Muscletech Hydroxycut Hardcore Pro Series

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve ariberk2 tarafından 7 Ekim 2011 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

55,1%
  2. Orta karar

35,2%
  3. Başarısız

9,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 95 üye.
  1. özel

özel Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    8
    1 clenbuterol eczanelerde satılmaz 2 clenbuterol astım ilacıdır 3 eczanede satılsa bile eminönü laleli vb gibi yerlerde steroıd satan eczanelerde bulabilirsin clenbuterol kullanmanı tavsiye etmem neden belirli bir spor geçmişi olmayan sporcu bu ilacı kullanamaz ayriyetten herhengi bir l carnitin termojenık yag yakıcı vb gibi supplementleri vucuduna sokmadıysan bunu direk hiç sokma onuda geçtim kullancagın dozajı ayarlayamassın sen bence ilk başlarda cla l carnıtın gibi zararı olmayan supplementlerle basla sonrası sana kalmıs .. 6 senelik sporcu olarak ben daha denemedım clenbuterolü ....

Gke bunu beğendi.
  2. Elvenlord

Elvenlord Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    çok saolun hydroxycut ve yanında l-carnitine veya cla almaya kara verdim beli bide ventolin kullanırım

3. emrecinar1979

emrecinar1979 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ben bu üründen sipariş ettim yanında bide hardline cla sında aladım 2 sini kullanmak bir sakınca dogura bilirmi yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

kilo :112
    boy: 1.86

4. Gke

Gke Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Birlikte kullanmanda hiçbir sakınca yok

emrecinar1979 bunu beğendi.
  5. Elvenlord

Elvenlord Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    birşey sormak istiyorum hydroxycut1.aydan etkili olurmu acaba yoksa uzun süreli mi kullanmamız lazım çünkü en fazla 2 ay kullanabilrim

6. emrecinar1979

emrecinar1979 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    çok teşekkür ederim ilgin için

başka bir sorum daha olacak bu ürünleri nasil kullanmaliyim

7. yagiz456

yagiz456 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    120 likit capsule olan türünden aldım ve kutusunda yazan kullanım tarzında gün boyu almamı yazıyor fakat ben spordan 30dk önce alıyorum sizce hangisi daha iyi olur ?

veya başka kullanım tarzı önerebilicek varmı ?

8. sierratr1

sierratr1 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar
    bende yeni spora başladım önce 30 dk tempolu yürüyüş 15-20 dk bisiklet ve hafif olarak ağırlığa başladım yaklaşık 1 ay olacak yaşım 41 kilom 112 bana hangi ürünleri önerebilirsiniz.Malum göbek ve bel çevresi.Scitec Nutrition Adipokill diye bir yağ yakıcı önerdiler nedir diye araştırdım ama Türkçe pek bişey bulamadım bu L-CARNITEN VE CLA mı kullanmalıyım.Ve tavsiye ürürnünüz nedir çok çeşitli marka olduğu için kafam karıştı(fiyat önemli değil)
    Saygılar.

Son düzenleme: 18 Mart 2013
  9. cr7dossantosaveiro

cr7dossantosaveiro Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    muhasebeci
    dün ürünü kullanmaya başaldım ciddi bi enerji artışı ve nabız sağlıyor bende eksta olarak bağırsaklarımıda çalıştırdı normalde günde 2 defa lavoboya çıkardım dün 3 kez çıktım bence başarılı

10. Gassal

Gassal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ürünle ilgili zaman içerisindeki görüşlerimi ben de yazarak kullanmayı düşünen arkadaşlara yardımcı olmak istiyorum;

Ürünü ilk olarak sabah aç karnına 1, akşam spor öncesi aç karnına 1 olarak kullanmaya başladım. İlk etapta biraz değişik anlatılamayacak bir his geldi hafif sersemlikle karışık.

Bugün itibariyle dozu 2'ye çıkardım, sabah aç karnına 2 adet aldım ve şu anda iş yerinde kendimi sokaklara atasım, durmadan koşasım var içim kıpır kıpır sanki heyecanlıymışım gibi hissediyorum.

2 gün sonra dozu 3x2'ye çıkaracağım yine gelişmeleri yazarım.

11. FatihAYYILDIZ

FatihAYYILDIZ Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Üstünde yazan şekilde uyguluyorum.2. hafta bitti.101 kilodan 91 düşmüştüm ve kilo veremiyordum.Bu ürüne başladım.Belim 4 cm inceldi.Ciddi bi su atımı sağlıyor.Şuanda 89um.Ana öğünlerden yarım saat önce alıyorum. 1.5 saat sonra bi titreme geliyor vücuduma.Sonra bi ateş basıyor ve enerji patlaması yaşıyorum.Definisyondayken enerji kaybından korkuyordum.Fakat şimdi kendime güvenim geldi.Tavsiye ederim.

12. jardjan

jardjan Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Musletech ten babam çıksa yerim aga

Doğru kullanım ve duzenli beslenme ve spor ile güzel bir etki yaratıyor.

13. Berk_Akgöl

Berk_Akgöl Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba. ben hydroxycut sayesinde 1bucuk ayda 78 kilodan 70 kiloya indim yağ,yakıp kastanda aldım tabi. tercihim protein ağarlıklı beslenmen ve sağlam bi kardio programı yapman ben 1saat kardio yapıyodum bu ilacı kullanırken ilk ay hiç ağarlık çalışmadım sadece kardiodan sonra sağlam mekik çekiyodum 1paket toz,1kutu tablet hydro bitirdim yemeklerden önce cla kullanı tavsiye ederim şuan vücüdum çok fit kardiolardan sonra mutlaka mekik çek kilo verdikçe adonislerin packlerin daha gözle görülür olur bu sayede :)

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 21:41 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 21:38 ----------

***********.com dan siparis edebilirsin

14. onurdk

onurdk Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    arkadaslar neden ayni sorulari defalarca soruyorsunuz ? sanirim basliga girip son sayfaya basip direk sorunuzu soruyorsunuz. uzun suredir bodyforumtr okuyucusuyum ve cok fazla gereksiz mesaj oldugunu goruyorum. lutfen bir basliga girdiginizde once urunun prospektusunu okuyun, sonra sayfa sayfa arkadaslarimizin sordugu sorulari ve degerli uyelerimizin verdigi cevaplari okuyun, ondan sonra sizin daha farkli bir sorunuz varsa o soruyu sorun, ayni sorulari okuyoruz ve cevap alamamanizin sebebi de cevap yazan arkadaslarimizin ayni soruya ikinci kez cevap vermek istememesinden olucakdir.

15. Burgazcı Akın

Burgazcı Akın Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Hydoxcut mı grenade yağ yakıcı mı yoksa animal cuts mı kullanılmalı. Yardımcı olurmusunuz. Yaş15

16. kralvalue

kralvalue Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Barista
    Yer:
    Antalya
    arkadaşlar ben hafta da 3 gün ağır kardio ve body antremanı yapıyorum ve diyet yapmaya özen gösteriyorum ama öylr bir şeyki antremanlarda çok yoruluyorum kardiom bitiyor dambıl çalışırken nerdeyse en hafif dambılı bile kaldıramaz güçde oluyorum 1saat 20 dklık antremanın 45. dksında enerjim 0a iniyor bunun için bana ne önerebilirsiniz hem performans arttırıcı hemde yağ yakımımı hızlandırmak istiyorum

17. onurdk

onurdk Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Burgazci Akin, ben animal cut i iki kutu kullandim, hydroxycut i da yeni aldim, urun yeni elime ulasti fakat kullanmaya mayis in ilk haftasi kullanmaya basliyicam. urunu kullandikdan sonra yorumlarimi yazarim, fakat animal cut enerji vermiyordu ve midemden agzima surekli eksi bir tat geliyordu, ve 9 adet hapi atmak uzun suruyordu, arkadaslar hydroxy cut in enerji verdigini soyluyor ama soledigim gibi henuz denemedim...

18. harunarslan

harunarslan Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    supplementler.com

19. havlayankedi

havlayankedi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar,

Ben de bu ürünü bugün sipariş verdim. Kullanımı ile alakalı bir çok yorum var. Ben öğlen uyanıyorum ( yurtdışı firmalarla çalıştığım için çalışma saatlerim gece ) ve akşam 5-6 gibi cardio ağırlıklı spor yapıyorum. Sizce nasıl kullanmalıyım ? Sadece antrenmanlardan 30dk önce alsam etkisini görür müyüm ?

Teşekkürler

20. harunarslan

harunarslan Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    illaki etkisini görürsün öğlen uyanıyorsan kullanımını ona göre yaparsın uyandığın zaman alabilirsin zaten bu ürünü 6 saat içerinde 3 kapsulu aşmayın die belirtiliyor
    tavsiyem uyandıgın zaman al kahvaltını yap daha sonra sporuna git ve öğünlerinden 30dk once al

havlayankedi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş