Muscletech Hydroxycut Hardcore Pro Series

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve ariberk2 tarafından 7 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

55,1%
  2. Orta karar

35,2%
  3. Başarısız

9,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 95 üye.
  1. Chevq

Chevq Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    doktora sordum dediki uyuşturucu gibi birşey :D

mpower35 bunu beğendi.
  2. Sulesimsek

Sulesimsek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    İstanbul
    Arkadaşlar merhaba, dün hydroxycut elite aldım. Ürünü satın aldıgım yerdeki temsilci ilk 3 gün 1 er adet, sonraki kullanımlarımda gunde 2 şer adet almamı söyledi. Normalde gunde 4 kapsül değil mi? Neden öyle söylemiş olabilir kafama takıldı? Bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi lütfen?

3. mpower35

mpower35 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28

Vücudun toleransini gör diye öyle söylemiş gerçi hoş günde 5 tane icsen ne olur içeriği değiştirilmiş Türkiye versiyon ürün yazık parana kardeşim yazık paralariniza güzel kardeslerim :(

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Sulesimsek

Sulesimsek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    İstanbul
    Yok ya, ben bugun başladım ve inanamadım :) Tabi zaman lazım sonucu görmek icin ama verdiği enerjiye inanamadım. Sadece 2-2 mi 1-1 mi almam gerek onu bilemedim. Teşekkürler yine de :)

5. mpower35

mpower35 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28

2-2 iyidir ;)

Sulesimsek bunu beğendi.
  6. Chevq

Chevq Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    ben tr den aldığım hydroxycut hardcore pro serisini kullanmıştım çok terliyordum titriyordum vs..
    ama amerikadan gelen elite sürümünü kullanıyorum hiçbi etkisi yok sadece avuçlarım biraz ısınıyor.
    internette için açık kahverengi olanlar sahte diyordu içini açıp baktım buda açık kahverengi acaba sahte olma ihtimalı varmı ?
    A1Supplements.com - America's Favorite Supplement Store. bana satan adam buradan almış

7. mpower35

mpower35 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    arada sırada ürün alırım bu siteden orjinal ürün satan usa da büyük bir firma sahte ve sıkıntı olacağını sanmam

8. Chevq

Chevq Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    hocam ben sabah 10 da 1 adet. öğle yemeğinden 2 saat sonra 2 adet içiyorum hiçbir etkisi olmuyor.
    yanında l carnitin kullansam olurmu ?
    iron cuts. vs..

9. mpower35

mpower35 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    şu an iron cuts deniyorum 2 hafta oldu çok memnunum acayip bir şekilde vücut ısısını yükseltiyo sanırım bittikten sonrada kullanmaya devam edicem

10. Chevq

Chevq Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    28
    nekadara maal oldu ? birde hydroxy elit + onu kullansam zararı olrmu?

11. mpower35

mpower35 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    yurtdışından aldım ben uygun geldi burada bir sitede gördüm 130 tl den fazla idi çok yüksek fiyatı. ben şahsen aynı anda ikisini kullanmazdım hangisinin ne kadar etkili olduğu kanısına varamazsın bu şekilde ama bu sene favorim iron cuts deneme amaçlı 1 tane aldım bitmeye yakın sipariş edicem

12. TanjuALTUN

TanjuALTUN Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar 130 kg 187 boy iri yapılı 7 senelik esnek bir spor hayatım var.

115 kilolar güzel duruyo bünyede
    3 marka thermo ürün kullandım 3 konuyada yapıştıracam hepiniz bilgi sahibi olun. Sırasıyla
    1.Grenade
    2.Animal cuts
    3.HydroxyCut muscletech (abd vers)

1.grenade kullandım şu elbombası şeklinde olan.
    Günde 2x2 yemekden önce
    Bu ilk thermo ürünümdü 13 kilo verdim bunun cinsel yaşama acaip katkıları var ilk kullanımda biraz baş döndürüyo ama çok güzel kombine etmişler içeriği diyet yapmadan 13 kilo verdim.
    Ürün güzel terletiyo 30 dk cardio 30 dk bölgesel antremanı hafifkilo çok tekrar diyet yok şeklinde uyguladım.ama zaten ben dengesiz beslenen biri değilim

2. Animal Cuts
    Günde 1 poşet
    Bu 22 servis paketi var kutuda her pakette 8 kapsül var hiçbir etki görmedim inanın su attırıyo sanırım 1-2 kg verdim ama performans terleme kilo verme konusunda zerre verim alamadım şeker niyetine yani

3. HydroxyCut musletech abd version
    Günde 2 x 2 yemekten önce
    Bunu alırken lipo6 yı önerdiler ama çok ülkede yasak ve çok ağır bir ürün olduğunu söyleyince bununla başlayım dedim. Şöyle söyleyim uyku hayatınızdan çıkıyo 270 mg tek kapsülde kafein içeriyo günlük 1080 mg kafein demek deli bişey bu ürünü diyetle kullandım 4-5 kg arasındayım ama net yağ verdiğimi söyleyebilirim 7 gün full antrenman bölgesel 30 dk kardio ve protein ağırlıklı sıfır şeker diyeti 1 haftada 5-6 arası kilo net yağ verdim uyku vucut geliştirmenin anahtarıdır fakat saat şuan 4.08 geçiyo gram uykum yok rahatsız edici bir durum sonuçta insan vucudu uykuda onarım yapıyo ve hghormonu uykusa salgılanıyo bu sebepten bilemiyorum daha profesyonel bir görüş lazım

Sonuç olarak en güzel verimi Grenade den aldım cinsel manada grenade de farklı olaylar var uyandırim normal değil o ürün HydroxyCut titreme tansiyon kalp ritim insan öldürür bu tr versiyonda aspirin gibi etki etmiyo karar sizin animalı konuşmuyorum bile rezaletti 165 lira fiyatı en pahalısı bide yani

Saygılar

13. feritferitxd

feritferitxd Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba arkadaşlar, 1 ay önce lipo 6 black aldım kutunun YARISINI kullandım fakat 1 hafta sonra kalbimi çok zorladığını hissettim ve bıraktım. İki gün önce daha hafif bir ürün olan hydroxycuts 'u sipariş ettim. Bugün bir tane içtim ,iki haftadır ketojenik diyette olduğumdan veya acaba sıkıntı olacakmı psikolojisinden zorlandığımı hissettim. Bu yüzden iki ürünüde elden çıkarıyorum.

Sadece 1 hap kullanılmış hydroxycut hardcore pro elite : 100TL

Yarısı kullanılmış lipo6 black 50 TL

14. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    lipo6 kullanırken kabızlık çektinmi hiç?

15. ercüment aras

ercüment aras Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bandırma
    Arkadaşlar elimde Hydroxycut hardcore elite var bacağımdaki sakatlıktan dolayı spor durumum sıkıntılı.içinden sadece 3 tane kullandım isteyen için uygun fiyatlı vericem 100 tl

Son düzenleme: 4 Mayıs 2015
  16. MertGuler1234

MertGuler1234 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Beyler selam şimdi ben yağ yakıcı kullanmak istiyorum. 14 yaşındayım fakat boyum 1.80 kiloda 90 tam olarak ırsi olarak biraz geniş omuzluyum belim ince fakat bu görüntümü maalesefki basenlerim bozuyor ki çok fazla cidden vücut geliştirmeye başladım okullar açılana kadar bi 85-80 e düşmek istiyorum. Öncelikle bunu için yaşıma uygunmudur bu ürünü almak istiyorum. Fakat istanbuldayım ve internetten sipariş edemem benim almam lazım. Bana bu ürünü istanbulda alacak biryer önerebilirmisiniz bide dediğim gibi ürüne uygunmuyum belirtirseniz sevinirim :)

17. bodibuild_v.1.04

bodibuild_v.1.04 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    bende baya önce l carnitin kullandım 6 ayda 78 den 70 e düştüm Hydroxycut u alacaktım bunun için araştırmaya koyuldum Bu ürün için yabancı kaynaklardan edindiğim bilgilere göre
    Arkadaşlar bilgilendirme olsun bu ürün FDA ya bir sürü yan etki yaptığı gerekçesi ile şikayet edilmiş olup Amerikada satışı durdurulmuştur. Yasaklı ürün Türkiyede bulunmayışıda bundan olabilir mi bi fikrim yok. Ama siteden okuduğum kadarıyla yaşam kalitesini bozuyo , kusma, miğde ağrısı, sinirlenme ,titreme ,terleme ,iştahsızlık, kalp çarpıntısı baş ağrısı, kan basıncını arttırması vs çok yan etkisi varmış. 19 yaşında bir kişi hydroxycut ürünleri kullanımı yüzünden ölldüğü rapor edilmiş.
    Supplement satışı yapmıyorum.
    Kaynak
    http://product-liability.lawyers.co...itigation/stop-using-hydroxycut-products.html

18. cheleby

cheleby Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18

Bu ürünü kullanan var mı?

19. MerveYilmaz

MerveYilmaz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba ben 2 aydır spor yapıyorum 1bucuk saat cardio 1 saat ağırlık çalışması çok değişim göremeyince hocam yağ yakici ürün kullan dedi bende ******den hydroxycut sx-7 aldım bu ürünü kullanan varmı ? İşe yararmı 8 hap gözümü korkuttu 4 olarak kullansam günlük ?

20. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Beslenme ve kalori hesaplamasi yapip kardiyoyu da haftada 3-4 kez 30 35dkya cekerseniz daha iyi verim alirsiniz bunlar isin ekstrasi

Sayfayı Paylaş