Low carb hedef 10 kilo ''yağ yakmak''

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve ediz19 tarafından 1 Mart 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ediz19

ediz19 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba abiler ben lise 3 öğrencisiyim derslerim ağır olduğundan spora gitme şansım fazla yok.
    Neden zayıflamak yani yağ yakmak istiyorum ;
    ilk neden yağlı olmak yani şişman olmak motivasyonumu ve moralimi düşürüyor
    ikinci neden ise küçüklükten beri şişmanım bana göre :D farklılık iyi olur diye düşündüm
    Bu arada boyum 176 kilo ise 81 civarı. Tahmini olarak yağ oranım ise %22 filan olsa gerek.

Diyete pazartesi gününden itibaren başlıyorum her akşam burada nelerin nasıl gittiğini hatalarımı ve doğrularımı yazacağım ve finalde de fotoğraf koymayı düşünüyorum haftadan haftaya olarak :)

Diyet programım mantık olarak 120 gr karbonhidrat 150 - 200 civarı da protein alımından oluşuyor. Öğün olarak henüz planlamamı yapmadım fakat yarın akşam herşeyi ayarlayıp buraya yazacağım.

Kardiyo olarak Youtubede bulduğum kondisyon ve çabukluk antrenmanı başlığı altındaki yaklaşık 55 dakikalık antrenmanı uygulayacağım.

Ortalama olarak 600-900 arası kalori harcayabileceğimiz yazılmış yorumda yani güzel bişey az sürede çok kalori yakmak ;)

Ağırlık antrenmanı olaraksa evde 2 adet ayarlanabilir dumbell var onlarla tüm bölgeler için yapabileceğim hareketleri yapacağım.
    Mekik,şınav da olmazsa olmaz tabi ki :)

Hedefim 2 ayda %22 olan oranı %12-13 civarına düşürmek bakalım neler olacak bende sabırsızlandım şimdi :D

2. UmCYB

UmCYB Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende 3 ayda böyle birşey yapmayı planlıyorum boy 1.76 kilo 82 civarı 75 kiloya düşmeyi hedefliyorum haftanın 6 günü fitness gidiyorum umarım 3 ayda vücudu yağlardan birazda olsa arındırırım :)

Sayfayı Paylaş