MuscleTech Hydroxycut Hardcore Elite

Konusu 'Yağ Yakımına Yardımcı Ürünler' forumundadır ve Despo tarafından 29 Mart 2012 başlatılmıştır.

Bu ürün sizce nasıl ?

1. Başarılı

oy sayısı 98
    62,0%
  2. Orta karar

oy sayısı 44
    27,8%
  3. Başarısız

oy sayısı 16
    10,1%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 175 üye.
  1. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Daha başlayalı bir ay olmuş hiç ama hiç gerek yok size ağır gelebilir.
    3 ay bi diyet yapın kardiyo yapın ondan sonra düşünürsünüz

2. karambol81

karambol81 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    öylemi yapyım diyosun ama kilo vermem lazım yza istediğim gibi girmem lazım :D

3. Kamaist

Kamaist Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    2. gündeyim,ilk gün acayip bi başağrısı ve sinir yaptı..şuan da sinirliyim..baş ağrısı yavaş yavaş geliyor..nabzım yüksek sürekli..

4. yahser

yahser Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    beyler nerden sipariş verildiğini pm. atarmısınız? (yurt içinde sipariş adresi)

5. hitaf

hitaf Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ürünü türkiyeden nerden alabiliriz biri pm atsın çok merak ettim ?

6. mavitürk

mavitürk Üye

Beğenileri:
    141
    Ödül Puanları:
    0
    Bunu sadece antremandan önce kullansamda olur heralde. Diyet döneminde pre work niyetine :D ?

7. brhmcr

brhmcr Guest

Tabi olur zaten mantiklari da ayni sayilir, kafein aski :)

8. befuzorro

befuzorro Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Bügüne kadar bodybuildin piyasasındaki anımal cuts,lipo6-6x-black,ups elite,hardcore x gibi bütün yağ yakıcıları kullandım(eski mesajlarıma bakabilirsiniz) ancak bu hydroxycut elite gibisine rastlamadım

Ürünü 1 haftadır kullanıyorum sahibinden'den 130 tl ye aldım 2 kg civari verdim dünden beride 2+2 kullanıyorum üsttede belirtildiği gibi çarpıntı olayı baya fazla hele birde cardio ve super set ağırlık çalışırken of ki ne of kalbim yerinden fırlayacak

9. redlion999

redlion999 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Bu sabah elime geçti eski versiyonunu kullandığımdan attım 1 tane aç karna 30dk bekledikten sonra kahvaltımı yaptım.. spordan önce de 1 adet aldım kısacası ürünün etkisini öğrendim..

oxyelite pro ve hydroxycut hardcore pro(HP diye kısaltacağım)kullandım daha önce.. oxyelite ı direk sallıyorum buradan hiçbir işe yaramadı bende..karşılaştırmayı eski ve yenisi üzerinde yapacağım..

1 ay supplementsiz cardio-1,5 ay HP-2 ay yağ yakıcı olmadan cardio şeklinde bir program izledim şimdi elite a başladım..

Yan etki olarak iki üründe mide bulantısı azda olsa baş dönmesi yapıyor.. Şiddetleri aynı geldi bana.. Aldıktan sonra ya bisküvi tarzı birşeyler yemeli yada hemen açık havaya atmalısınız kendinizi.. Kısacası yok midem yok başım diyenler kesinlikle uzak dursun üründen.. Zamanla alışıyor vücut ancak max doz kullanıldığında HP de (ben 2 kez 3 kapsül alıyordum) sürekli bir bulantı vardı bunda da olacağına eminim..

Gelelim etkilerine.. İlk kullanımda HP de yaşadığım 2 kapsüldeki etkiyi Elite 1 kapsülde sağlıyor.. Ancak Elite vücut ısımı HP nin hiç yapmadığı kadar(3 kapsül aldığımda) 1 kapsülde çıkarttı.. Bu bakımdan HP den önde.

Diğer olay içtikten sonra terlemeye başlama.. Spora gitmeden 20-25dk önce alıyorum.. Hiçbirşey kullanmadan koştuğumda 15. dk dan itibaren terlemeye başlardım şuan giyinirken terliyorum.. HPde de aynı etki söz konusuydu ancak Elite daha şiddetli.. Karşılaştığım kötü olay 30. dk dan sonra vücut ısım rahatsızlık vermeye başladı ve koşuyu bıraktım.. HP de böyle birşey olmuyordu.. Kendimi sauna da koşuyor gibi hissettim tam anlamıyla.. Koşmayı bıraktıktan sonra kendime geldim..

Gelelim güc arttırımına.. Öyle bir şey ne HP de ne de Elite da söz konusu olmadı benim için.. Cardio süresininde artacağını düşünmüyorum..

Özetle Elite 1 kapsül içmek HP 2 kapsül içmekten daha etkili bana göre.. Esas sonucu tabiki yağ kas ölçümünden sonra söyleyeceğim..

10. redlion999

redlion999 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Bugün 2. günümdü kendime güvenip sabah 2 adet aldım ki kesinlikle siz yapmayın bunu.. Mide bulantısını ancak su vs içerek kesebiliyorsunuz.. Birde içtikten sonra heyecanlanmayın.. Pc de oyun oynarken terledim ve kalbim uçuyordu.. Diğer bir olay nezle başlangıcında olmamdan mı yoksa elite mı yaptı bilmiyorum tat alma duyum iptal oldu..

İnsanı zorlayan bir supplement..Ancak kesinlikle işe yarayacak gibi duruyor..

Bendeki etkileri bunlar sorunuz olursa seve seve cevaplarım..

11. srdrmrs

srdrmrs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba

bu ürün hardrcore ürününden daha güçlü di mi? yani daha prof. sporcular için? birde off günlerde kullanıyormusunuz? yoksa antreman/cardio günlerinde mi?

12. srdrmrs

srdrmrs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben ürünü alacağım da sordugum soruya yardımcı olabilecek kimse yok mu?

13. redlion999

redlion999 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Kusura bakmayın konuya girmiyordum.. hardcore dan daha güçlü bir ürün ancak bu demek değil ki daha prof sporcular için.. 2-3 ay cardio-ağırlık antremanı yapmış diyetine dikkat eden ancak istediği kiloyu veremeyen, çalışmasını hakkıyla yapan herkesin kullanabileceği bir ürün.. Tabi bulantı-baş dönmesi tarzı şeylere kendini hazırlamalı insan..

Off günlerde sadece sabah uyanınca 2 adet alıyorum.. normal günde 2 uyanınca 2 spor öncesi..

14. srdrmrs

srdrmrs Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    eyvallah..

15. ZapieL

ZapieL Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Urunu bugun ilk kez kullandim spordan 40dk once aldim 1 hap ama etkisini goremedin titmreme bas donmesi vs olmadi agri olmadi.Hatta eve gelince acaba aldigim urun sahtemi diye bi kapsulu acip icini bosalttim icinden segisik bisey toz cikti.Belki bostur dedim.Yarin sabah ac karnina 2 hap alicam bakalim ne yapicak.Spordan 40-45 dk once almaya calisin.Sonucta kapsul.

16. karambol81

karambol81 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    arkadaşlar bu ürünü türkiyede hangi siteden alabilirim pm atabilirmi bilen biri

17. ZapieL

ZapieL Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Bugun ac karnına 1 hap aldım ve cardio yapmay agittim.Yolda yururken kalbimyerinden fırlayacaktı neredeyse.Kalp fırlama etkisi 15 dakıkaya gectı Allahtan.Urune gelınce yarın cardio yapmaya gıderken 2 hap icicem.Bugun 1 icmemin sebebi ac karnına gıtmıs olmam. @Karambol81 urunu reklam vermek ıstemıyorum,sosyal satıs platformlarında bulabilirsiniz.

18. harunarslan

harunarslan Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    zapiel daha önce hydroxycut 120 likitler den kullanmışmıydın daha önce eger kullandıysan gözlemlediğin fark nedir iki ürün arasında ?

19. ZapieL

ZapieL Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Hayir kullanmadim,l-carnitine kullandim ama carnitine fos bunun yaninda.Okula gittim 5 saat uyku ile resmen CIN gibiydum.Adami ucuruyor suanda 2 adet aldim 30dk gecmesini bekliyorum.Spora gidicem dondugumde gozlemlerimi yazarim.

Bu arada ben bunu cla ile kombine ediyorim.
    birde bu urunu pre workout ve yemeklerden 30dk once alabilirmiyiz ? Pre workout olarakta kullanilabilir cunku cin gibi yapiyor.

NOT:Gun 3 ve bugun hafif bir bas agrim var.
    NOT2:Mide bulantim ve sinirim yok tek sorun aldiktan sonra ilk derate ogretmen beni tahtaya kaldirdi kalbim yerinsen firlayacajti neredeyse sakin heyecanlanmayin.Ayrica vucut isinizi inanilmaz arttitiyor bu soguk havada usumedim sabah sabah.Neyse spora gidicem hazirlaniyorum dondugumde gozlemlerimi yazarim.

Son düzenleme: 11 Mart 2013
  20. ZapieL

ZapieL Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Geldim...2 tanenin eykisini gordum terletti fazlasiyla ama basimin agrisi fazlalasti...Agirlik antremanim sonrasi hafif titreme oldu.Iki tane recelli ekmek yedim kendime geldim simdi...

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 18:32 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:18 ----------

Basim hala Catliyor...siz siz olun 2 hap almayon spora giderken..1 jahvaltisdan 30dk once 1 tanese spordan 30dk once tavsiyemdir...Ve biraz asilesmeye basladim.Belki bas agrisindan dolayi...

Son düzenleme: 11 Mart 2013

Sayfayı Paylaş