muscletech mass gainer 5.5 kg

Konusu 'Marka Marka Besin Değerleri' forumundadır ve yenikent tarafından 26 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. yenikent

yenikent Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaslar
    yas 20
    boy 170 kg 55 ben kilo almak istiyorum ve arkadaslarımın önerisiyle muscletech mass gainer 5.5 kglik olandan aldım
    5 gundur kullanıyorum hemde doktorun verdiği kilo için olan yemek diyetine uyuyorum
    sizce aldıgım ürün nasıl kilo aldırır mı kullananlar nasıl buluyor bu ürünü biraz bilginizi almak istedim

2. Novemberpaşalı

Novemberpaşalı Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Tek başına yeterli olmaz tabi ama beslenmeyi sıkı tutarsan faydasını görürsün allahın izniyle . Sigara kullAnıyosan bırak o da engeller kilo alımını

yenikent bunu beğendi.
  3. yenikent

yenikent Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar baska bilgili olaniniz yok mu

4. muhtelif

muhtelif Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Hemen hemen aynı kriterlerdeyiz, ben de yaklaşık bir buçuk haftadır aynı ürünü kullanıyorum, sanırım faydasını görüyorum. Aynı zamanda vg'ye başladım spor olarak. 4 gün spor 3 gün dinlenme şeklinde. Spordan önce alıyorum, dinlendiğim günlerde de ara öğün olarak alıyorum. 500 ml süte 125 ml koyup çalkalayıp içiyorum. Faydasını göreceğim sanırım inşallah. Gelişme var gibi ancak spora da başlamanı öneririm mutlaka. Çünkü doğru olan alınan kilonun kas olarak alınması sağlık ve vücut gelişimi açısından.

Sayfayı Paylaş