Ne kadar kalori harcanır?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Unbelievable tarafından 14 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Unbelievable

Unbelievable Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar aklıma takılan bir soru var ve sizlere danışmak istedim.daha önce başlık açamadığım için başka bir bir başlık altında daha sormuştum.şimdi burada yeniden dillendirmek istiyorum.

-günlük 2300 kalori alması gereken bir kimsenin ortalama 1400 kalorilik bir diyet uyguladığını,

-her gün 30 km yol (3,3 km/s hızla) yürüdüğünü,
    göz önüne alırsak söz konusu kişinin günlük olarak harcayacağı kalori miktarı aşağı yukarı ne olur?

şimdi diyeceksiniz ki, bu görecelidir; cinsiyete,yaşa,metabolizma hızına vs göre değişir.ben de bunun bilincindeyim; ama genç bir bayan ve genç bir erkeğin bu programı uygulaması halinde harcayabileceği minimum-maximum kalori miktarını kabaca söyleyebilir misiniz?kaloriler hakkında bilgim olsa oturup kendim hesaplayacağım;ama bu konudan bihaberim.ilgilenen tü arkadaşlara şimdiden teşekkürler.hyper_

2. donnie_brasco

donnie_brasco Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    0
    Google dan arama butonuna "aktivite/kalori hesaplama" olarak yazın. Birçok sayfa çıkıyor bununla ilgili. Tüm parametreleri girip ortalama bi değer elde edebilirsiniz.

3. bonatschi

bonatschi Özel Üye

Beğenileri:
    4.944
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Londra
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş