Multipower - Optimum

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Hknn tarafından 13 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 12 üye.
  1. Hknn

Hknn Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Mersin
    Arkadaşlar ilk olarak Optimum kullandım fakat whey alacağım yer arkadaşımın olduğu için bana Multipower almamı söylüyor hem piyasadaki fiyatından vermeyecek , ürün sahte de değil.

Optimum %100 Whey - 140
    Multipower %100 Whey - 170

Belki çok saçma bir soru oldu ama bulunduğum ilde birçok kişi fiyatı yüksek olduğu için Multipower whey'i tercih etmiyor.Benim ucuza alma imkanım var hangisini tercih etmeliyim ?

2. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    multipower almanyada daha ucuz ben ikisinide kullandim tat olarak multipower daha iyi geldi ama besin degerleri olarak optimum daha iyi tabiki.. optimumu tercih etmelisin.

Hknn bunu beğendi.
  3. Hknn

Hknn Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Mersin
    Bizde standart bir düşünce vardır ya '' Ne kadar pahalı ise o kadar kalitelidir '' bende onu düşündüm.Multipower piyasada çok pahalı , Optimum çok çok ucuz ona göre.Optimum , Muscletech , Multipower bu markalar arasında takılı kaldım.İşin kötü yanı arkadaşım optimum getirtmiyor.Ultimate , Multipower , Muscletech , Olimp getirtiyor .. Açık hesabım olduğu için ondan alışveriş yapıyorum mecbur sattığı markalardan birini almam gerekiyor.

4. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    İki ürünü de kullandım Optimum'u tercih ederdim. Bunun dışında saydığın markalarda ise Olimp ve Muscletech'i öneririm. Olimp'in şuana dek kalitesiz bir ürününe rastlamadım. Fakat Muscletech Nitro tech in benim için yeri de ayrı. Yani bu aslında size kalmış bir şey.

Hknn bunu beğendi.
  5. Cellucorc4

Cellucorc4 Üye

Beğenileri:
    229
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    istanbul
    multipower ın hiç bi ürününü kullanmıyorum ben beğenmiyorum whey alıcaksan optimum tabikide daha iyi bi whey

Hknn bunu beğendi.
  6. kutlukan

kutlukan Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    73
    multipower tartışmasız tabiki de...

Hknn bunu beğendi.
  7. Hknn

Hknn Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Mersin
    Olimp zaten Multipower'ın yan ürünüymüş.Yetkililerle konuştuğumda öyle demişlerdi yeni piyasaya sürülmüş bir markaymış.Ya muscletech yada multipower alacağım bu gidişle mecburiyetten ..

---------- Post added at 08:31 ---------- Previous post was at 08:26 ----------

Kime sorsam hem forumda hem dışarda Multipower vasat bir ürün diyor bende ne yapacağımı şaşırdım :)

8. brhmcr

brhmcr Guest

Multipower ile Olimp in alakalari yok.

Birisi Polonya birisi Alman firmasi.

9. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    vasat degil kaliteli bir marka almanyada üretiliyor almanyada bu zamana kadar vasat birsey üretildigini görmedim ben :)

10. Hknn

Hknn Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Mersin
    Türkiye'de fiyatı yüksek , Almanya'da ucuz diyorlar.Ayrıca içerik olarak Optimum daha iyi diyor herkes.Bilemiyorum kararsız kaldım.

11. bosversen

bosversen Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    O p t i m u m

12. BuRaKxX

BuRaKxX Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Optimum diyorum. Eğer multipowera o paraları veririm diyorsan optimum hydrowhey, muscletech performance series (izole whey) yada dymatize iso 100 alabilirsin. hatta bunların için hardline biproyu da rahatlıkla ekleyebiliriz

13. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    Ben her seferinde degisik markalar kullaniyorum. Simdiye kadar en iyisi Optimumdu. Ama loktoslu oldugu icin pek kullanmiyorum bu aralar

14. Hknn

Hknn Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Mersin
    Arkadaşım bir parti Optimum getirtmişti pek talep olmayınca birdaha getirtmedi :( Eğer Optimum getirtmezse 2 haftaya kadar mecburen tercihimi Ultimate , Multipower , Muscletech'den yana kullanacağım.

15. bosversen

bosversen Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Eğer Ultimate , Multipower , Muscletech arasında tercih yapmak zorundaysan, o zaman kesinlikle Ultimate

Hknn bunu beğendi.
  16. Hknn

Hknn Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Mersin
    Ultimate Prostar Whey glutamin içeriği olmadığı için pek tavsiye görmüyor bizim salonda herkes birşey söylüyor bu marka için ..

17. SRTN

SRTN Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    38
    Ben Multipower Xplode ve Whey kullandım daha önce. Her ikisinden de memnun kaldım. Kesinlikle kötü bir ürün değil. Kaldı ki hangisi daha iyi olursa olsun 5lbs lik bir tüketim de pek de fark yaratacağını düşünmüyorum. Optimum tabi ki daha populer bir marka.

18. DeathProof

DeathProof Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    hocam ben cok zayıf bir insandım taki bundan 4 ay öncesine kadar 1.75 boyunda 55 kilogram bir adamdım.1 ay spor yaptıktan sonra hocamında ısrarı ile gidip nitro tech ürününü aldım.neden bunu almamı önerdiğini sordugumda bunda vitamin filan var karışık vs. dedi bu iyi kilo yapar ve kas yapımına yardımcı olur dedi.bende 2 kutu aldım tanesi o zaman 90 lira idi.çilekli ve çikolatalı aldım.çileklisini bitirene kadar bende bittim diyebilirim.iğrenç bir tadı vardı.çikolatalı ise mükemmeldi.şu anda 70 kg ım.ve görenler oha felan diyorlar.bende anlamadım belki sadece proteinden değil beslenmemde düzenli.sabahları kalkar kalkmaz üzüm pekmezini su bardağına %50 su %50 pekmez olacak şekilde ayarlayıp içiyorum. proteinide sadece antrenman dan hemen sonra su ile alıyorum.ben bilgisiz oldugum için kullandıgım üslubu mazur gör.anlattıklarım biraz uzun oldu ama.bence çok faydalı bir üründü muscletech nitro tech.alacaksan onu al derim.tadıda mükemmeldi.bu ilk mesajım bu arada:pbench_O

Hknn bunu beğendi.
  19. Hknn

Hknn Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Mersin
    Nitrotech kaliteli bir ürün olabilir bulunduğum şehirde tutulan bir ürün , herkes tavsiye ediyor burda ama kararsızım.Birde Muscletech Premium Whey Protein Plus diye bir ürün çıkarmış.140 TL denemek istiyorum aslında servis başı 20 gr protein varmış.

20. Hknn

Hknn Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Mersin
    Marka olarak popüler ama insan düşünmüyor değil işte sanırım bu sefer Multipower whey alacağım yaza kadar kullanayım bakalım.

Sayfayı Paylaş