Nitric Oxide (NO) - Son Teknoloji - Böyle Bir Etki Görmedim

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Pump Forever tarafından 8 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Universal Nox3 nasil kullaniyorsunuz ?

Sabah bos mideye ve ogle yemeginden once diyor/// bu farkli zamanlardada kullanilabilir mi

2. felixmaurice

felixmaurice Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SPORCU
    Re: bsn nitrix

iceMAN- ben aç karnına almıstım ilk kullandıgım günlerde kezzap içmişim gibi yakıyodu midemi. yemeklerden hemen sonra aldıgımda daha iyi hissetmiştim yormuyodu midemi... ama ondan öncesi çok kötüydü // HA BU ARADA ŞUNUDA DİPNOT DÜŞEYİM.. BEN NOX KULLANDIĞIM ZAMANDA İŞTAHIMI BİRAZ KESMEDİ DEĞİL..//

3. ıceman

ıceman Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    ya hakkaten mideyi cok fena yakıyor.üstünde yemeklerle bilikte almayın etkisini azaltır yazıyor oyuzden oyle almıyorum ben ve dediğin gibi iştahıda kesiyor.nox kullanırken beslenmeyi çok iyi tutun diyorlar fakat iştahı kestiği için zorla yemek yiyorum ya . :)

4. felixmaurice

felixmaurice Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SPORCU
    :D evet kürümüe başladıgımda da antrenörüm söylemişti yemeklerle birlikte alınımındansa aç karnına al demişti FAKAT! midemin yanmasındanssa bi miktar etkisinin azalmasında bi sakınca göremiyorum performans almak yeine sağlığımı riske etmek banapek akıllı gelmiyor/supplament bile olsa../ açıkcası ben pek yemekle alınımında ki etkisiyle aç karna alınımındaki etkisi arasında bi fark görmedim eğer içinizde atlet olna hele birde kısa mesafese koşucusu varsa DAHA ÖNCEDE SÖYLEDİĞİM GİBİ NOX+HMB+CREATİB BU KÜRÜ DENEYİN MAX PERSONAL BEST DERECENİZDEN -0.20 SİNİ GARANTİ EDİYORUM :D

5. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    nox3 bitiyor ilac dibine geldi ama bi faydasini görmedim ben

6. CTR

CTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    daha önce nitrix kullanmıştım, şu anda nox2 kullanıyorum mıdede her hangi bir yanma söz konu değil, sabah aç karnna 3 tablet en az 30-45 dakka sonrasına kadar birşey yemiyeceksınız..

sonra ki servis öğle yemeğinden 30-45 dakika önce aç karnına bol su içilecek en önemlisi buu en az 3 lt su tüketmek gerekiyor bilginize arkadaşlar....

7. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Cemal abi sen nitrix'ten bir fayda gördün mü peki ?

8. citronium

citronium Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    R6 mın Götürdüğü Yer
    NO-EXPLODE kullanıyorum kutu bitmek üzere tam da dedikleri gibi kullandım fakat pek bir etki göremedim açıkçası...

9. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    nox

bu ürünün damarları genişletmek için kullanıldığı söyleniyor ama şuda unutulmamalı diye düşünüyorum hatırlarsınız ebru gündeş bi ara bi beyin problemi yaşamıştı (anevrizma) yani damarların bilinmeyen bi sebepten dolayı balonlaşması ve sonrada yırtılması veya patlaması sonucu kanama oluşması, genelde beyinde oluşur ve çoğunluklada pek fark edilmez, bazende sürekli baş ağrısı yapabilir. bu tür problemi olma olasılığı olan kişilerde tehlikeli olabilir kanısındayım. yani hiç birimiz böyle bi problemimiz olabileceğini bilmiyoruz. bence bu ürün yerine antrenmandan önce bi kaşık zeytin yağı içmekte damarların genişlemesine yardımcı olur. zaten okuduğum kadarıyla kimse de etkisinden memnun değil. bi kaç kişi haricinde. ve bu tip ürünlerin kullanılması bazen psikolojik etkiyi tetikler ve kişiler bu ürünü aldıkları için otomotik olarak kaslara kanpompalarlar. bilimsel olarkta kanıtlanmıştır. eğer çalıştığınız bölgeye konsantre olur ve zihniniz ile oraya kan pompaladığınızı düşünürseniz kas gelişiminiz daha iyi olur deniyor. benimkisi sadece öneri. bilimsel bi dayanağım yok.

10. doctor

doctor Özel Üye

Beğenileri:
    157
    Ödül Puanları:
    53
    arjinin bazlı ürünler ilk başlarda güzel pump etkisi yapıyor ancak sonra bu etkisinde azalma - kaybolma oluyor bu ürünlerin gh artırıcı etkiside söylendiği gibi değil bende ilk başta kullandım etkisinide(pump ve yatmadan önce alınca sabah dinlenmiş olarak kalktım) gördüm ancak örn gh artırıcı etki arjinin yüksek dozda ıv verilmesiyle oluyor oral aldığınızda bu etki gözardı edilebilir düzeyde ancak arjinin stres altında esansiyel aminoasit gibi davranma ,anti aging gibi etkileri var kas yapmak için değilde bu etkileri için kullanılabilir bu ürünler çok popüler ve tr de pahalı paranız çoksa alın yoksa parayı proteine harcayın bu yazdıklarım glutamin içinde kısmen geçerli

11. spormen

spormen Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest çok serbest
    Yer:
    antalya
    hocam yani gulitamindemi kulanmayalım salık yönünden demek istedim doktor kardeş

12. CTR

CTR Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nitrix 'i düzenli olarak kullanamadım ara verdım, tekrar başladım o yüzden tam anlamıyla nox2 gibi bir etki gördüğümü söyleyemem. nitrix kullanacaksanız sabah aç karnına kahwaltıdan en az 30-45 dak önce 2 tablet sonrasında öğle yemeyinden 30-45 dak önce 1 tablet...

nox ise farklı sabah aç karnına 3 tablet , öğlen aç karnına 3 tablet yine ardından en az 30-45 dakka bir şey yenilmiyecek..
    bol su tüketilecek en az 3 lt...

13. kurenator

kurenator Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    ist
    merhaba Bsn No-xplode isteyen olursa bana özelden mesaj atabilir..

14. ıceman

ıceman Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bsn ntrix

arklar bikaç ay önce bsn nitrix kullanaya basladım gercekten cok iyi etki verdi fkt değişik bir yapısı old için midemi bozdu ve 2ay gibi kullanmayı bıraktım 2ay sonra tekrar kullanmaya basladım fkt bu sefer eskisi gibi hiç bir etkisi olmadı ve ilaçın üstünde sarımtırak lekeler gördüm belkide eskidende vardı fkt ben dikkat etmemiş olabilirim.nitrix kullanan birisi varsa onların normal veya ilacın bozulduundan dolayı cıkan lekeler olup olmadıgını soyleyebilirmi??ilaç yoksa bozulduda ondan sarıntırak lekeler cıkmıs ve etki etmemiş olabilirmi??

15. felixmaurice

felixmaurice Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SPORCU
    yaklasık 1.5 sene önce nox3 kullandım amerikadan getirtmiştim.
    gerçekten işe yarıyor bende tavsiye ederim.
    daha önce okuduğum(kesin) makalelerde creatin ve özellikle HMB ile kulkanımınd etkisinin 2 katına çıkacağı ve daha yararlı olacağı yazıyor. ki benim kürümde aynen şöyleydi
    ceratin+nox3+hmb

16. deep11

deep11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Arkadaşlar forumu araştırdım ama bulamadım.... hatfa başı nox'a başlayacam idman günlerinin haricinde almam gerekiyor mu? Yardımcı olursanız sevinirim

17. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    hayır gerekmiyor, idmandan 30-45 dk önce alman yeterli olacaktır.

18. deep11

deep11 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Cevap çabuk geldi :) Çok teşekkür ederim...

19. spidey

spidey Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Makine Mühendisi
    Yer:
    istanbul
    yanlız kutunun üstünde kullanım şekli için sabah kahvaltıdan önce aç kanına ve öğle yemeğinden yarım saat önce yazıyor :?

20. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    öyle yazabilir öyle de kullanılabilir, ben ve çevrem dediğim gibi kullanıyoruz sonuç güzel...

Sayfayı Paylaş