1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Neleri geliştirmem lazım...

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Gorkemfff tarafından 10 Mart 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Gorkemfff

Gorkemfff Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    1.[​IMG]
    2.[​IMG]
    3.[​IMG]
    Tshirtlü olan fotoğrafta sıkarak çekmiştim normal durduğumda öyle olsa iyi olur :D
    Göğüs alt çizgim yok şuan onu nasıl ortaya çıkartabilirim ve göğsümü,kolumu nasıl daha çabuk şişirebilirim sizlere soruyorum şimdiden teşekkürler :D

bodykazm bunu beğendi.
  2. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Karın kaslarında bir gelişim var fakat karın da çalışmalısın göğüs,kanat ve sırt kaslarını da çalıştırırsan eğer daha iyi görünürsün sen çok çalış eğer daha fazla ter döker kasların ne kadar çok çalıştırırsan o kadar fit görünürsün biraz da kilo alırsan daha iyi görünürsün ayrıca başarılar :)
    Yemek düzeni programı (tavsiye edilen) http://gencvefit.com/haftalik-yemek-plani

3. Gorkemfff

Gorkemfff Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Kiloda sıkıntı yaşıyorum ya hala 63 kilodayım arttığı yok fakat arada 100-200 gram kaybediyorum sonra geri alıyorum 7 kilo daha alsam daha iyi olur ama alamıyorum :)
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Mart 2016 ---
    Kiloda sıkıntı yaşıyorum ya hala 63 kilodayım arttığı yok fakat arada 100-200 gram kaybediyorum sonra geri alıyorum 7 kilo daha alsam daha iyi olur ama alamıyorum :)

Sayfayı Paylaş