadece 1 kutuda 1 ayda faydası olmıcak ve hiç bir ürün tek basına kolay kolay çok fazla fayda etmez önemli olan kombinlemekdir...

2. cetincakir

cetincakir Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Nitrofull kullanan biri olarak paranizi bosa harcamayin arkadaslar. Tamam ucuz olabilir digerlerine oranla ama icindeki protein orani tamamen balondur. Sutle karistirirsin tuhaf tuhafrenkler gorursun tam karismaz kopurur suyla icersen kusarsin zaten. Gunde 3 kere tuvalete cikarsin ishal olursun. Gaz yaparsin igrenc kokar vs.vs. bunlara katlanirim diyorsan insallah faydasini gorursun. 5
    4 kisi aldik biz nitrofull u hepimiz 1 er kutu bitiremedik. Bence bu sey protein tozu degil kabızlık ilacidir :D

Sayfayı Paylaş