müsabakalara çıkmak istiyorum

Konusu 'Savunma ve Dövüş Sporları' forumundadır ve Sadık Hüseyin tarafından 1 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Sadık Hüseyin

Sadık Hüseyin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Nerdeyse 2 buçuk aydır kick boks yapıyorum.yaşım 15 ve müsabakalara çıkmak istiyorum nasıl çıkabilirim ve çıkmam için kaç ay daha gitmem gerekiyor

2. SweentLy

SweentLy Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    28
    Müsabaklara çıkmak için lisans alman lazım.
    Lisans almak zor bişey değil ama önce herşeyi iyice öğren sonra maçlara çık.

3. Sadık Hüseyin

Sadık Hüseyin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkürler cevabınız için hocada lisans için gerekli evraklar var inşallah yakın zamanda lisamsım çıkacak

4. bestkicker406

bestkicker406 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    İki buçuk ay müsabakaya çıkmak için hiç uygun bir süre değil. kicboks müsabakaları hiç tahmin ettiğin gibi geçmiyor antremanlardaki gibi yavaş işlemiyor. senin için çok büyük bi tecrübe olur ama hayal kırıklığına ugrayabilirsin dereceye giriceğini sanmıyorum bu arada boy ve kilon kaç 2000 doğumlumusun ?

5. Mertcan44

Mertcan44 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kardeşim 2.5 ay çok kısa bir süre ringde karşına çıkacak adamın ne yapacağı belli olmaz bakarsın sana denk biri gelir bir bakarsın 5 senelik adam gelir ringe çıkar çıkmaz darma duman eder seni
    tecrübe kazanmadan maçlara çıkma benden sana tavsiye antrenman sonra hocanla ya da salondan bir arkadaşınla sparring yap hem tecrübe olur hemde yanlışlarını bulmuş olursun ve doğrusunu öğrenmeye çalış bu şekilde ilerlersen daha başarılı olacağına inanıyorum.

Sayfayı Paylaş