Mp combat ile muscletech amino fx'i nasil kombine etmeliyim?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve DrLT tarafından 6 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. DrLT

DrLT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yeni idman programim icin musclepharm combat protein ve muscletech amino fx'i kombine edicem. Combat'i idman gunleri 3, off gunlerde 2 olcek kullanmayi dusunuyorum. Amino fx'i de sadece idman gunleri toplam 1 olcek kullanmayi dusunuyorum. Combati gunun hangi zamanlari kullanmaliyim sizce? Amino fx'i ise normalde idman oncesi kullaniyolar ancak 1 olcegi ikiye bolup yarim olcek idman oncesi yarim olcekte idman sonrasi kullanmak daha mi iyi olur? Dusuncelerinizi bekliyorum..

2. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    bence antreman sırasında amino fx antreman sonrasında combat

DrLT bunu beğendi.
  3. DrLT

DrLT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Amino fx'i antreman sirasinda icmeyi onermenizin sebebi nedir? Arastirdigim bir cok sitede idmandan once ve ya sonra diyorlar genelde ondan soruyorum

4. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    sebebi sudur ben yurtdısından allmax aminocore adlı ürün getirttim amac olarak iki üründe aynı kullanım talimatı spor sırasında içmek ayrıca scivation xtend aldım o da aynı kullanım talimatı aminofx inde bunlarla aynı amac ürünü oldugunu düsünüyorum o yüzden böyle tavsiye ettim tercih sizin tabiki

DrLT bunu beğendi.
  5. DrLT

DrLT Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Belki de 3 ayri idmanda amino fx'i idmanin oncesinde, sonrasinda ve esnasinda deniyip hangisinin daha etkili oldugunu hissetmeye calismak gerekli. Sizin dediginizde bana mantikli geldi cunku.

6. hakankabaoglu

hakankabaoglu Üye

Beğenileri:
    199
    Ödül Puanları:
    0
    tabiki simdi her bünye de farklı tepki verir dediğiniz cok mantıklı bence bi deneyin benim dediğim gibi denerseniz istediğiniz sonucu alacagınızı düşünüyorum

Sayfayı Paylaş