Monster Milk ve True Mass ile ilgili sorularım var

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve Sigmar tarafından 11 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Sigmar

Sigmar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadaşlar Monster milk ve True Mass kullanmaya başladım.
    İlk sorum şu: Monster milkin tadı berbat ötesi normalde antremandan sonra 300ml vişne suyu ardından 45-60dk sonra Monster Milk içiyorum. Peki Monster milki meyve suyunun içine katıp antrenmandan hemen sonra içsem uygun olur mu?

İkinci sorum: malum 4 ölçek (1 pors.) True Massda 46 gr protein 84gr karbonhıdrat var. Ben sabah kalkar kalkmaz 2 ölçek ve öğleden sonraki ara öğünde 2 ölçek alıp toplamda antrenmansız günlerde 1 porsiyon antremanlı günlerde yarım porsiyon kullanmış oluyorum. Sizce doğru bir tercih midir?

2. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    monster milk'in çikolata aromasını kullanıyorsan ve iğrenç diyorsan ya iğrenç ne demek bilmiyorsun ya da sahte mal/bozuk mal kullanıyorsun.

3. Sigmar

Sigmar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Revolt evet çikolata aromalı, reklam olmasın ama sürekli alışveriş yaptığım ve çoğu kişinin de rahatlıkla alışveriş yaptığı bir yerden aldım yani sahte olması mümkün değil gibi geliyor bilmiyorum son kullanma tarıhıne de daha var.

Her neyse başka yorumu olan varsa lütfen.

4. corpse35

corpse35 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İzmir
    bende evde creaitini meyve suyuyla iciyorum meyve suyunun ardından tadı daha kötü geliyor ictigim proteinin sen bi onu meyve suyundan sanki bir soğumus sıcak cikolata içiyomuş gibi düşünerek iç sonra meyve suyunu iç bakalım ben öye yapıyorum öyle iciyorum ancak :D

5. Sigmar

Sigmar Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    :D İlk içişimde 4-5 defa bardağa doldurup diktim hemen ardından başka bardakla su içtim rakı misâli :) Belki alışırım real mass vanilyalı aldıgımda da böyle olmuştu daha sonra alışmıştım :)

Sayfayı Paylaş