Muscletech Nitro Amino Fx Pro Series

Konusu 'Amino Asitler' forumundadır ve jeytan1905 tarafından 19 Eylül 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

60,6%
  2. Orta karar

33,2%
  3. Başarısız

6,2%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 186 üye.
  1. conicon

conicon Üye

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    53
    :) tabiki;
    içinde kreatin olmadığından herhangi bir güç artışına şahit olmadım. İçtiğim zaman midemi biraz yaktı ve gaz yaptı, antrenman esnasında bol bol su tüketmek gerekiyor, zaten kullanım talimatlarında da günde 10 bardak su içiniz yazıyor. Aşırı bir terleme yaşadım, içinde taurin olduğu için yağ yakmaya yardımcı özelliğide bulunuyor, ancak acelem olduğu için yarım saatte 5 omuz hareketi yapmamında etkisi olabilir bunda:)

Bende antrenman sonrası nitro kullanıyorum, aldığım bayi her nekadar bu aminoyu antrenman öncesi nitronun içine kat öyle iç desede birden yüklenmek istemiyorum, bunun yerine aminoyu antrenmandan 20 dk önce; nitroyuda antrenmandan 10 dakika sonra alıyorum.

2. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    bence en doğrusunu yapıyorsun amino ile kasları şişirmek NO yu tetiklemek bence ve aç kalan kaslar şişmiş bir vaziette nitroyu yemek için beklemeli bir aralar mega forte aldım memnundum aslında

3. Rynx

Rynx Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    arkadaslar su an bb.com dan bakıyordum ürüne yanlış görmediysem 59.99$ dan 19.79$ a düşmüş..

4. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    evet bende gördüm ve bu arada gnc gecen gün bilmem kaçıncı açılış yıl dönümüymüş %25 indirim vardı nitro-tech ürünün 157 liraya aldım 1.8 kg

5. snatcher

snatcher Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    slm arkadaslar

ben bu urunu ilk 4 ay once aldim zaten piyasaya cikalida cok olmadi ingilerede yasiyorum bunuda belirtmis oliyim sonra turkiyede yoktu demeyin:)) bu urunu kullandiginizda ayni gun icersinde kesinlikle ekstradan baska bir amino asite gerek yoktur cunku yeterince yuklu bir urun kesinlikle bos mideye alin antremandan 1 saat once, urun etkisi gayet guzel aslinda bugune kadar kullandigim en etkili iki urun yani animal nitro ve bu fx, ben kendim halterci oldugum icin olaya performans olarak bakiyorum icine 5 gramda glutamin atiyorum antreman sonrasi kesinlikle agri falan olmuyor gayet kuvvetli bir urun ama kimse 80 kilo bench press yaparken bu urunden sonra 90 100 kilo beklemesin, birde bu urune gaspari superpumb la kiyaslamak yanlis ikiside cok farkli urunler...

6. Rynx

Rynx Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Belki bilgisizligimdendir ama bu ürüne sıcak bakmıyorum arkdaslar.Gecen hafta fiyatı 59$ dan 19$ düşmüştü.Birde piyasaya cıkalı cok olmadan Tr'ye gönderdilerr.Diger muscletechlere göre baya erken geldi.Birde bu C vitamini muhabbeti var.Fiyatıda uygun.Bundan cok önceleri cıkan alpha amino 216 hala Tr'de satılmıyor.Bilmiyorum yanılıyorum belki ama sıcak bakmıyorum bu ürüne...

7. conicon

conicon Üye

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    53
    Ürünü yaklaşık on gündür kullanıyorum ve bir zararını görmedim. C vitaminine bukadar da takılmamak gerekir bence, spor yapıyorsunuz arkadaşlar. Adamlar yoksa günlük ihtiyacın %1667'si C vitamini ne için koyuyorlar içine. Sonuçta olaya şöyle bakmak lazım, çok ağır spor yapıyoruz ve ister istemez vücut yorulduğu içinde bağışıklık sistemi bundan etkileniyor.

8. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    MusclePharm Assault varken bu ürünün yanına bile yaklaşılmaz.20-30 daha fazla verip çok daha kaliteli bir pre workout ürün almak var.üstelik 2 kat daha fazla porsiyon içeriyor.

Danny Boy ve sultanmehmed bunu beğendi.
  9. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    Pazar Günü GNC shopta sorduk , 85 TL gibi bir fiyat çektiler...

AngryHun ve hogan bunu beğendi.
  10. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    evet bencede bu urun amıno fx e gore cok daha ıyı hem ıcerık engın hemde porsıyon malıyetı cok dha dusuk

sultanmehmed ve AngryHun bunu beğendi.
  11. conicon

conicon Üye

Beğenileri:
    117
    Ödül Puanları:
    53
    85 tl ise gene iyi, piyasada 100 tl civarında bir fiyatı var.

12. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih

İnternetteki supplement sitelerinde fiyatı 80 TL , mağazaya gidildiğinde indirim yapıyorlar 70 e alabilirsin , ama yine de MP Assault varken buna gerek yok , deniyicektim ama vazgeçtim bu üründen...

AngryHun ve conicon bunu beğendi.
  13. Rynx

Rynx Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Ben gnc den aldım da arkasında ailenizde tansiyonu olan varsa mutlaka doktora başvurun diyor bir sorun olrmu arkadaslar?

14. sultanmehmed

sultanmehmed Üye

Beğenileri:
    2.514
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul/Fatih
    eğer ailede tansiyonu olan varsa dediklerini uygula derim ben...
    açıkça uyarmışlar , sorumluluk almadıklaırna göre sonuçlar ciddi olabilir...

Rynx bunu beğendi.
  15. AngryHun

AngryHun Üye

Beğenileri:
    1.132
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Kimyager
    Yer:
    İstanbul
    içeriği açıkça belirtilmiş.sadece yüksek dozda c vitaminin tansiyona etkisi var mıdır bunu araştır bence.bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum.nox değil sonuçta bu ürün.

demircan256, sultanmehmed ve Rynx bunu beğendi.
  16. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103
    gnc deki tiplerin dünyadan haberi yok. bazen gittiğimde konuşuyorum gülmemek için kendimi zor tutuyorum hatta tutamıyorum.

Rynx bunu beğendi.
  17. Rynx

Rynx Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Verdigin öneri için çok sagol.Arastırdım c vitamini 500 mg dan fazla sürekli alımda damar iiçinde birikiyor bunun sonucunda damar sertleşmesi oluyormus.Buda yüksek tanisyona sebep oluyormuş.

AngryHun bunu beğendi.
  18. ernesto33

ernesto33 Üye

Beğenileri:
    263
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Varşova/Polonya
    Şu musclepharm iyi güzel hoşta...Nerden bulacaz?Türkiye Distirübitörlüğü varmıdır?

19. Sparkle

Sparkle Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    burda bazı yorumları okuyunca çok güldüm malesef.çünkü toz amino asit trazı bir ürünü nitrik oksit tarzı ürünlerle kıyaslıyorsunuz.bunlar tamamen birbirinden farklı şeyler

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:07 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:05 ----------

amino fx e gelince..tavsiye ederim.çünkü şu an piyada bulunan içeriğinde en fazla bcaa olan bir ürün.araştırın başka hiçbir üründe 8000 mg bcaa yok.yani dışarıdan ekstra almanıza gerek yok.

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 00:14 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 00:07 ----------

nox olarak önerebileceğim Türkiye'de bulunan en iyi ürün muscle freak.en pro su bile 2 ölçekten fazla alırsa dünyası döner..buna alternatif ürünler bsn noxplode,weider krea genic,özellikle hacim konusunda bsn cell mass ve volumaize,all star volutech.amino konusunda da şunu söyleyim.dikkat ederseniz amino tabletleri yavaş yavaş kalkıyor.onun yerine toz amino kavramı iyice yerleşti piyasada.çünkü tablet olan herşey karaciğerden filtre edilerek geçmek zorunda. ama illaki amino derseniz araştırın piyasada ki en baba ürün all star amino tropin.. yukarıda yazdığım ürünleri kullananlar asla pişman olmaz diğerleri hikaye.

viva-zapata ve p.seco bunu beğendi.
  20. Karakaş

Karakaş Üye

Beğenileri:
    1.704
    Ödül Puanları:
    103

1. mesajınızda weider ve all stars ürünlerini övüp diğerlerine hikaye demişsiniz. Asıl ben sizin yorumlarınızı okurken çok güldüm. Bir de tablet olunca karaciğer filtre ediyormuş toz olunca etmiyormuş öyle mi? Çok komiksiniz. Tablet olunca midede çözünmediğini mi sanıyorsunuz? Neticede hiçbir şey değişmiyor tablet olarak alınca da midede kısa sürede çözülüyor. İnsanları yanlış bilgilendirmeyin bence.

Akay ve AngryHun bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş