Michael Jai White

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve RakshaSa tarafından 30 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. RakshaSa

RakshaSa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm beyler bıraz once yenilmez 2 yi izledım ve artık karar verdım okuz gıbı olucam bench_O 16 yasındayım zayıfım kemıklerım sayılıor:D ama calısıp yapıcam hayatımda ızledıgım en ıyı fılmdı Michael jai white'a hhayran kaldım onun gıbı olabılmem ıcın kac senem var sizce :D?

2. sivasli

sivasli Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    bunu bilebilmek icin müneccim olmak lazim.forumdada bildigim kadariyla müneccim yok.
    ben bu sahsi tanimiyorum senin basligini görünce arama yaptim buldum oldukca güzel vücudu var..sana kimse tam olarak cevap veremez.seni görmeden yapini maddi durumunu beslenmeni ve genetigini bilmeden hele hic bisey diyemeyiz ama sana sunu söyleyim.elemandaki vücut bred pit gibi falan plaj vücudu dedigimiz fitness vücudu degil bayagi yapili bir adam..2 yil saglam beslenmeyle güzel bir alt yapi sonra kaliteli süplementlerle 3 yil daha güzel antreman ve disiplinli calismayla 5 sene diyorum...üc asagi üc yukari benzer bi vücut yaparsin

3. RakshaSa

RakshaSa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123