moral ve istek düştü bu yüzden

Konusu 'Güç Sporları (Powerlifting, Halter, Bilek Güreşi)' forumundadır ve samet5811 tarafından 23 Aralık 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. samet5811

samet5811 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    öncelikle hepinize s.a arkadaşlar ben mayıstan beri evde kendi imkanlarımla (toplam 19 kg dumbell, barfiks demiri, ayarlı el yayı) body çalışıyorum yaş 15 boy 1.57 civarı kg 44 lise 2 deyim sınıfın en kısa ve hafif erkeğiyim buda baya koyuyor görenler orta okula gidiyorum sanıyor bu yüzden bodye başladım sınıfın en iyi fiziğide bende ama göğüs six pack ön kol pazı boyun kası var pazı ve ön kol çok iyi durumda ama sınıfta bilek güreşi yapınca 9 erkekten 3-4 kişiyi yenebiliyorum adamlar boy olarak 1.75 1.80 yenemediklerim ama bi bakıyorum benim ön kollar onların pazıları kadar pazı filan yok yenemiyorum çıldırıyorum sizce nasıl çalışmam lazım taktik ne boy konusunda doktora gitmeyi düşünüyorum günde 150-200 gr tavuk yiyorum az yağlı bulgur pilavı yiyorum yoğurt süt yiyorum delice protein tozunu yaz tatilinde almıştım 2-3 kere içtim tiksindim dün tekrar içmeyi denedim bu sefer içtim ama bugün bi haber okudum protein tozu asidik mi ne yapıyormuş vucudu bu asidi de kalsiyumla attığı için kemikler zyıflaşıyormuş bu seferde içmelimiyim ? bilek güreşi içinde önerilerinizi bekliyorum yanlış kelime kullandıysan özür dilerim admin konuyu kapatmazsan iyi olur hepinize teşekkür ederim :):)

2. Polat4568

Polat4568 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    8
    Aleyküm selam kardesim. Şimdi bilek güreşi konusuna gelince o kasın büyüklugune veya estetigine bakmaz büyük olan güçlüdür diye bi kaide yok. Mesela ben vucut gelistirme yapıyorum ama bilek güreşçi beni yener hemde benden az olan kolu ile. Güç antrenmanları zamanla kazanılır sabret yeter.
    Yediklerinin onemı yok kilon çok az kalori say. Myfitnesspal indir uygulama olarak yasinı kilonu yaz yediklerini aktif olarak yaz.Makrolarina uy kilonun 5 6 katı karbonhidrat al.
    Protein tozu sana hiçbir zararı olmaz korkma kemik falan hepsi hikaye. Fazla protein kemik erimesi yapar oda uzun vadede 3 5 kütü whey bitirme ilr olmaz. Günde 8 9 kg et yemiyorsun yiyemezsinde zaten yemede zaten. Sana önerim yulaf muz baklagiller ekle beslenmene ara olarak birde bu havalarda portakal yemezsen buyuyemezsin. Umarım faydalı olabildim. BOL ŞANS

sergen turaman bunu beğendi.
  3. sergen turaman

sergen turaman Üye

Beğenileri:
    268
    Ödül Puanları:
    73
    Bencede sıkı bir diyete gerek yok kalorine uyanı ye yaşın 15 zaten hatta saymana bile gerek yok çok ye çoğunluk yemegin sağlıklı olsun. You are golden

4. samet5811

samet5811 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    cevabın için sağol abicim ben sabahları yulaf ezmesi filanda yiyorum mesela 10 kg lik dumbelle onlar benim yakaladığım sayıyı yakalayamıyor ama beniy eniyor şınavdada sınıf 1.siyim tek seferde en az 40 tane yapıştırıyorum onlar daha 15 demeden bitiyor ama beni yeniyorlar

Polat4568 bunu beğendi.
  5. Polat4568

Polat4568 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    8
    Kardeşim motive ni bozmak istemem ama 44 kilo olan birinin sınavı ile 70 kg bidinin sınav çekerken harcadığı güç farklıdır sen 3 kilo kaldirirken mi zorlanirsin 15 mi ? O yüzden beslenmene dikkat et yeter arnold un bi sozunü aklindan çıkarma eat big lift big ger big ☺

6. samet5811

samet5811 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    önerin için teşekkür ederim peki bilek güreşinde verebileceğin öneriler varmı

Polat4568 bunu beğendi.
  7. Polat4568

Polat4568 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    8
    hammer curl etkisi olabilir. daha bilgili aekadaşar yazsın ben bilmiyom çok bu konuyu

Sayfayı Paylaş