Low Carbohydrate diyeti

Konusu 'Beslenme Günlüğü' forumundadır ve zeze_17 tarafından 18 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. zeze_17

zeze_17 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba herkese aslinda diyete baslayali 9 gün oldu ama ancak yazmak nasip oldu bütün low carbo diyetlerinde olduğu gibi kaçamak gün yapiyorum :) ilk başlarda biraz zorlandim ama vücut alışmaya başladı benim diğer amacimda biraz kilo vermek yani günlük kalori miktarimi çok asmamaya çalışıyorum günde 3.5 lt su tuketiyorum ve hayatimdan princ patates ve baklagilleri cikarttim full protein spor yaptığım günlerde 100-150 gr spor yapmazsam 50 gr karbo alıyorum ve temiz yapmaya çalışıyorum burdan yediklerimi sirayla paylaşacağım ve fotoğrafları da :) herkese iyi forumlar

2. zeze_17

zeze_17 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    Sabah kahvaltisinda 1 domates 1 salatalik ve iceberg salatası 5 yumurta beyazi ve 1 sarisi 100 gr lor peyniri ve 1 bardak süt :)

gorkemkilic bunu beğendi.
  3. zeze_17

zeze_17 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    Saat 10:30 ara öğün zamaninda ise yarim avuç findik :)

4. tarantino16

tarantino16 Üye

Beğenileri:
    85
    Ödül Puanları:
    28
    Kolay gelsin biraz zor bir donemdesin.Antrenman civarlari karb tercihin neler.?

5. zeze_17

zeze_17 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    Teşekkür ederim ilk başta biraz zor oluyordu ama alistim diyebilirim bugün 10. Gün bu diyette biliosunuzdur zaten kuruyemiş 150 gr tüketmeye çalışıyorum gün icinde ve spordan sonra 1 muz yemeyi tercih ediyorum o da yaklaşık 22 gr karbo ya karsilik geliyor diğerlerini de sebzeden almaya çalışıyorum karni yarik kabak bunlari et ile konbin ederek yiyorum eti çok sevdiğim için sikinti olmuyor :) ama yemekleri ekmeksiz yemek zorluyor tabi :)

6. zeze_17

zeze_17 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    Öğle Yemeği olarak biraz proteini fazla kaçırdım galiba :) 200 gr tavuk zeytinyağlı salata yoğurt :)

7. zeze_17

zeze_17 Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    28
    Bugün off günüm kardiyo yapacaktim icimden spor yapmak gelmedi :) eğer akşam saatlerinde keyfim yerinde olursa twmiz bir kardiyo ve karin çalışacağım bu arada akşam yemeğinide hazirladim bahsedeyim kisaca 2 ortaboy alabalik ve bolca salata bu sefer günlük havuç istikakami bu salatada kullanacağım :)

Sayfayı Paylaş