Merak ediyorumda, neden bunu yapmak yerine vucut gelistirme yapiliyor? Bir bakin..

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Morpheuss tarafından 26 Ocak 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Morpheuss

Morpheuss Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Amac sirasi olarak tersini dusunsemde begenmek ve begendirmek ciddi bir neden oldugunu inkar edemem thums:

Bu arada djburakgs evet abi bir terslik mi var?
    Bu yazdigim hareketleri yapmaya calisiyorum,

Mesela;
    Concentration Curls yaparken,
    1. sette 10 kilo x 10 kere
    2. sette 14 kilo x 8 kere
    3. sette 15 kilo x 6 kere (ikina ikina) :D

goguste 19kg + z-bar in agirligiyla inan bana pestilim cikiyor :$

yani tekrar sayisini azaltirken agirligi arttirmaya calisiyorum, ama evet, her bolge icin tek hareket yapmaya calisiyorum? yanlis mi yapiyorum?

Son düzenleme: 31 Ocak 2008
  2. boxer

boxer Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Şınav ; göğüs,kanat,ön omuz,sırt ve treceps bölgelerinde birinci dereceden etkilidir.Orantısızlığın önüne geçebilmen için de şınav çektiğin yere ip çekersin haç şeklinde orantısızlık gibi bir problem olmaz.

3. oquzhan123

oquzhan123 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    aynı hareket bi sure sonra vucuda etki yapmaz

4. atesdagli

atesdagli Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Şimdi sence bir coleman, culer, arnold, dexter senin söylediğin programı uygulayarak sahip oldukları vücuda kavuşabilirlermiydi eğer mesele fit olmak sağlıklı olmaksa senin söylediğin programın yerine yüzme sporuyla da ilgilenilebilir yada ne bileyim adam hergün düzenli olarak yürüyüş yapar veya evine aldığı kondüsyon bisikletini felan kullanır şimdi benim bu söylediklerimi ve hatta çok daha farklı spor çeşitlerini yaparak insanlar fit ve sağlıklı kalmayı başarıyor demek ki neymiş mesele sadece fit görünmek değilmiş vücut geliştirme başka bir sevdaymış başka bir tutkuymuş mesele sadece senin dediğin gibi iyi görünmek ve sağlıklı olmak olsaydı başka yapılacak olarca spor türü var ne diyorsun haklımıyım sence?

Sayfayı Paylaş