Neleri feda ettiniz ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve alvel tarafından 1 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    güzel kültürlü bayanları severim onlar ayrı onlar için sporu bırakmam ama beslenmeyi aksatabilirim örneğin ben işte öğle yemeği yiyeceksem ya tek başıma yerim yada bir bayanla :D

2. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Öyle tabi ama ben belli bir yaş aralığında öyle bir kız grubu göremiyorum.Selam verince utanmasalar sapık dicekler bu yüzden fazla ilgilenmem :D

elezar bunu beğendi.
  3. _Tunc_

_Tunc_ Üye

Beğenileri:
    357
    Ödül Puanları:
    73
    Bu spor için babamı karsıma aldım arkadaslarımdan koptum tek sosyal aktivitem salon harici dersaneye gitmek ve beslenmem için yaptığım alısverisler oldu.bulk döneminde olduğum için gitmediğim yüzme yarısları oldu .Arkadaslarım pizza yerken yediğim tuzsuz yağsız makarnalar oldu.okulum 8 de olduğu halde 6 da kalkıp feda ettiğim uykular oldu.kendi doğum günümde yiyemediğim pasta.. Sen spordan baska birsey düşünmüyorsun die küsen arkadaslarım(!) süt içtiğimde benle dalga gecen kızlar.parayı feda ettiğimi düşünmüyorum sadece yatırım yapıyorum,karlı bir yatırım;) Yaptıklarımdan asla pismanlık duymadım asla geriye bakmadım yasıtlarımın coğu orda burda bonzai içerken ben evimde sütümü içtim ben bu sporla erken yasta tanıstım 16 yasında,onun için kendimi sanslı hissediyorum çünkü insanı olgunlastırıyor ve sabır etmeyi öğretiyor.Umarım hiçkimse birgün arkasını dönüp baktığında pişmanlık yasamamıs olur herkese iyi sporlar dilerim...

fuigo, alvel, torifonta ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  4. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Spora başladıktan 2 ay sonra kız arkadaşım benle artık ilgilenmiyorsun diye beni terk etmişti :D sosyal hayat neredeyse sıfırlanıyor bara gidip alkolsüz bira içmeyide insan yediremiyor :D şahsen 2 sene önce yüzüme bakmayan insanlar tarafından şuan saygı görmek onların bu kadar alçaldığını görmek bile bu sporun verdiği bu zorlukların verdiği en büyük karşılıktır bence :)

torifonta bunu beğendi.
  5. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Artık bol gelen pantolon ve gomleklerimi :)

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

alvel bunu beğendi.
  6. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    İnternational Fitness & BB Personal Master Trainer
    Bu kiz arkadas sorununu bende bir nebze yasadim evlenmeden once hatta cok ciddi tartismalarimiz oldu ancak ben olgun bir kadinin dogruyu gorebilecegine inandim ve oylede oldu ben yeterince ozveride bulunmasaydim bizde ayrilirdik inanin, ben esime bunun benim icin onemli oldugunu anlatmaya calistim ona hicbirzaman ben bunu yapicam "yersen" demedim saygimi hep korudum, bir sure sonra bunun benim icin onemini kavradi ama bu seferde kiskanclik girdi devreye, bu sorunuda zamanla astim "ya sen hastamisin ben salona kari kiz icinmi gidiyorum" demedim aldim onuda goturdum benim neden orada oldugumu anlamasini orada bulunma amacimin gercekte ne oldugunu gormesini sagladim ve sorun falan kalmadi, esim saat 5te evde oluyor ben ise ortalama 22de spordan geliyorum, onceleri beni cok yalniz birakiyorsun derken son 1 yildir o beni antrenmana gonderiyor, bence hersey yaklasimla ilgili ikisinden de vazgecmek zorunda degilsiniz.

Lg Smart World

Leopara, A la menth, elezar ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  7. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Herkes bu kadar anlayışlı olmuyor maalesef; sporun benden önemli mi, ne için vücut yapıyorsun(beyinleri hep öyle çalışıyor sırf karı kıza beğendirmek için spor yapıyoruz:)), bugün de gitmesen ne olacak falan vs. bi ton zırva. Siz şanslı güruhtansınız. Bunun bizim için önemini bayanların anlaması çok zor maalesef.

elezar bunu beğendi.
  8. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Evet sanirim oyle :)

Lg Smart World

9. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Evli biri olarak salonda antrenman gerçekten çok zor, evinizde ufak tefek bir kaç degisiklik ile bu sorunu asabileceginizi düşünüyorum, 22:00' de evde olmak korkunç bir durum.

elezar bunu beğendi.
  10. Created By Loss

Created By Loss Üye

Beğenileri:
    2.969
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Haklisiniz columbu fakat evim bunun icin musait degil ne yazikki, acikcasi birakin bir kac tane ekipmani bir cocugumuz olsa onu bile nereye koyacagimizi bilmiyoruz :) kismet olurda baska bir evimiz olursa birgun benimde aklimda olan antrenman icin tek bir oda.

Lg Smart World

columbu bunu beğendi.
  11. fuigo

fuigo Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Bilgi İşlem
    Yer:
    Trabzon
    - Para ve zaman.
    - Şeker ve ekmekten vazgeçmek. ( Gerçekten benim için radikal bir karardı ama 2 aydır kullanmıyorum. )
    - Şişmanken konuşan, zayıfladığında konuşan, çevrendeki insanları bir türlü tatmin edememe ile mücadele.

columbu ve alvel bunu beğendi.
  12. A la menth

A la menth Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Konya
    Aslında bana hastalık gibi oldu birazda çok şeyden vazgeçiyorum ve hızla artıyor bu yani daha önemli şeylerden vazgeçtiğim de oluyor umrumda değil.zaten ektomorf olarak sınırları zorlayan bi zayıflığım vardı 51 kiloyu gördüm bi deri bi kemik kürek kemiklerim sırtımdan fışkırmış omurumdan felan rahatca kemikleri sayılan biri idim uzun süre şimdi çok içim yanar before after yapacak bi foto çekinseydim keşke o zamanlardan tüh dedim çok.orta okul lise üni ilk yılları hep vitaminsiz,kemik torbası,tükürsem ölecen,sineksiklet felan derlerdi hep arkadaş çevrem kışları çok üşürdüm titrerdim resmen yorgan yorgan üstü de olsa.şu spora adım atana kadar.daha iri hep daha iri olmak istiyorum definasyonda umrumda değil kim ne derse desin ne düşünürse düşünsün çevrem umursamıyorum artık.şu an bulk malum 110a varırım yine şu an 97 kiloyum boy 183 ekto olduğumuzdan popo göbek olmuyor şansıma.triceps sırt göğüsler genetigim çok güzel cevap verdi lakin uzun bicepsi doldurmak sıkıntı ve peak olayı yok kalın kollar güzel de duruyorda sıktımmı bi zirve görmek yumurta gibi yusyuvarlak güzel olurdu 44santim kolun çoğu triceps ya hâlâ tricepse yüklenirim hoşuma gidiyor

elezar, columbu ve alvel bunu beğendi.
  13. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    uzun süre zayıf kaldıktan sonra acısını çıkarıyorsun heralde:)
    kas kütlenden eminsen definasyonuda düşün bence parçalı ve kütleli vücut herzaman iyidir

A la menth ve elezar bunu beğendi.
  14. arif emir arslanturk

arif emir arslanturk Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    oğlen tenefusunde arkadaslarimla bi cafede birsey yemegi sabah kahvaltisinda yagda kizartilmis patates yemeği en basitleri :)

Sayfayı Paylaş