Merhabalar arkadaşlar ve abilerim

Konusu 'CrossFit ve Dayanıklılık Sporları' forumundadır ve titalafiesta tarafından 29 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. titalafiesta

titalafiesta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Çanakkale, Turkey
    Ben yaklaşık 2.5 aydir vücut gelistirme yapiyorum ve toplamda sadece 2 kilo alabildim 1.78 boy ve 62 kiloyum bu durum için bana onerebileceginiz bir program varmi teşekkürler :)

2. umut_ozkan50

umut_ozkan50 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle foruma hoş geldiniz.Kilo alma konusunda vücut geliştirmeyi nasıl yani "hangi günler,hangi hareketler,kaçar set,kaç tekrar" yaptığınız önemli.Ancak daha önemlisi beslenme düzeniniz ve nasıl beslendiğiniz.Açıkcası ben hiç bir program uygulamadan 7 ayda 19-20 kilo aldım.Ancak bunu karbonhidratı yüksek besinler tüketerek başarabildim.Süt,yoğurt,makarna,Lor peyniri,bulgur-pirinç pilavı,yulaf ezmesi,müsli,yumurta,ton balığı.Bunları öğünlerinde mutlaka yemelisin.3 ana 3 ara öğün şeklinde beslenmen faydalı olur.Ancak bu iş sabır ister.Sabırlı ve kararlı olduğunda isteklerinin olacağından şüphen olmasın.

3. titalafiesta

titalafiesta Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Çanakkale, Turkey
    haftanin 5 gunu spordayim genelde 4x10 calisiyorum hareketlerde duzenli programimda var yemek programini nasil yapacagim hakkinda pek bilgim yok sadece bu arada hosbulduk ve bilgileriniz icin tesekkurler

Sayfayı Paylaş